quote:
Op zaterdag 18 oktober 2008 17:17 schreef merry77 het volgende:Er zijn genoeg capable mensen en managers die voor 90K leiding aan een bedrijf willen geven.
Dan gaan de mensen die meer willen maar weg. Veel succes. Leuk voor ze, hele hebben en houden verhuizen. Kids mee etc.
Verder zouden ze bij negatieve resultaten geld moeten inleveren. Niet zo veel dat ze niet meer kunnen leven, maar wel iets. Dat is de enige manier om die topleiders verantwoord om te laten gaan. Ze moeten het voelen als ze willens en wetens grote risico's nemen.
Het salaris van voetballers zouden ze wat mij betreft ook wel eens mogen minderen. Voor meer dan 10 miljoen achter een balletje aan hollen. Bezopen.
Vreselijke ideeen heb jij imo. Het zijn juist de mensen die risico nemen die gemiddeld het meeste vooruitgang boeken. Dit afstraffen zou Nederlandse bedrijven de wil in investeren ontnemen t.o.v. buitenlandse bedrijven.
Verder, als een CEO een strategie kan ontwikkelen die het bedrijf 50 miljoen winst extra zou opleveren dan is het niet vreemd dat je daar ook enkele miljoenen voor betaalt (en CEO's hebben wel degelijk zo veel invloed, zie bijv. BMW in de jaren 80/90).
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!