Best dat het porno is en dat er geen flikker van klopt, maar dat toilet is idd vaag. Het is dus ooit een keer geplaatst met de intentie dat er mensen kunnen schijten..en dan stoppen ze er geen deur inquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 18:23 schreef de_boswachter het volgende:
En toch vind ik het vreemd dat er geen deur in dat toilet zit.
Dat heb ik nog nooit gezien.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 15:55 schreef LaTiNo het volgende:
Ah Stacey! De NL versie van Kacey!! (Voor de Fappers onder ons die haar niet kennen: http://www.clubkacey.com/ en btw, schaam je!)
Ik zou ze in ieder geval allebei doen, zelfs na die gangbangs, zo ben ik nou eenmaal
Ja hoor, bouwjaar '89.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 17:04 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Zeg eens eerlijk, heb je nu je fallus in je hand, terwijl je je loopt te fappen op stacy?
Forums als FOK! en blogs als Geenstijl zijn meestal bezet met intelligente mensen, die dit als uitlaatklep zien.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 20:51 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Ja hoor, bouwjaar '89.Nee jongen, ik ben wat minder nat achter de oortjes en fap niet op extreem matige porno van Don & Ad. Maar jullie schijnen het wel zeer spannend te vinden.
Drie topics VMBO zwakstroom praat over niks. Chapeau.
Ik doe MBO1 (hulp bouwvakker)quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 20:57 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Forums als FOK! en blogs als Geenstijl zijn meestal bezet met intelligente mensen, die dit als uitlaatklep zien.
Maakt niet uit, joh! Je kan altijd nog hier op Fok carriere maken! Gewoon een deeltje vier openen, en die weer vol lullen...quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:06 schreef damsco het volgende:
[..]
Ik doe MBO1 (hulp bouwvakker)Hoewel het niet zeker is of ik het 2e jaar door kom
Gezakt op praktijkexamen
![]()
Wij zijn nog steeds opzoek naar Stacy voor de Fok film productie die van start moet gaan.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 17:03 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Sorry dat we je er zo mee lastig vallen. Nu heb je helemaal op dit topic moeten klikken en een reply moeten typen wat niet nodig was geweest als we het gewoon bij 1 deel gelaten hadden. Onze welgemeende excuses.
Het meest vreemde vind ik wel dat hij zegt dat hij moet pissen, dan raakt hij aan de praat met S., en dan hoeft hij opeens niet meer te pissen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 18:25 schreef de_boswachter het volgende:
En eerst zegt ze dat die jongens wel vaker komen pissen om vervolgens voorgesteld te worden aan die gasten en die kennen haar niet.
Erg vreemd.
jeweetzelluf, ik wil mn idool ontmoetenquote:
quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 01:28 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
Het meest vreemde vind ik wel dat hij zegt dat hij moet pissen, dan raakt hij aan de praat met S., en dan hoeft hij opeens niet meer te pissen.![]()
Verwarring alom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |