Het is nu officieel bevestigt!
Tienermeisjes komen seksueel tekortquote:
Het is slecht gesteld met onze tienermeisjes. Steeds meer artsen moeten toezien hoe zij seksueel worden verwaarloosd, en trekken nu eindelijk aan de bel. Hierover schrijft het feministische blaadje Opzij in hun novembernummer.
"De belangrijkste oorzaak is dat jongeren hun seksuele informatie van pornosites op internet halen. Daar zien zij liefdeloze seks zonder enige aandacht voor het genot van vrouwen. Meisjes die zo’n behandeling ervaren, verzetten zich niet omdat zij op hun beurt door allerlei mediabeelden zijn gehersenspoeld dat ze sexy en gewillig moeten zijn", aldus Opzij.
Het tijdschrift springt nu voor de verwaarloosde meisjes in de bres. Op tien december organiseert Opzij speciaal voor hen een groot debat. Hier zal met name worden gesproken over het nut en de noodzaak van een nieuwe seksuele revolutie.

Waarom merk ik daar in de clubz niks van? Ik moet er potdomme moeite voor doen om een lekker jong sletje te regelen en nu blijkt dat ze tekort aan seks komen
Klacht: meisjes schijnen seks te kort te hebben maar je moet er nog steeds moeite voor doen

edit:
Volgende keer het bericht ook maar lezen ipv alleen de titel
[ Bericht 7% gewijzigd door afcajos op 14-10-2008 22:18:44 ]
Op dinsdag 1 februari 2011 17:41 schreef ß het volgende:11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?