Hmm, ben nu niet thuis, maar weet bijna zeker dat er geen map 'Updates' is.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:00 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
De bestanden die je gedownload hebt moet je in de map zetten waar de blizz downloader de updates neer zet. Als het goed is heb je een mapje Updates staan bij je gedownloade bestanden van je torrent client. Kijk ff of je zon map in je wow directory hebt als je XP gebruikt. Zo ja dan zet je de met je torrent client gedownloade bestanden (de hele map dus). Onder vista is dat C:\Users\Public blaat\Blizz\wow\. Als je dan de background downloader met de hand start dan gaat hij de bestanden checken. Zijn deze niet goed dan download hij alles alsnog opnieuw. Dat stage 3 is gewoon welke blok je download. Stage 1 was dat bestande van 992MB, stage 2 is stage 1 + een extra bestand, stage 3 is stage 1, 2 en een extra bestand.
Als je het niet kan vinden moet je ff naar Background Downloader.torrent zoeken (uit me hoofd) waar je die vind zal je de rest ook vindenquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:23 schreef Murloc het volgende:
[..]
Hmm, ben nu niet thuis, maar weet bijna zeker dat er geen map 'Updates' is.
Ik heb in mn warcraft directory allerlei losse patchbestanden staan zo uit mn hoofd gezegd.
Rij anders tussen de middag ff snel naar huis
quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:27 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik zou graag willen reageren, maar ik zie net dat ik een forumban hebwhehehehe
quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:32 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Neh, kwou trollen:
Ban Type Temporary
Expires 21/10/2008 05:10:25 PDT
Ban Reason Posting obscene/vulgar or inappropriate language
Encouraging or supporting the act of suicide. I.e. objectionable content: http://forums.wow-europe.com/forum-coc.html?sid=1
"16. Re: so pissed right now 13/10/2008 14:56:29 PDT
Q u o t e:
quit and commit suicide
Fix'ed"
was een huilie die maar zeurde dat ie verloor met rolls, wat een wall fo QQ text was dat
Even patsen maar bij mij was alles om 8 uur al klaarquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:42 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
BIj mij is alles al klaar met patchen
Tot vanmiddag
ik begon om 9 uur ongquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:43 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Even patsen maar bij mij was alles om 8 uur al klaar.
Whehe ik om 6 uur toen ik uit me bed kwam. Toen laten draaien omdat ik me trein moest halen en om kwart voor 8 ff de rest gedaan, was om 8 uur klaarquote:
quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:52 schreef Ps2K het volgende:
Pfff dat patchen kan nog wel eens grappig worden... ik zit op een hotel wifi vanavond
Naja kan ik morgen weer klagen dat het high speed intarwebz helemaal niet high speed is
Werkquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:54 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik begin maar alvast:
Maintenance
Idd, niemand kan inloggen, vanavond waarschijnlijk extended maintenance. De realms die online komen worden overspoeld met nieuwe players die maar een alt gaan aanmaken voor hun dagelijkse fixquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:54 schreef WyriHaximus het volgende:
[..], dat is altijd leuk ja
! Het is maar 2.2GB in totaal ofzo dus valt mee
.
Dit gaat trouwens zon dag worden dat we er 2 topics door heen jagen.
Hehehe ik dacht dat ik de enige was die TBC geskipped hadquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:57 schreef stbabylon het volgende:
Waarschijnlijk, maar och, maakt toch niks uit
Ik heb sinds zondag EINDELIJK het nut van dailies door. Nou ja, toegeven, ik snapte het hele eiland niet. Ik wist hoe ik bij MgT kwam, en daar hield het wel mee op. Gelukkig heeft mijn ex me geholpen en nu heb ik het door. Sinds zondagmiddag 600g verdient. Ik vind het nu steeds leuker worden
(ik ben een pre-tbc speler, 600g is een heuleboel voor mij)
Yeah het zal wel weer uitlopen tot 10 uur vanavond. Iedereen zit als een gek te hammeren nuquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:58 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Idd, niemand kan inloggen, vanavond waarschijnlijk extended maintenance. De realms die online komen worden overspoeld met nieuwe players die maar een alt gaan aanmaken voor hun dagelijkse fix
Whehehe 600g is idd voor ons best veel (zowel vanilla als TBC gespeult maar het blijft veel) en dat word straks natuurlijk aleen maar ergerquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:57 schreef stbabylon het volgende:
Waarschijnlijk, maar och, maakt toch niks uit
Ik heb sinds zondag EINDELIJK het nut van dailies door. Nou ja, toegeven, ik snapte het hele eiland niet. Ik wist hoe ik bij MgT kwam, en daar hield het wel mee op. Gelukkig heeft mijn ex me geholpen en nu heb ik het door. Sinds zondagmiddag 600g verdient. Ik vind het nu steeds leuker worden
(ik ben een pre-tbc speler, 600g is een heuleboel voor mij)
http://talent.mmo-champio(...)00000000000000000000quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:59 schreef GI het volgende:
Iedereen zijn spec al klaar voor als hij/zij aanlogt ?
Nou, TBC heb ik niet geskipped. Ik heb tot in TK/SSC gespeeld toen dat nog nieuw was enzo (beste guild op dat moment op de server was toen net met Mount Hyjal begonnen). Maar toen was ik WoW zat en heb ik een lange break genomen. Toen ik terug kwam was net het openen van het eiland. Daar snapte ik toen geen fuck van en ben toen ook weer op break gegaan.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 10:00 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Hehehe ik dacht dat ik de enige was die TBC geskipped hadWaar doe je die dailies?
Nah zie ik van het weekend welquote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:59 schreef GI het volgende:
Iedereen zijn spec al klaar voor als hij/zij aanlogt ?
Ik weet wel zeker dat Cyclone BG als gebruikelijk *weer* de lul isquote:Op woensdag 15 oktober 2008 10:04 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Yeah het zal wel weer uitlopen tot 10 uur vanavond. Iedereen zit als een gek te hammeren nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |