je ziet het verkeerd, ik wil dit jaar juist wat meer uitdaging, dus maak het mezelf expres een beetje moeilijkquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 17:06 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja Sandertje, moeite moet je doen voor prolongatie.
quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 16:42 schreef Biertjuhhhh het volgende:
vr 24/10 RBC Roosendaal SC Cambuur-Leeuwarden 1 2-1
vr 24/10 MVV FC Omniworld 1 3-1
vr 24/10 Helmond Sport Haarlem 1 2-0
vr 24/10 VVV-Venlo BV Veendam 1 4-1
vr 24/10 FC Dordrecht Fortuna Sittard 1 2-0
vr 24/10 FC Zwolle RKC Waalwijk 1 3-2
vr 24/10 FC Den Bosch FC Eindhoven 2 1-2
vr 24/10 FC Emmen AGOVV Apeldoorn 3 1-1
vr 24/10 Excelsior TOP Oss 1 2-1
zo 26/10 Telstar Go Ahead Eagles 1 2-1
Gebeurt niet meer, deze toto is voor mij.quote:Op vrijdag 7 november 2008 22:59 schreef sander4444 het volgende:
5 puntenVaduz mag het nog wel vaker vergeten wil ik ooit nog bijkomen
Ik heb ze wel in fobo's gepost. De laatste volgens mij bij Raymaniaquote:Op vrijdag 28 november 2008 12:37 schreef -Vaduz- het volgende:
Komt wel goed als je die elders hebt geplaatst (fobo) of doorgePMd hebt.
Ik heb ze in ieder geval niet doorgestuurd gekregen. Maar je had me ook gewoon kunnen mailen (zie OP).quote:Op vrijdag 28 november 2008 18:27 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik heb ze wel in fobo's gepost. De laatste volgens mij bij Raymania
Maar ik weet het niet zeker.
Ik had een PM ban.quote:Op zaterdag 29 november 2008 10:57 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik heb ze in ieder geval niet doorgestuurd gekregen. Maar je had me ook gewoon kunnen mailen (zie OP).
Niet dat diegenen die wel wat hadden ingevuld veel punten hebben gehaald.quote:Op donderdag 4 december 2008 22:15 schreef Mark-Hgl het volgende:
Hmm ja die zie ik nu ook pas... eerste keer te laat dit seizoen![]()
Dan kan je toch wel gewoon een e-mail sturen, lijkt me.quote:
Laat ook maar.quote:Op vrijdag 5 december 2008 11:00 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dan kan je toch wel gewoon een e-mail sturen, lijkt me.
UIt de OP:
Mocht je vanwege vakantie of zo iets je voorspellingen niet kunnen plaatsen mail dan je voorspellingen van desbetreffende week naar foksboske@gmail.com of stuur een PM ik zal ze dan plaatsen hier.
Maar goed via het fotoboek kan het ook, maar doe het dan wel in mijn fotoboek en niet in die van een andere user. Je kan er niet altijd vanuit gaan dat die user mij inlicht.
Ok, zal ik aan denken volgende keerquote:Op dinsdag 16 december 2008 15:31 schreef sander4444 het volgende:
Mark, wederom de vraag om (als je de 1e bent) even een niet-ingevuld programma te plaatsen, zodat iedereen deze kan overnemen...
pas op, zijn website bevat allerlei virussen, dus niet op de link in zn onderschrift klikken!!! (zo, wie weet kap je nu met die loze posts van je)quote:Op vrijdag 19 december 2008 13:09 schreef sergio81 het volgende:
Ik denk dat Helmond wint vandaag en als Eagles fan denk ik dat Eagles vandaag weer een suprise ga maken.
Oppassen voor de Eagles...
quote:Op zondag 21 december 2008 23:23 schreef sander4444 het volgende:
[ps] als Bos het goed vindt, neem ik met alle liefde deze toto even over tot hij weer voldoende tijd heeft (hoorde nl dingen over internetproblemen en verhuizing). Toto blijft overigens natuurlijk officieel o.l.v. Bos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |