Doe dat maar niet dus. In die lasdoos zitten stroomdraden weggestopt waar 230V op staat.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:36 schreef RemcoDelft het volgende:
Misschien kan je in het beton een gat boren door die doos heen, daar een plug in en een eigen lange haak er aan, dan hangt de lamp wel recht op die plek.
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:36 schreef RemcoDelft het volgende:
IMisschien kan je in het beton een gat boren door die doos heen,
Dit soort dozen hebben vaak alleen aansluitingen aan de bovenkant.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:39 schreef CasualMark het volgende:
Doe dat maar niet dus. In die lasdoos zitten stroomdraden weggestopt waar 230V op staat.
dat is de aanname die je doet. Als er ook maar iets anders is gedaan met dat dooske heb je een leuke uitdaging.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:52 schreef RemcoDelft het volgende:
Uiteraard moet je het dekseltje even weghalen als je gaat boren... Boven die doos zit gewoon alleen beton.
Zucht, het gaat er niet om wat er achter/boven die doos zit.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:52 schreef RemcoDelft het volgende:
Uiteraard moet je het dekseltje even weghalen als je gaat boren... Boven die doos zit gewoon alleen beton.
Veel verder zou ik niet boren omdat je anders wel heel dicht in de dekvloer van de volgende verdieping zit waar ook verwarmingspijpen kunnen lopenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:06 schreef Vonkenboer het volgende:
Hou dan wel even in de gaten of het een centraaldoos betreft met uitgangen naar boven of uitgangen rondom.
Zo ie zo kun je de eerste 3,5 - 4 cm wel boren omdat een gewone betonvloer (zonder smeerlaag) tussen de 4 en 5 cm dik is
dun vloertje heb je danquote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:46 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Veel verder zou ik niet boren omdat je anders wel heel dicht in de dekvloer van de volgende verdieping zit waar ook verwarmingspijpen kunnen lopen
Een standaard dekvloer op de bouw (tenzij het kanaalvloer is) is maar 4 á 5 cm dik, het ijzer vlechtwerk, het beton wat daarop gestort word en de smeerlaag van de verdiepingsvloer maken de sterktequote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:54 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
dun vloertje heb je danals je 4/5 cm hebt zonder smeerlaag
!
maar goed ik zou ook kijken hoe de buizen in dat ding zitten.. boven invoer? er naast boren!!
zijinvoeren? uh lastig ik zou hem dan in de doos boren om heel eerlijk te zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |