En reed na die uitputtende bergritten de tijdrit van z'n leven.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 11:05 schreef SaintOfKillers het volgende:
Kohl kwam toch een paar uitgeput aan de finish en was na een half minuutje puffen niet terug 100% gerecupereerd zoals de meesten.
Waarom zouden ze in eerste instantie dan wel meedoen?quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 11:23 schreef kawotski het volgende:
[..]
of ze voegen niets toe aan die Ronde.. doen bijv. Menchov of Contador wel mee?
Dat denk ik ook. Hoe meer en hoe beter je controleert, hoe meer positieve gevallen. Je kunt ook niets doen, dan heeft niemand het over doping.quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 20:30 schreef TheArt het volgende:
[..]
Door door te controleren? Ze hadden ook ervoor kunnen kiezen om amper te controleren. Dan krijg je dus ook amper positieve gevallen, zoals in andere sporten wel het geval is. Dat is de meest simpele weg.
En als je bedoelt doordat er nog steeds renners aan de doping zitten, kan ik alleen maar zeggen dat dat probleem niet alleen van het wielrennen is. In andere sporten zitten ze ook aan de doping, maar door de matige controle vallen er veel minder door de mand. Kortom, het wielrennen graaf alleen zijn eigen graf door zoveel en zo goed te controleren.
Ik heb het rijtje met namen van Gewiss al eerder opgesomd. Daarbij noemde ik naast Berzin, Riis en Gianetti nog Bobrik, Ugrumov (misschien wel na Riis de grootste pakhaas van allemaal), Furlan (bij wie zelfs na zijn carrière dopingproducten zijn gevonden), Cenghialta (die opeens als knecht tweede werd in de AGR), Colombo (die na zijn zege in Milaan San-Remo bijna niets meer heeft gepresteerd) en MInali (één van de topsprinters uit die tijd).quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Precies. Sinds die tijd ben ik het minder gaan vertrouwen. Hebben we ook nog de PDM-affaire gehad. Jongens als bv. Frans Maessen vertrouwde ik nog wel, maar die Italianen waren toen al niet meer te vertrouwen.
Bv een Thomas Dekker ook niet.
Precies. Ook opvallend: veel wielrenners zijn op jonge leeftijd al kalend of zelfs helemaal kaal. Dat komt ook niet van de tegenwind.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:26 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik heb het rijtje met namen van Gewiss al eerder opgesomd. Daarbij noemde ik naast Berzin, Riis en Gianetti nog Bobrik, Ugrumov (misschien wel na Riis de grootste pakhaas van allemaal), Furlan (bij wie zelfs na zijn carrière dopingproducten zijn gevonden), Cenghialta (die opeens als knecht tweede werd in de AGR), Colombo (die na zijn zege in Milaan San-Remo bijna niets meer heeft gepresteerd) en MInali (één van de topsprinters uit die tijd).
Tekenend voor Gewiss was overigens het voorjaar van 1994. Furlan won Milaan San-Remo, Berzin won Luik-Bastenaken-Luik en vlak daarna werden Argentin, Furlan en Berzin 1, 2 en 3 in de Waalse Pijl door de rest van het peloton gewoon los uit het wiel te rijden
Dat heeft er volgens mij weinig tot niets mee te maken. Dat lijkt me nou vooral een logisch gevolg van ouder worden.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Precies. Ook opvallend: veel wielrenners zijn op jonge leeftijd al kalend of zelfs helemaal kaal. Dat komt ook niet van de tegenwind.
Barry Bonds, die werd ook wel in rap tempo oud danquote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat heeft er volgens mij weinig tot niets mee te maken. Dat lijkt me nou vooral een logisch gevolg van ouder worden.
Al die wielrenners die op hun 27e al aan het kalen zijn.quote:Op zaterdag 11 oktober 2008 16:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat heeft er volgens mij weinig tot niets mee te maken. Dat lijkt me nou vooral een logisch gevolg van ouder worden.
De grote vraag is dan natuurlijk of er toen ook al een extra molecuul in zat en of ze de urine uit die tijd nog hebben.quote:Op zondag 12 oktober 2008 13:05 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Trouwens, net in de "7de dag" op Eén gezien dat een professor zegt dat CERA al van in 2003 ontwikkeld is, en er allicht al van dan af illegale circuits waren die het moeten verkocht hebben ...
Dat extra molecuul is niks meer dan een fabeltje hoor ...quote:Op zondag 12 oktober 2008 15:27 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
De grote vraag is dan natuurlijk of er toen ook al een extra molecuul in zat en of ze de urine uit die tijd nog hebben.
Kom eens met een leuk rijtje dan? En dan een rijtje met dopeurs die nog een bos haar hebben. Dat 90% van het peloton astma heeft is iets anders. Dat laatste is overigens ook in de atletiek heel populair.quote:Op zondag 12 oktober 2008 09:53 schreef Halcon het volgende:
[..]
Al die wielrenners die op hun 27e al aan het kalen zijn.Dat ze vrijwel allemaal astma en bronchitis hebben ligt ook niet aan het ouder worden.
Maar als CERA al vanaf 2003 ontwikkeld is maar nog niet op de markt gebracht dan moet dit toch door de producent illegaal geleverd zijn?quote:Op zondag 12 oktober 2008 13:05 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Trouwens, net in de "7de dag" op Eén gezien dat een professor zegt dat CERA al van in 2003 ontwikkeld is, en er allicht al van dan af illegale circuits waren die het moeten verkocht hebben ...
De meeste zwemmers zijn ook kaal..quote:Op zondag 12 oktober 2008 15:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kom eens met een leuk rijtje dan? En dan een rijtje met dopeurs die nog een bos haar hebben. Dat 90% van het peloton astma heeft is iets anders. Dat laatste is overigens ook in de atletiek heel populair.
Hoe kom je daar zo opeens bij dat dat extra molecuul een fabeltje is ?quote:Op zondag 12 oktober 2008 15:32 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat extra molecuul is niks meer dan een fabeltje hoor ...
Wat wel zo is , is dat de producent van dat product heeft geholpen met de dopinglabs om een test te ontwikkelen voor dat product, maar er is aan dat product zelf niks veranderd ...
Dat dit middel al vanaf 2003 ontwikkelt wordt is niet gek natuurlijk. Dit soort middelen moeten ook getest worden enzo.quote:Op zondag 12 oktober 2008 16:01 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar als CERA al vanaf 2003 ontwikkeld is maar nog niet op de markt gebracht dan moet dit toch door de producent illegaal geleverd zijn?
Sinds wanneer wordt CERA in de medische bladen beschreven?
Wanneer is CERA goedgekeurd en op de markt gebracht?
Ja, en het is ook verdacht dat Jack van Gelder kaal isquote:Op zondag 12 oktober 2008 16:02 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
De meeste zwemmers zijn ook kaal..
Nu weer een deel?? Ze heben zeker een deel van de Chinese stalen niet ontvangen ofzo.quote:Het IOC heeft, door nieuwe en betere opsporingsmethodes, besloten een deel van de vijfduizend ingevroren urine- en bloedmonsters opnieuw te controleren op insuline en CERA, de moderne, lang effectieve epovariant.
Het zou wel een overwinning zijn voor de dopingbestrijding mochten mannen als Phelps en Bolt betrapt worden op doping.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:33 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Nu weer een deel?? Ze heben zeker een deel van de Chinese stalen niet ontvangen ofzo.
Er hangt aan die hele spelen een luchtje. Iets waardoor die Chinezen het zo goed deden, Phelps en Bolt misschien zo grandioos waren. Alsof we zwaar voor de gek worden gehouden. Ik voel echt een ongekend groot sport schandaal aankomen.
Het zou kunnen, al zal een "ongekend groot" schandaal wel meevallen, vooral omdat ik dan vrees dat het chinese deel netjes onder een groot rood kleed wordt geveegd.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:33 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Nu weer een deel?? Ze heben zeker een deel van de Chinese stalen niet ontvangen ofzo.
Er hangt aan die hele spelen een luchtje. Iets waardoor die Chinezen het zo goed deden, Phelps en Bolt misschien zo grandioos waren. Alsof we zwaar voor de gek worden gehouden. Ik voel echt een ongekend groot sport schandaal aankomen.
Waarom moeten ze gepakt worden als ze misschien wel helemaal niets hebben gedaan? (zeker weten doe je dat niet, als er geen bewijs van is), en waar baseer jij het op dat Bolt dope gebruikt.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:45 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Het zou wel een overwinning zijn voor de dopingbestrijding mochten mannen als Phelps en Bolt betrapt worden op doping.
Van Phelps durf ik overigens niet te zeggen. Kwalificaties als freak of nature, robot, etc. gaan daar volgens mij wel voor op.
Bolt lijkt mij echter overduidelijk positief.
Ik werd hier 4 jaar geleden ook uitgekotst toen ik beweerde dat in de jaren '90 iedereen aan de EPO zat en dat op dat moment alle wielrenners ook nog aan de EPO zaten maar toen bleek ik ook gelijk te hebben.quote:Op zondag 12 oktober 2008 21:44 schreef maril het volgende:
[..]
Waarom moeten ze gepakt worden als ze misschien wel helemaal niets hebben gedaan? (zeker weten doe je dat niet, als er geen bewijs van is), en waar baseer jij het op dat Bolt dope gebruikt.
Je bent volgens mij een ware sportliefhebber.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |