dan krijg je een aanklacht en bedreigingen enzo.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:34 schreef Xcalibur het volgende:
Volgens mij kan je dit soort dingen met die waterspuit van zo'n brandweer wagen vrij snel oplossen
Nee, dat zou niet eerlijk zijn. Erg jammer dat belangrijke hulpdiensten zo buitengewoon ernstig in hun werk worden gehinderd door het tuig, dat zij hun werk niet meer kunnen doen. Net zo jammer dat er nog steeds mensen zijn die er alles aan doen om deze problemen dood te zwijgen en te bagatelliseren.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 22:32 schreef Vodkadruppel het volgende:
[..]
Ik doel meer op die bedreigers, als die jongen door hun belemmeringen was overleden,
zouden ze dan nog steeds het ambulancepersoneel verantwoordelijk houden?
Wie doen dat dan? En hoe?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:09 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Nee, dat zou niet eerlijk zijn. Erg jammer dat belangrijke hulpdiensten zo buitengewoon ernstig in hun werk worden gehinderd door het tuig, dat zij hun werk niet meer kunnen doen. Net zo jammer dat er nog steeds mensen zijn die er alles aan doen om deze problemen dood te zwijgen en te bagatelliseren.
Jij bent overduidelijk universitair geschoold.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:04 schreef zhe-devilll het volgende:
Alle kutmarokkaantjes die nu nog kloten, halen we de kloten bij weg....dan eens zien hoeveel er nog te kloten valt.
Een woordvoerder van de gemeente is de bron, die zijn doorgaans heel terughoudendquote:Op woensdag 8 oktober 2008 23:58 schreef Meki het volgende:
Nederland is een land die gelooft in Propogandische leugens.
Elke probleem wordt de Marokkanen de verantwoordelijke gehouden.
dit is gelogen nieuws, nieuws om commercieel mee te slaan
En jij snapt het!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:05 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Jij bent overduidelijk universitair geschoold.²
Jah ze lijken geeneens op elkaarquote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:10 schreef Meki het volgende:
Hoe weten die ezels nou dat ze Marokkanen zijn
Bron?quote:
Waarom heb je een bron nodig, als je het een lul verhaal vindtquote:
Scherp!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:58 schreef Meki het volgende:
[..]
Waarom heb je een bron nodig, als je het een lul verhaal vindt
http://www.ad.nl/rotterda(...)n_de_gatenrsquo.html
Omdat je het zelf invult. Zo kan ik ook prachtige nieuwsberichten maken.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:58 schreef Meki het volgende:
[..]
Waarom heb je een bron nodig, als je het een lul verhaal vindt
http://www.ad.nl/rotterda(...)n_de_gatenrsquo.html
De eerste regel van het artikel ben je vergeten te kopiëren; GORINCHEM - Burgemeester Piet IJssels van Gorinchem wil het baldadige gedrag van Marokkaanse jongeren de kop indrukken.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:55 schreef Meki het volgende:
[-knip-]
klik maar op de bron voor het filmpjequote:Hilversumse buurt geteisterd door hangjongeren.
Buurtbewoners in Hilversum luiden de noodklok. De Hilversumse Vogelwijk wordt geteisterd door een groep hangjongeren, van wie sommigen pas zeven jaar oud zijn.
Het gaat voornamelijk om Marokkaanse jongeren, maar er zitten ook Turkse kinderen en een enkele autochtone jongere tussen. Andere kinderen uit de buurt worden bedreigd, ze richten vernielingen en intimideren en bedreigen iedereen die er wat van durft te zeggen. De bewoners zijn er klaar mee en willen dat de raddraaiers hard aangepakt worden.
Lol, daar woont een vriendin van mequote:Op donderdag 9 oktober 2008 06:34 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
klik maar op de bron voor het filmpje
bron
Mooie onelinerquote:Op donderdag 9 oktober 2008 07:33 schreef AvispaCS het volgende:
De excuuscultuur draait weer op volle toeren.
Mooi he halve artikel postenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:55 schreef Meki het volgende:
Brandweermensen voelden zich vorige week tijdens een blusklus op de Koningin Wilhelminalaan zo bedreigd dat er aangifte is gedaan. De brandweer gaat de komende tijd daarom onder politiebegeleiding de Haarwijk in. De Marokkaanse jeugd zelf klaagt over gebrek aan activiteiten.
,,Kijk daar gaat er weer één. We hebben je wel door hoor.’’ Een Marokkaanse jongen uit de Haarwijk - die zijn naam niet wil noemen - denkt een undercover politieagent te hebben ontmaskerd en zwaait vrolijk naar de bestuurder. ,,De politie houdt ons elke dag in de gaten, maar wij hebben niks gedaan. De brandstichters waren geen Marokkanen, maar Hollanders met lang blond haar.’’ Zijn vriend slaat dubbel van het lachen. Als hij zichzelf weer bij elkaar heeft geraapt, gaat hij op serieuze toon verder. ,,Het wordt uit verveling gedaan. Er is hier niks te doen. In Gorinchem-Oost heb je tenminste nog sporthal de Oosterbliek, een buurthuis én een voetbalkooi.’’
In het dichtbij gelegen buurthuis de ‘Haarhorst’ van stichting Arkelstad voelen de jongeren zich niet welkom. ,,Dat is voor hiphoppers, breakdancers, metalfreaks en gehandicapten. Wij passen daar niet tussen,’’ menen zij.
Volgens de 18-jarige Jafaar El Haddioui zijn deze onderbuikgevoelens het afgelopen jaar versterkt. ,,Voor die tijd was er van alles te doen in de Haarhorst. We mochten pingpongen, gamen, kaarten, enzovoort. Als we maar van de straat af waren. Zo luidde de opdracht van de gemeente aan stichting Arkelstad.’’
El Haddioui hoorde dit van een bevriende ambtenaar. ,,De subsidiekraan zou worden dichtgedraaid als de stichting niet aan deze taak voldeed. Na een half jaartje werd de subsidie toegekend. Toen waren we opeens niet meer nodig. Er stond geen playstation meer op tafel en we mochten niks meer,’’ meent de Haarwijker.
Om deze reden werd hij buurtcoach. ,,Samen met andere jongerenwerkers probeerden we dingen te organiseren als voetbaltoernooien en uitstapjes naar het zwembad, maar daar was nooit geld voor. Na een half jaar ben ik gestopt.’’
Sinds die tijd wijken zo’n vijftien Marokkanen en een handjevol Turken uit naar het winkelcentrum in de wijk. Dagelijks ontmoeten zij elkaar in de Koningin Wilhelminalaan. In de afgelopen maand woedde hier tien containerbrandjes.
Ook sneuvelden twee voordeurruiten in de Frank van Borselenstraat. ,,Ik denk niet dat ze het op mij hadden gemunt. Het is baldadigheid geweest,’’ denkt de gedupeerde bewoner C. Baljé (83). ,,Ik ben niet bang, maar controleer ’s avonds wel extra of ik alles op slot heb gedaan.’’
A. Kahraman (34), bewoonster van de Elect. de Luikstraat, voelt zich onveilig. ,,Als ik ’s avonds geluiden hoor op straat, denk ik: Wat gebeurt er? Wordt er iets in brand gestoken? Ik kan er niet van slapen.’’
Gemeente- en brandweerzegsvrouwe Christien ter Linde heeft begrip voor alle emoties in de wijk. Ook die van de jeugd. ,,Maar de brandweer had nooit zo belaagd mogen worden. Nog deze week hebben we samen met politie, stichting Arkelstad én de jongeren een gesprek om te zien hoe we samen iets positief kunnen opzetten. Die wil is er. ’’
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |