Niets mis met courgettesoep hoor mits je goede ingrediënten gebruikt.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:18 schreef boem-dikkie het volgende:
Wat is die Mika een rare kerelHeeft die een extra chromosoompje ofzo?
En courgettesoep blergh. Wat maakt Jet zich er makkelijk vanaf vanavond. Een maaltijdsalade, dat is toch niks voor een diner.
Wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 11:13 schreef marcodej het volgende:
"Tomatenjam. Spaanse to-ma-ten-jam. Tomatenjam."![]()
Niks. Er staan aanhalingstekens omheen. Het gaat erom hoe Mika/Adje/autist het zei. Hilarisch.quote:
hij kookt goed, jaloers?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 00:49 schreef Vodkadruppel het volgende:
Wat een slijmballerige uitzending vandaag.
Hij kookt volgens mij goed en weet waar hij het over heeft. In die zin denk ik dat hij nog weleens zou kunnen winnen. Er wordt een mooi diner neergezet, al helemaal als je zijn leeftijd meeneemt.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 00:49 schreef Vodkadruppel het volgende:
Wat een slijmballerige uitzending vandaag.
Waarom denk je dat die vraag zo makkelijk is... Je weet dat je nu sms'jes á 60 cent per stuk gaat ontvangen om in de finalepoel te belanden?quote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:46 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik heb meegedaan met de prijsvraag. Ik wil best gratis inventum spullen!
Nou enquote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:48 schreef TheSilverSpoon het volgende:
[..]
Waarom denk je dat die vraag zo makkelijk is... Je weet dat je nu sms'jes á 60 cent per stuk gaat ontvangen om in de finalepoel te belanden?
Ach, de dames zijn gewoon gek op hem.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 08:37 schreef TheSilverSpoon het volgende:
[..]
Hij kookt volgens mij goed en weet waar hij het over heeft. In die zin denk ik dat hij nog weleens zou kunnen winnen. Er wordt een mooi diner neergezet, al helemaal als je zijn leeftijd meeneemt.
Maar, bijvoorbeeld de opmerking dat het zo stoer was dat hij had verzonnen om bitterkoekjes bij pompoen te doen vond ik getuigen van weinig kennis van gerechten. De combinatie is helemaal niet ongebruikelijk, pompoensoep wordt regelmatig opgediend met amaretti.
Ja, het was bijna genant hoe die twee wijven zaten te soppen voor dat jochiequote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:18 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ach, de dames zijn gewoon gek op hem.Man, die knakker kan niks verkeerd doen bij ze. Ik denk dat dit wel de winnaar van de week is geworden met een 9+.
Dat dus.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:21 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, het was bijna genant hoe die twee wijven zaten te soppen voor dat jochie
Vanwaar die jank-smiley dan????quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:17 schreef Loontjah het volgende:
[..]
Bijna alles in mijn huis is Ikea, en ik schaam mij er niet voor. Ik heb heel veel borden van Ikea trouwens, en ze zijn prima voor een studente met 1kamer appartement met een inkomen van 200,- in de maand. Dus mij hoor je niet klagen hoor.
Hahahahaa ja!!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 10:21 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ja, het was bijna genant hoe die twee wijven zaten te soppen voor dat jochie
Echt he, vandaag ook weer over dat adopteren.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 20:38 schreef Psych-case het volgende:
Irritant zoals die Roland als een 'verloren geval' wordt beschouwd waar ze allemaal voor moeten zorgen, opletten, moederen, weet ik veel wat. Doe toch normaal, het is een volwassen gozer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |