quote:Op zondag 5 oktober 2008 17:32 schreef RenaultMagazijn het volgende:
Ik wilde niet weggaan zonder je even te bedanken.
			
			
			
			
			
			
			
			Heb er geen foto van gemaakt! Maar het zag er zo ongeveer uit http://www.greden.com/90-014.jpg maar dan enkel de schade aan de deur!quote:Op zondag 5 oktober 2008 17:44 schreef dabadbass het volgende:
Heb je ook een foto van je kunstwerk gemaakt?
Ik persoonlijk had z'n spiegel eraf geramd en die op achter z'n ruitenwisser gestoken
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Heeft ts meteen de auto van donkerblauw in de kleur rood gespoten tijdens het vernielen van het portierquote:Op zondag 5 oktober 2008 18:34 schreef Dark_Killah het volgende:
http://www.vectrateam.nl/forum/viewtopic.php?t=4002&highlight=portier
			
			
			
			Dat dus.quote:Op zondag 5 oktober 2008 17:41 schreef Netsplitter het volgende:
Zou de politie erbij gehaald hebben, weg gaan na ongeluk is strafbaar
			
			
			
			De bestuurder van die Vectra zou wel teruggekomen zijn! Alleen had ik geen zin om op hem en de poltie te wachten!quote:
			
			
			
			Hij maakt schade, en gaat er vandoor. Dan maakt het niet uit dat hij terug zou komen.quote:Op zondag 5 oktober 2008 21:20 schreef RenaultMagazijn het volgende:
[..]
De bestuurder van die Vectra zou wel teruggekomen zijn! Alleen had ik geen zin om op hem en de poltie te wachten!
			
			
			
			Dus neem je het recht maar in eigen handen om het vervolgens stoer op een forum te verkondigen. Was gewoon uitgestapt en had die kerel aangesproken.quote:Op zondag 5 oktober 2008 21:20 schreef RenaultMagazijn het volgende:
[..]
De bestuurder van die Vectra zou wel teruggekomen zijn! Alleen had ik geen zin om op hem en de poltie te wachten!
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |