abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:21:45 #1
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62108438


Inleiding/Spelregels
Om even kort uit te leggen hoe het spel in elkaar zit: we bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp, het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia ook door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Deze rol heb je voor de rest van het spel. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij mij). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) hebben, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp.

Elke dag zullen er aanwijzingen zijn, die leiden naar de maffia, die de dorpsleden kunnen analyseren. Hiermee moeten ze proberen de maffialeden te vinden en lynchen.
's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun kills of andere abilities. Let er hierbij goed op wanneer de tijd is: de lynch door het dorp gebeurt elke dag om 19:00. Tussen 19:00 en 22:00 sturen de maffialeden en speciale rollen hun PM’s. Om 22:00 zullen deze ook bekend worden in het topic.

In de nacht (19:00 tot 22:00) zullen er dorpsleden sterven door toedoen van de maffia, waarna er aanwijzingen achtergelaten zullen worden. Aan de hand van deze aanwijzingen moet het dorp uitzoeken wie er tot de maffia behoren. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Overdag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

De burgemeester mag in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet van te voren aangekondigd worden door de burgemeester.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Doe aub de ## ervoor zodat voor mij gemakkelijk te vinden is wie waarop stemt.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. En ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit. Let’s keep it gezellig

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 19:00 plaatsvinden. (Tot die tijd mag iedereen stemmen wie er dood gaat)
De nacht -> dag-overgang zal elke dag om 22:00 plaatsvinden. (Tot die tijd mag iedereen met een speciale rol PMen)

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je hebt geen speciale krachten. Je kunt slechts meedoen en stemmen. Je wint als alle maffia dood is gegaan, dit kun je bereiken door de hints van de nachtkills zo goed mogelijk op te lossen.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar mij PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn. Er zullen 2 bodyguards zijn.

Dorpsidioot- Je bent een beetje gek, maar je geniet van aandacht. Je wilt in één big bang dood gaan. Je wint als je jezelf gelynched krijgt (let op: je wint niet als je door de mafia doodgemaakt wordt). Indien de dorpsidioot gelynched wordt, heeft het dorp de dag erna geen lynch.

Zombie - Je wraakgevoelens zijn altijd al hoog geweest, maar het blijkt dat ze zó hoog zijn dat je zelfs na je dood nog wraak wilt nemen. Wanneer je gekilled wordt, mag je de dag erna één iemand naar keuze doodmaken als je dat zou willen. De doodsoorzaak van jezelf maakt niet uit.

Voorbeeld
Voor men die wilt weten hoe het spel gaat, hier is een voorbeeld -> http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=66251

Hoe je rol-PM er uit zal zien:
Enkele voorbeelden van de PM’s die je kunt krijgen:

- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsbewoner.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


- Jouw rol in FOK! Mafia spel is dorpsoudste.
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


- Jouw rol in FOK! Maffia spel is maffia.
Jouw medemaffialeden zijn:
Mafialid1
Mafialid2
Mafialid3
Stuur mij een PM indien je een vraag hebt over hoe het spel gaat of over wat je rol is.


Voorlopig deelnemerslijst.
1. -SG- (dorpsidioot)
2. Susi
3. Isdatzo
4. Harajuku. (zombie)
5. B.ertha
6. yosander
7. Krioro
8. Rimas
9. tripack (dorpsbewoner)
10. BarraCupraCuda (maffia)
11. de_boswachter (bodyguard)
12. Hawaii_Tim
13. timmmmm (velddoctor)
14. Robier
15. lynda (nachtwaker)
16. Sheepcidus
17. PrincePolly
18. Puntenslijpsel
19. Lordmagic

Belangrijke posts:
Dag 1
Nacht 1
Dag 2
Nacht 2

[ Bericht 0% gewijzigd door Ladidadida op 03-10-2008 22:03:35 ]
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:22:48 #2
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62108465
.
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:25:14 #3
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_62108523
wat een timing
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:26:20 #4
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62108559
-SG- (07) PS, PP, Susi, yosander, B.ertha, Rimas, krioro
yosander (5) Robier (x2), Sheepcidus, tripack, de_boswachter
Rimas (1) -SG-
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:27:04 #5
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_62108587
toch wel jammer dat de eerste nach een dorpeling wordt gelynched
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:28:20 #6
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62108612
Hoe weet jij zo goed dat SG een dorpeling is?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:29:34 #7
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_62108646
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:28 schreef Rimas het volgende:
Hoe weet jij zo goed dat SG een dorpeling is?
noujah zeker niet echt, maar de hints zijn nogal zwak...
laat ik het zo zeggen ik heb andere mensen op mijn lijstje
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:30:48 #8
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62108680
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:28 schreef Rimas het volgende:
Hoe weet jij zo goed dat SG een dorpeling is?
Omdat ik ook een dorpeling ben misschien .
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:30:57 #9
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62108686
Het zou me eigenlijk ook niet verbazen als SG de dorpsidioot is.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:31:00 #10
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62108689
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:29 schreef tripack het volgende:

[..]

noujah zeker niet echt, maar de hints zijn nogal zwak...
laat ik het zo zeggen ik heb andere mensen op mijn lijstje
Verdacht...
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:34:09 #11
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_62108760
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:31 schreef Rimas het volgende:

[..]

Verdacht...
jah klopt een verdachten lijstje

edit: wat is dat toch een krachtige uitspraak in deze game
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
pi_62108981
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:30 schreef Sheepcidus het volgende:
Het zou me eigenlijk ook niet verbazen als SG de dorpsidioot is.
pi_62109141
Misschien in de OP weer de doden erbij zetten.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:52:04 #14
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62109187
Sorry, je hebt gelijk.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:55:24 #15
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62109259
Wat duur het lang voordat het 19:00 is
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:55:50 #16
114477 tripack
Om nom nom nom
pi_62109269
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:55 schreef Ladidadida het volgende:
Wat duur het lang voordat het 19:00 is
zeg je dat met een reden
Het leven is net ganzenborden. Je kunt steeds weer opnieuw beginnen, tenzij je in de put blijft zitten.
Je mag hier werken, je moet het niet.
Pencil & Paper really is the top WYSIWYG app!
myminicity
pi_62109358
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:30 schreef Sheepcidus het volgende:
Het zou me eigenlijk ook niet verbazen als SG de dorpsidioot is.
Dat dus.
U MAD?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:06:35 #18
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62109500
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:55 schreef tripack het volgende:

[..]

zeg je dat met een reden
Ja. SOG
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:33:39 #19
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110011
tvp
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:34:34 #20
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110028
En SG die ineens op Rimas stemt
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:38:28 #21
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62110078
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:34 schreef Harajuku. het volgende:
En SG die ineens op Rimas stemt
Het is aan gebrek van beter .
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:40:15 #22
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110106
Yosander heeft gif en spiekerd, Rimas een vage film
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:40:57 #23
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62110118
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:40 schreef Harajuku. het volgende:
Yosander heeft gif en spiekerd, Rimas een vage film
En ik heb helemaal niks maar toch stemt iedereen op mij .
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:44:30 #24
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110183
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:40 schreef -SG- het volgende:

[..]

En ik heb helemaal niks maar toch stemt iedereen op mij .
Operatie of spuitje voor grootste hond.

Dus!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:45:55 #25
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110207
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:40 schreef -SG- het volgende:

[..]

En ik heb helemaal niks maar toch stemt iedereen op mij .
Ja, lul erover heen
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:46:16 #26
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110214
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:40 schreef Harajuku. het volgende:
Yosander heeft gif en spiekerd, Rimas een vage film
Misschien overleef ik dit keer dan toch de eerste paar rondes
pi_62110221
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:44 schreef Rimas het volgende:

[..]

Operatie of spuitje voor grootste hond.

Dus!
't zou kunnen, maar ik denk niet dat ladidadida op losse topic af gaat, dan zou het wel heel moeilijk worden en kan je aan bijna iedereen wel een tip vastknopen.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:49:14 #28
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110265
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:46 schreef Rimas het volgende:

[..]

Misschien overleef ik dit keer dan toch de eerste paar rondes
Dát zeg ik niet
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:49:41 #29
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110275
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:46 schreef Robier het volgende:

[..]

't zou kunnen, maar ik denk niet dat ladidadida op losse topic af gaat, dan zou het wel heel moeilijk worden en kan je aan bijna iedereen wel een tip vastknopen.
Dan geld het zelfde voor mij, einige wat ze op mij hebben is dat ik in een dragonball topic heb gereageerd.
pi_62110397
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:49 schreef Rimas het volgende:

[..]

Dan geld het zelfde voor mij, einige wat ze op mij hebben is dat ik in een dragonball topic heb gereageerd.
Ja, daarom geef ik jou op het moment het voordeel van de twijfel .
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:58:24 #31
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110417
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dát zeg ik niet
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:59:51 #32
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110439
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:58 schreef Rimas het volgende:

[..]

I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62110440
-SG- Daaaaaaaaag

Ik zie het om 19:00 wel. Kusjes.
U MAD?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:06:43 #34
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62110558
Smokjes en lebbertjes.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:08:04 #35
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110581
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]


Jij bent al lekker dooooood, ik lekker (nog) niet!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:10:04 #36
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62110623
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 17:59 schreef de_boswachter het volgende:
-SG- Daaaaaaaaag

Ik zie het om 19:00 wel. Kusjes.
Hovj
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:10:56 #37
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62110643
ntbwjnmk.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62110655
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:08 schreef Rimas het volgende:

[..]

Jij bent al lekker dooooood, ik lekker (nog) niet!
Ik zou dr maar te vriend houden, ze kan op dit moment iedereen in het spel zo omleggen .
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:16:26 #39
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62110764
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:10 schreef Ladidadida het volgende:
ntbwjnmk.
Niet te breken wil je nooit meer kwijt?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:21:05 #40
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62110850
-SG- (07) PS, PP, Susi, yosander, B.ertha, Rimas, krioro
yosander (6) Robier (x2), Sheepcidus, tripack, de_boswachter, dorpsoudste
Rimas (1) -SG-
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:21:33 #41
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62110860
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:16 schreef Rimas het volgende:

[..]

Niet te breken wil je nooit meer kwijt?
Precies!
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62110866
Nou, PS, PP, Susi, B.ertha, Rimas of Krioro kunnen bepalen wie het gaat worden.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:24:56 #43
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62110927
Spannend mên
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:38:00 #44
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62111177
Zo. Ik ben er ook weer.. iemand een samenvatting voor mij?
Huilen dan.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:39:51 #45
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111212
Niet echt, je moet stemmen.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:40:26 #46
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62111220
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:24 schreef Harajuku. het volgende:
Spannend mên
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:41:16 #47
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62111238
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:39 schreef Ladidadida het volgende:
Niet echt, je moet stemmen.
Wat als 2 personen evenveel stemmen krijgen?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:43:03 #48
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111268
Dan wordt het degene die als eerst het stemmenaantal bereikt heeft.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:46:30 #49
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111316
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 18:10 schreef Ladidadida het volgende:
ntbwjnmk.
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:46:49 #50
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_62111321
##-SG-
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:48:22 #51
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111342
-SG- (08) PS, PP, Susi, yosander, B.ertha, Rimas, krioro, BarraCupraCuda
yosander (6) Robier (x2), Sheepcidus, tripack, de_boswachter, dorpsoudste
Rimas (1) -SG-
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:53:11 #52
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111443
Fuck . Jullie maken een vergissing~!
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 18:59:34 #53
202348 Susi
Temple of Love
pi_62111561
Nog 1 minuut !
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:00:08 #54
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111577


De hele stad was in rep en roer na de vreselijke moorden van afgelopen nacht. De dag van gister leek zo mooi te zijn, maar de realiteit van vannacht hield alle inwoners in een ijzeren greep. Een paar inwoners namen het woord en riepen dat er iemand omgebracht moest worden. Elkaar opjuttend met grove taal en vele beschuldigingen, kwamen zij tot de conclusie dat er iemand ontbrak in hun midden. Het was –SG-. “Afgelopen week deed hij ook al zo verdacht,” meldde één van de inwoners. Samen trokken ze ten strijde, naar het huis van –SG-, waar deze in zijn Clini Clowns-pak de hond van de buren stond te vermaken. De dorpelingen sleurden –SG- uit zijn woning en zetten hem op de brandstapel. Daar schudde -SG- nog eens flink met zijn billen, al roepend: “Ik ben een pony!” waarna zijn ziel zijn lichaam verliet. -SG- (dorpsidioot) was niet meer.

Intussen, een paar straten verderop, liet onze zombie Harajuku. nog even van zich horen. In het rijk van de doden had zij het één en ander vernomen over de moordende maffiabende en daarom kwam zij terug om er één om te leggen. Toen een figuur in een donkere jas haar voorbij liep, sloeg Harajuku. haar zombiearmen om hem heen en wurgde hem langzaam. “Slaap lekker, mobje!” riep ze tegen BarraCupraCuda (maffia), terwijl deze in haar armen stierf.

Rust zacht, -SG- en Barra!


Morgen zal er geen dorpslynch zijn. De speciale rollen mogen nu hun PM’s sturen, tot 22:00.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:01:12 #55
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111592
Yeah gewonnen! .
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62111603
Sukkels.....
U MAD?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:01:45 #57
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111608
- Je bent een beetje gek, maar je geniet van aandacht. Je wilt in één big bang dood gaan. Je wint als je jezelf gelynched krijgt (let op: je wint niet als je door de mafia doodgemaakt wordt). Indien de dorpsidioot gelynched wordt, heeft het dorp de dag erna geen lynch.
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:02:29 #58
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62111620
Wow, goed gedaan Hara, hoe wist je dat barra maffia was?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:03:04 #59
202348 Susi
Temple of Love
pi_62111633
Ah vandaar geen lynch morgen.

Goed schot van Harajuku !
pi_62111638
Echt he, het lag zo voor de hand en alsnog stemmen jullie erop .

Goed gedaan Hara, zonder jou zouden we helemaal nergens zijn .
pi_62111652
Nou maffia, leef je uit, 2 kills vandaag en nog eens 2 morgen, weet aan wie je het te danken hebt .
pi_62111653
Was nogal logisch dat hij de dorpsidioot was. Als hij niet uit het spel wou gaan had hij wel op Yosander gestemd

Beter luisteren naar me
U MAD?
pi_62111659
Vet stom dat ik niets meer mag zeggen over het spel
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:04:39 #64
202348 Susi
Temple of Love
pi_62111671
Maar... Morgen dus geen lynch, maar wel moorden van de maffia ?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:04:40 #65
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111673
Maar is het spel nu niet afgelopen? Ik heb toch gewonnen? ?
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62111676
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:04 schreef -SG- het volgende:
Maar is het spel nu niet afgelopen? Ik heb toch gewonnen? ?
Nee.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:05:18 #67
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111692
Dan snap ik het niet . Beetje vaag .
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62111729
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:05 schreef -SG- het volgende:
Dan snap ik het niet . Beetje vaag .
Anders zou er toch geen regeling zijn dat er geen lynch is de volgende dag... Jij hebt het voor jou gewonnen maar voor de rest gaat het gewoon verder.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:07:17 #69
202348 Susi
Temple of Love
pi_62111735
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:05 schreef -SG- het volgende:
Dan snap ik het niet . Beetje vaag .
Misschien een persoonlijke overwinning
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:07:21 #70
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111740
Tuurlijk is het niet afgelopen, dit is gewoon jouw persoonlijke victory Wij spelen nog even door

Maar idd, de maffia dus vanavond 2 kills en morgen weer.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62111789
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:00 schreef Ladidadida het volgende:
[ afbeelding ]

De hele stad was in rep en roer na de vreselijke moorden van afgelopen nacht. De dag van gister leek zo mooi te zijn, maar de realiteit van vannacht hield alle inwoners in een ijzeren greep. Een paar inwoners namen het woord en riepen dat er iemand omgebracht moest worden. Elkaar opjuttend met grove taal en vele beschuldigingen, kwamen zij tot de conclusie dat er iemand ontbrak in hun midden. Het was –SG-. “Afgelopen week deed hij ook al zo verdacht,” meldde één van de inwoners. Samen trokken ze ten strijde, naar het huis van –SG-, waar deze in zijn Clini Clowns-pak de hond van de buren stond te vermaken. De dorpelingen sleurden –SG- uit zijn woning en zetten hem op de brandstapel. Daar schudde -SG- nog eens flink met zijn billen, al roepend: “Ik ben een pony!” waarna zijn ziel zijn lichaam verliet. -SG- (dorpsidioot) was niet meer.

Intussen, een paar straten verderop, liet onze zombie Harajuku. nog even van zich horen. In het rijk van de doden had zij het één en ander vernomen over de moordende maffiabende en daarom kwam zij terug om er één om te leggen. Toen een figuur in een donkere jas haar voorbij liep, sloeg Harajuku. haar zombiearmen om hem heen en wurgde hem langzaam. “Slaap lekker, mobje!” riep ze tegen BarraCupraCuda (maffia), terwijl deze in haar armen stierf.

Rust zacht, -SG- en Barra!


Morgen zal er geen dorpslynch zijn. De speciale rollen mogen nu hun PM’s sturen, tot 22:00.
staan hier nou hints in Waarom, dat hoort toch alleen bij de maffialynch?
pi_62111795
Uit het dorp kan toch ook nog een kill komen van8. Spannend!
U MAD?
pi_62111841
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:09 schreef de_boswachter het volgende:
Uit het dorp kan toch ook nog een kill komen van8. Spannend!
De nachtwaker is al dood .
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:13:05 #74
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111866
timmmmm via de PM :
quote:
Duh Fri 3 October 2008 19:07u door timmmmmjij hebt wel gewonnen, maar het spel gaat wel door, om te kijken of mob of dorp wint
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:14:28 #75
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62111900
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:09 schreef B.ertha het volgende:

[..]

staan hier nou hints in Waarom, dat hoort toch alleen bij de maffialynch?
Nee, hier staan geen hints in. Die staan alleen in de nachtpost.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62111927
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:14 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Nee, hier staan geen hints in. Die staan alleen in de nachtpost.
wat is dat dan over CliniClowns?
Maar voorlopig dus geen maffia's vermoorden...
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:17:22 #77
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62111963
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:15 schreef B.ertha het volgende:

[..]

wat is dat dan over CliniClowns?
Maar voorlopig dus geen maffia's vermoorden...
Omdat ik een fucking dorpsidioot ben misschien _!

Wel leuk verzonnen .
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62111975
Een voordeel, het lijkt me duidelijk dat ik geen maffia ben nu, anders had ik ook wel op -SG- gestemd, dus de rechercheur kan me PMen.

Edit: Moet me PMen eigenlijk, onze enige kans is een goede dubbele lynch zodra het weer mogelijk is, dus alle informatie is welkom.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:19:19 #79
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62112018
Ja ik geloof wel dat onze burgemeester niet corrupt is.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
pi_62112109
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:17 schreef -SG- het volgende:

[..]

Omdat ik een fucking dorpsidioot ben misschien _!

Wel leuk verzonnen .
Oh
pi_62112542
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:17 schreef Robier het volgende:
Een voordeel, het lijkt me duidelijk dat ik geen maffia ben nu, anders had ik ook wel op -SG- gestemd, dus de rechercheur kan me PMen.

Edit: Moet me PMen eigenlijk, onze enige kans is een goede dubbele lynch zodra het weer mogelijk is, dus alle informatie is welkom.

pi_62112568
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:38 schreef lynda het volgende:

[..]


Jij denkt dat ik maffia ben?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:47:08 #83
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62112731
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:17 schreef Robier het volgende:
Een voordeel, het lijkt me duidelijk dat ik geen maffia ben nu, anders had ik ook wel op -SG- gestemd, dus de rechercheur kan me PMen.

Edit: Moet me PMen eigenlijk, onze enige kans is een goede dubbele lynch zodra het weer mogelijk is, dus alle informatie is welkom.
Dat je een keer niet op mij gestemd hebt wil nog niet zeggen dat jij geen maffia meer bent .
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62112734
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:04 schreef Susi het volgende:
Maar... Morgen dus geen lynch, maar wel moorden van de maffia ?
Ja.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62112875
Het valt wel nogal op dat sommige verdachten genoemde oplossingen voor hints steeds maar "vergeten", in hun eigen voordeel.
full stops and exclamation marks
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:53:57 #86
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62112891
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:17 schreef Robier het volgende:
Een voordeel, het lijkt me duidelijk dat ik geen maffia ben nu, anders had ik ook wel op -SG- gestemd, dus de rechercheur kan me PMen.

Edit: Moet me PMen eigenlijk, onze enige kans is een goede dubbele lynch zodra het weer mogelijk is, dus alle informatie is welkom.
haha dude!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 19:54:30 #87
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62112903
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:53 schreef krioro het volgende:
Het valt wel nogal op dat sommige verdachten genoemde oplossingen voor hints steeds maar "vergeten", in hun eigen voordeel.
vertel?
pi_62112979
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:54 schreef Rimas het volgende:

[..]

vertel?
Jij bent nog wel het toppunt ja.
full stops and exclamation marks
pi_62113096
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:40 schreef Robier het volgende:

[..]

Jij denkt dat ik maffia ben?
Ik mag niets meer zeggen wat met het spel te maken heeft
pi_62113137
Ik denk dat er eens gefilterd moet worden in dat rijtje wat op -SG- gestemd heeft. Allemaal mafia !
U MAD?
pi_62113531
Zo, er is weer veel gebeurd.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:24:13 #92
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62113650
sloeg Harajuku. haar zombiearmen om hem heen en wurgde hem langzaam

I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:24:32 #93
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62113660
Ik heb lekker gewonnen !
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:26:25 #94
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62113709
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 20:24 schreef Harajuku. het volgende:
sloeg Harajuku. haar zombiearmen om hem heen en wurgde hem langzaam


Hara . Ik ben nu ook dood .
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:32:10 #95
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62113836
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 20:26 schreef -SG- het volgende:

[..]

Hara . Ik ben nu ook dood .
Gefeliciteerd Ik vind onze rollen het stomst
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:39:20 #96
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62114001
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:02 schreef Sheepcidus het volgende:
Wow, goed gedaan Hara, hoe wist je dat barra maffia was?
Wist ik niet. Ik dacht het door ineens ander gedrag. De hints waren ook niet echt doorslaggevend voor anderen dus ik dacht ik probeer het gewoon
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 3 oktober 2008 @ 20:50:33 #97
39237 crew  H_T
2733
pi_62114271
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:17 schreef Robier het volgende:
Een voordeel, het lijkt me duidelijk dat ik geen maffia ben nu, anders had ik ook wel op -SG- gestemd, dus de rechercheur kan me PMen.

Edit: Moet me PMen eigenlijk, onze enige kans is een goede dubbele lynch zodra het weer mogelijk is, dus alle informatie is welkom.
I am Spartacus!
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_62114496
Zie ook alle bange maffia gelijk lachen om mijn voorstel, omdat ze weten dat dit de laatste kans voor het dorp is.

Als jullie nu 2 nachten mogen killen, dus 4 kills, staat het tegen de tijd dat we weer mogen lynchen 6 dorp tegen 4 maffia. Als ik dan toch al maffia was zou het zo makkelijk zijn om dan te winnen dat ik nu niet eens de moeite zou doen om contact te zoeken met de rechercheur. Maarja, als de rechercheur slim is weet ie wat te doen, anders zoekt het dorp het maar uit .
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 21:24:00 #99
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62115265
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 19:57 schreef krioro het volgende:

[..]

Jij bent nog wel het toppunt ja.
Haterrrr
pi_62115370
Nog effe, kenne we weer hints interpreteren en overmorgen stemmen...
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 21:27:04 #101
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62115385
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 21:24 schreef Rimas het volgende:

[..]

Haterrrr
Mafiamaatje
Huilen dan.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 21:45:07 #102
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62115903
Zut Alors -SG- Mob! Ik wist het nog wel zo zeker
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 21:59:51 #103
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62116305
Wat een rust hier.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:00:45 #104
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62116322


Na de moord op hun fanatieke lid Barra, waren de wraakgevoelens bij de maffialeden sterk opgelopen. In hun gezamenlijke onderkomen, midden in het woud naast FOK!-City, besloten ze dat er vannacht weer dorpelingen het loodje moesten leggen. Eén van de voornaamste leden ging direct de donkere nacht in en kwam zo aan bij het huis van de_boswachter (bodyguard). De maffioso besloot om voor de verrassingsaanval te gaan en sloop via de achtertuin, over het grindpad, langs het zwembad naar de achterdeuren. Deze gingen gemakkelijk open. In de woonkamer zat de_boswachter rustig naar “Wie Ben Ik?” op SBS6 te kijken. Sluipend kwam de indringer dichterbij en in één makkelijke beweging werd de keel van de_boswachter doorgesneden.

Wraak smaakt echter zoet. Tripack (dorpsbewoner) zat rustig te genieten van een biertje op zijn balkon, toen hij ineens gestommel in zijn kamer hoorde. Hij stond op om te kijken wat er daar aan de hand was. Het was donker in de kamer. Ineens werd er heel hard rapmuziek aangezet. "Ey stick, krijg jij mij de game in, ik rap ook weetje, wacht ik laat je horen. Ik heb een aangeboren natuurlijke cameraperformance, we gaan Scoruuuuuh!!!" Verstijfd van angst blijft tripack staan. Dan ineens wordt er een kabel rond zijn nek gebonden en steeds strakker aangetrokken. Tripack spartelt nog wat met zijn ledematen, maar het mag niet baten.

Rust zacht, de_boswachter en tripack!


[hintvrije zone]
Okee dorpelingen, los de moorden op! Onthoud dat er morgen geen dorpslynch is. De maffia slaat echter wel om 22:00 weer toe.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:01:04 #105
202348 Susi
Temple of Love
pi_62116332
5-0 voor AZ
pi_62116394
dood. R.i.p. Vlg. x doe ik weer mee. Ladida schrijft leuk!
U MAD?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:04:15 #107
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62116412
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 22:03 schreef de_boswachter het volgende:
dood. R.i.p. Vlg. x doe ik weer mee. Ladida schrijft leuk!
Vind ik ook.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:04:24 #108
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62116418
Dankje
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:15:58 #109
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62116752
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 21:45 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Zut Alors -SG- Mob! Ik wist het nog wel zo zeker
.
A little knowledge is a dangerous thing.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:21:32 #110
202348 Susi
Temple of Love
pi_62116903
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 22:00 schreef Ladidadida het volgende:
[ afbeelding ]


Na de moord op hun fanatieke lid Barra, waren de wraakgevoelens bij de maffialeden sterk opgelopen. In hun gezamenlijke onderkomen, midden in het woud naast FOK!-City, besloten ze dat er vannacht weer dorpelingen het loodje moesten leggen. Eén van de voornaamste leden ging direct de donkere nacht in en kwam zo aan bij het huis van de_boswachter (bodyguard). De maffioso besloot om voor de verrassingsaanval te gaan en sloop via de achtertuin, over het grindpad, langs het zwembad naar de achterdeuren. Deze gingen gemakkelijk open. In de woonkamer zat de_boswachter rustig naar “Wie Ben Ik?” op SBS6 te kijken. Sluipend kwam de indringer dichterbij en in één makkelijke beweging werd de keel van de_boswachter doorgesneden.

Wraak smaakt echter zoet. Tripack (dorpsbewoner) zat rustig te genieten van een biertje op zijn balkon, toen hij ineens gestommel in zijn kamer hoorde. Hij stond op om te kijken wat er daar aan de hand was. Het was donker in de kamer. Ineens werd er heel hard rapmuziek aangezet. "Ey stick, krijg jij mij de game in, ik rap ook weetje, wacht ik laat je horen. Ik heb een aangeboren natuurlijke cameraperformance, we gaan Scoruuuuuh!!!" Verstijfd van angst blijft tripack staan. Dan ineens wordt er een kabel rond zijn nek gebonden en steeds strakker aangetrokken. Tripack spartelt nog wat met zijn ledematen, maar het mag niet baten.

Rust zacht, de_boswachter en tripack!


[hintvrije zone]
Okee dorpelingen, los de moorden op! Onthoud dat er morgen geen dorpslynch is. De maffia slaat echter wel om 22:00 weer toe.
Biertje - Robier ?
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:23:39 #111
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62116954
Succes jongens! En tot zondag
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62117354
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 22:01 schreef Susi het volgende:
5-0 voor AZ
6-0 JA!!
pi_62117501
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 22:38 schreef lynda het volgende:

[..]

6-0 JA!!
Echt, for real. Gaan we er weer een voetbaltopic van maken
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 22:48:03 #114
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62117612
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 21:27 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Mafiamaatje
Hoii
pi_62117951
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 23:42:42 #116
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62119099
mwoaahhh.... geen lynch
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 00:47:53 #117
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62120377
wat lees ik hier? Voetbaltopic?

Huilen dan.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 05:45:59 #118
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62122267
*note to self: in volgende OP even opnemen dat er niet over voetbal gepraat mag worden..
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 09:17:24 #119
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62122684
Ik ben vandaag een beetje afwezig Succes jongens met het oplossen van de hints, vanavond kom ik weer helpen
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_62124493
tvp
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 12:36:27 #121
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62125045
timmmmm via de PM
quote:
Maffiaspel Sat 4 October 2008 09:44u door timmmmm

-SG-, ben je er?

Ik heb net telefoon van het ziekenhuis gehad, heb paar dagen geleden aantal tests uitgevoerd, en het resultaat is dus heel slecht (zo slecht dat ze me er op zaterdag over bellen) en ook zo slecht dat ik vandaag nergens anders mee bezig ben, ik heb ladidadida beloofd het spel te regelen, maar dat kan ik nu helemaal niet mee bezig zijn, wil jij het alsjeblieft overnemen, alsjebieft?
Zo ja, stuur je mail adres even, dan stuur ik de ontvangen mailtjes door, ik heb zo'n zelfde mail naar hara gestuurd, maar vooralsnog reageert zij niet. De tijd begint te dringen, want ik moet over uur weg naar ziekenhuis
Sterkte aan timmmmm.

Ik heb verder geen gegevens ontvangen (en ik was te laat met terug pmen), ik weet niet hoe het met hara zit. Maar anders stel ik voor op het spel in het weekend stil te leggen en alles te verschuiven.
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62126376
Hmm, dat is wel jammer, sterkte iig Timmmmm!
Of de maffia en de mensen met speciale rollen moet jou (-SG-) PM'en met hun rol, of we moeten het verschuiven.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62126443
Sterkte timmmmm!
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 16:21:32 #124
202348 Susi
Temple of Love
pi_62129158
Oeh, hopelijk gaat het vlug beter met je Tim.

Je was nog wel velddoctor
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:00:26 #125
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62131344
Ik kreeg geen keus, heb de gegevens al. En nu ook al de mafia gezien terwijl ik er één nog niet wist
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62131488
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 18:00 schreef Harajuku. het volgende:
Ik kreeg geen keus, heb de gegevens al. En nu ook al de mafia gezien terwijl ik er één nog niet wist
Dan kun je ook niet biljarten.

Tim Sterkte/Beterschap!
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
pi_62131530
Lieve dode.. jullie hebben PM!
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:12:15 #128
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62131577
Ja, fine, ik doe het.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:16:06 #129
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62131651
Hoi Lynda
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62131664
Hoi Hara
Van mij kom je niet zo snel af he dat weet je
pi_62132046

Doet Hara het, SG of wordt het verschoven? Mij maakt het niet zoveel uit.
Sterkte aan timmmm
pi_62132087
Komt denk ik wel in orde
Ik wacht even hara's pm af..
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:42:15 #133
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62132127
Je hebt PM
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62132215
* lynda gooit PM inbox leeg.. 98% oeps
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:48:07 #135
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62132247
Okai, Lynda en ik doen het samen. Speciale rollen ed kunnen naar ons beide.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62132257
Opgelost dus!
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 18:48:56 #137
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62132261
Slotje
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62132428
In before the lock!
pi_62132481

Het was een rustige en zonnige dag in FOK!-City. De dorpelingen leken weer aardig vrede met elkaar gesloten te hebben en iedereen genoot van het mooie weer.

Speciale rollen mogen nu PM’en naar Harajuku. EN! lynda tot 22.00 uur
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 19:16:03 #140
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62132757
Wat doe je dat toch mooi
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62132823
O dank je wel
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 19:30:11 #142
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62133080
Huilen dan.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 21:09:37 #143
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62135309
Morgen lijkt me een goede dag voor een dubbele lynch, straks zijn er namelijk nog maar 6 dorpsbewoners tegen 4 maffia.

Ik denk persoonlijk dat Yosander en PP maffia zijn maar moeten morgen maar weer naar de hints kijken.

Ben nu weg.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 21:41:02 #144
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62135914
Ik ben er weer!
Vraag me af wat er met timmmm kan zijn...
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 21:56:31 #145
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136173
IK WEET WIE ER DOOD GAAN!
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:01:39 #146
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136261
als iedereen al gestuurd heeft kunnen we toch net zo goed de deadline al verzetten?
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_62136274
Tis 10 uur.. Nachtpost komt er ook zo al aan hoor
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:06:19 #148
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136362
Ohja, ik was nog emt mijn hoofd bij de 22:30 deadline, sorry
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:06:54 #149
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136375


Voor het eerst in tijden verliep de dag in FOK!-City weer eens rustig. De vogeltjes floten, de zon scheen, het was een prachtige zomerdag waarin niks bijzonders gebeurde. Toen het donker werd, reed Hawaii_Tim (Rechercheur) dan ook rustig in zijn uitmuntende Volkswagen Transporter. De raampjes open, de koele avondwind die door zijn autootje blies. Totdat er ineens vanuit het niets een auto op die van Hawaii_Tim inbeukte. Hawaii_Tim verloor de macht over het stuur en belandde dood in de berm.

Intussen zat Puntenslijpsel lekker in haar slaapkamer te genieten van haar verjaardagscadeautje: zij had een kleine kitten gekregen en was er helemaal gek mee. Zij had hem Dikke genoemd en was helemaal in de wolken. Het was echter ook tijd om naar bed te gaan, maar toen Puntenslijpsel (Dorpsbewoner) de badkamer inliep, kreeg zij de schrik van haar leven. Haar mond viel open van verbazing en zij kreeg kippenvel over haar hele lichaam. Op haar badkamermuur stond met bloed geschreven: “You are next”. Nog voordat Puntenslijpsel zich kon omkeren, voelde zij hoe een aantal kogels haar lijf doorboorden.

Rust zacht, Hawaii_Tim en Puntenslijpsel!


[ Bericht 8% gewijzigd door Harajuku. op 05-10-2008 00:25:12 ]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:09:42 #150
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136451
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
als iedereen al gestuurd heeft kunnen we toch net zo goed de deadline al verzetten?
Had je het niet liever wat uitgesteld?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62136523
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:09 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Had je het niet liever wat uitgesteld?


Mensen succes met uitzoeken! En tot morgen 7 uur
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:19:29 #152
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136629
IK MOET VERDORIE OOK ALTIJD DOOD

Niet leuk... Zie je wel, Hara, ik ben ècht nooit maffia.
Stom spel
Ik doe nog wel zo mijn best
en
en
en...
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:20:09 #153
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136646
Niet zeiken, ik ging dag 1 al
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:20:17 #154
39237 crew  H_T
2733
pi_62136652
PS zullen we er een gezellige gezamenlijke begrafenis van maken? Of wil je liever worden gecremeerd?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:21:00 #155
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136677
Ja, nou en, jij krijgt nog wel es coole rollen
En wat een rotdood, dtraks durf ik mijn tanden niet meer te poetsen

Gelukkig dan maar wel samen met Tim
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:23:10 #156
39237 crew  H_T
2733
pi_62136718
Nou PS, we liggen naast elkaar en ik ben al stijf
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:23:16 #157
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136721
Coole rollen? Ik was een domme zombie. Volgens mij ben ik nog nooit nachtwaker/velddokter geweest en daar heb je tenminste iets aan
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:24:00 #158
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136738
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nou PS, we liggen naast elkaar en ik ben al stijf
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:24:58 #159
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136763
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nou PS, we liggen naast elkaar en ik ben al stijf
Ehr
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:26:14 #160
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62136796
Ik ben 1 xtje rechercheur geweest en 1 xtje velddoctor, deen harstikke goed werk, volgens mij beschermde ik zelfs jou, hara, of misschien PP, maar ik ging wel beide keren vrij snel dood
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_62136806
Sterkte timmmmm.
full stops and exclamation marks
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:27:21 #162
39237 crew  H_T
2733
pi_62136825
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:25 schreef Puntenslijpsel het volgende:
En hou je smerige opmerkingen bij je, aap!
Sorry PS!
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_62136826
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nou PS, we liggen naast elkaar en ik ben al stijf
.
full stops and exclamation marks
pi_62136906
Nee nachtwaker zijn en nog op de 1e nacht dood gaan is leuk
Heb niet eens kunnen pm'en
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:31:55 #165
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62136938
Ik weet wel dat ik volgende ronde weer voor burgemeester ga, anders blijf ik eerste nachten sterven

Ben ik ook maar één keer mafia geweest, ja toch?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:45:49 #166
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62137274
Volgens mij wel vaker
En volgens mij was ik je favoriete target, maar dat schijn ik van wel meer te zijn Wat doe ik fout?
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:52:35 #167
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62137455
Nee hoor. Ik heb jou nooit gekilled omdat jij het was, maar dat wil je nooit geloven
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:54:59 #168
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62137503
Hmmm... Ik word gewoon zo vaak gekilled
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 22:59:14 #169
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62137586
Ja hun, ik ook
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62137610
De Burgmemeester mag wel een dubbele lynch in gaan staan stellen, want he' gonn' die
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
pi_62137631
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 21:09 schreef Sheepcidus het volgende:
Morgen lijkt me een goede dag voor een dubbele lynch, straks zijn er namelijk nog maar 6 dorpsbewoners tegen 4 maffia.
Goed idee van die dubbele lynch ja, ook omdat het straks misschien niet meer kan.
full stops and exclamation marks
  zaterdag 4 oktober 2008 @ 23:03:32 #172
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62137658
Oke okee, Hara, we zijn samen zielig
Als wij nou es maffia werden
Al had ik begrepen dat men mij niet echt als kwaaie maffia kan voorstellen
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
pi_62138022
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 21:09 schreef Sheepcidus het volgende:
Ik denk persoonlijk dat Yosander en PP maffia zijn maar moeten morgen maar weer naar de hints kijken.
Ook daarin ga ik met je mee.

PrincePolly:
- In zijn UserIcon staat VBL Gokkampioen.
- De som van de getallen van zijn UserID (153356) is 23.
- Het wedden op sport waaraan hij doet heeft vooral met voetbal te maken.

yosander:
- Gifjes in zijn signature.
- Spiekerd in zijn ondertitel.
- yosander, Rappen. En net als rapper Sticks komt hij uit Zwolle.

En dan heb ik nog niet naar de nieuwe hints gekeken.
full stops and exclamation marks
pi_62138082
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 23:21 schreef krioro het volgende:

[..]

Ook daarin ga ik met je mee.

PrincePolly:
- In zijn UserIcon staat VBL Gokkampioen.
- De som van de getallen van zijn UserID (153356) is 23.
- Het wedden op sport waaraan hij doet heeft vooral met voetbal te maken.


En dan heb ik nog niet naar de nieuwe hints gekeken.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 5 oktober 2008 @ 00:24:22 #175
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62139488
edit
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62140097
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 23:21 schreef krioro het volgende:

[..]

Ook daarin ga ik met je mee.

PrincePolly:
- In zijn UserIcon staat VBL Gokkampioen.
- De som van de getallen van zijn UserID (153356) is 23.
- Het wedden op sport waaraan hij doet heeft vooral met voetbal te maken.

yosander:
- Gifjes in zijn signature.
- Spiekerd in zijn ondertitel.
- yosander, Rappen. En net als rapper Sticks komt hij uit Zwolle.

En dan heb ik nog niet naar de nieuwe hints gekeken.
Ja, ik dacht ook al aan PrincePolly, en yosander moet er ook aan, daar heb ik heel veel hints tegen... Komop dorp, dit is de kans om 2 maffia neer te krijgen!

Yosander:
- Om het hoekje van haar slaapkamer keek -> Spiekert
- Gifjes -> Gif ingespoten
- muziek -> Ondertitel met aanvragen muziek van yosander
- Rapmuziek -> YOsander
- "krijg jij mij de game in" kan slaan op de 2 topics over games in yosanders postgeschiedenis
- Het loodje moest leggen -> Sander visser zou met elkaar te maken kunnen hebben, en anders zou ook de kabel waarmee er gewurgd werd nog op een vislijn kunnen slaan
- Voornaamste leden -> Voornaam, alleen yosander en B.ertha gebruiken hun voornaam in hun nickname

Dus ik stel een dubbele lynch in en stem:
## PrincePolly
## Yosander
  zondag 5 oktober 2008 @ 00:58:45 #177
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62140208
Lynch

PrincePolly (4) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste
Yosander (4) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste

[ Bericht 15% gewijzigd door Harajuku. op 05-10-2008 01:25:47 ]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 00:59:18 #178
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62140217
Of was jij nog niet zeker, Krioro? Dan haal ik je eruit
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62140313
Jawel.

## PrincePolly
## yosander

[ Bericht 0% gewijzigd door krioro op 05-10-2008 01:10:42 ]
full stops and exclamation marks
pi_62140335
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 00:58 schreef Harajuku. het volgende:
Lynch

PrincePolly (3) Krioro, Robier
Yosander (3) Krioro, Robier
3 stemmen, terwijl ik er op mijn naam pas 1 heb gezien,
2 nu dus.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 5 oktober 2008 @ 01:06:38 #181
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62140348
Burgemeester heeft toch nog gewoon dubbele stem?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62140609
Zet er anders x2 achter.
pi_62140633
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:22 schreef Robier het volgende:
Zet er anders x2 achter.
Ja of x4, dan gaat het harder.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 5 oktober 2008 @ 01:25:11 #184
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62140671
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:23 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

Ja of x4, dan gaat het harder.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 01:39:55 #185
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62140882
Ik leef nog

Denk dat jullie gelijk hebben dus


## PrincePolly
## Yosander

Dubbele Lynch (2 voor de prijs van 1)

PrincePolly (5) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas
Yosander (5) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas
pi_62141047
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:39 schreef Rimas het volgende:
Ik leef nog

Denk dat jullie gelijk hebben dus
full stops and exclamation marks
  zondag 5 oktober 2008 @ 01:54:25 #187
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62141093
Voorlopig deelnemerslijst.
1. -SG- (dorpsidioot)
2. Susi
3. Isdatzo
4. Harajuku. (zombie)
5. B.ertha
6. yosander
7. Krioro
8. Rimas
9. tripack (dorpsbewoner)
10. BarraCupraCuda (maffia)
11. de_boswachter (bodyguard)
12. Hawaii_Tim (Rechercheur)
13. timmmmm (velddoctor)
14. Robier
15. lynda (nachtwaker)
16. Sheepcidus
17. PrincePolly
18. Puntenslijpsel(dorpsbewoner)
19. Lordmagic
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 01:56:02 #188
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62141108
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:50 schreef krioro het volgende:

[..]


Ga je me nu weer beschuldigen?
pi_62141155
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:56 schreef Rimas het volgende:

[..]

Ga je me nu weer beschuldigen?
Nee.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
full stops and exclamation marks
  zondag 5 oktober 2008 @ 02:03:53 #190
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62141200
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 01:54 schreef Harajuku. het volgende:
Voorlopig deelnemerslijst.

6. yosander
17. PrincePolly
6 + 17 = 23

Om terug te komen op die ene hint.
  zondag 5 oktober 2008 @ 02:07:15 #191
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62141243
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:00 schreef krioro het volgende:

[..]

Nee.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig maar!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_62141990
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 09:02 schreef Ladidadida het volgende:

Die moord is gepleegd door 2 personen. De 23 hoeft dus niet op één persoon te slaan. Het kan ook een som zijn..
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 02:03 schreef Rimas het volgende:

[..]

6 + 17 = 23

Om terug te komen op die ene hint.
Geweldig, dat is een heel sterke!
  zondag 5 oktober 2008 @ 06:23:22 #193
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62142098
PrincePolly (altijd bonus als hij sterft)
yosander

ik volg de rest maar, ikh eb 't niet helemaal gevolgd:@
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 06:48:48 #194
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62142110
Lynch

PrincePolly (6) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo
Yosander (6) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 09:44:49 #195
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62142585
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 23:21 schreef krioro het volgende:

[..]

Ook daarin ga ik met je mee.

PrincePolly:
- In zijn UserIcon staat VBL Gokkampioen.
- De som van de getallen van zijn UserID (153356) is 23.
- Het wedden op sport waaraan hij doet heeft vooral met voetbal te maken.

yosander:
- Gifjes in zijn signature.
- Spiekerd in zijn ondertitel.
- yosander, Rappen. En net als rapper Sticks komt hij uit Zwolle.

En dan heb ik nog niet naar de nieuwe hints gekeken.
Wauw. Vooral die som van de usergetallen
In dat geval gaan er wel echt ook props naar ladi!
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zondag 5 oktober 2008 @ 10:41:08 #196
202348 Susi
Temple of Love
pi_62143057
Clear.

## Yosander

## PrincePolly
pi_62143965
Lijkt mij duidelijk
## Yosander
## PrincePolly

PrincePolly (8) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha
Yosander (8) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha
pi_62144070
doe met de rest me

#yosander
#PP

PrincePolly (9) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha, lordmagic
Yosander (9) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha, lordmagic
[quote]Op vrijdag 31 oktober 2008 14:46 schreef timmmmm het volgende:
Yay *O*
Lordmagic reageert op mijn topic, dan weet ik zeker dat hij geslaagd is :+
  zondag 5 oktober 2008 @ 12:06:18 #199
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62144218
hmm nu hebben 2 maffia ook op yosander en PP gestemd.
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zondag 5 oktober 2008 @ 12:15:31 #200
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62144383
Dan kan ik niet achter blijven.

##Vote Yosander
## Vote PP


Iemand beetje naar de nieuwe hints gekeken?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zondag 5 oktober 2008 @ 12:24:41 #201
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62144554
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 22:06 schreef Harajuku. het volgende:
[ afbeelding ]

Voor het eerst in tijden verliep de dag in FOK!-City weer eens rustig. De vogeltjes floten, de zon scheen, het was een prachtige zomerdag waarin niks bijzonders gebeurde. Toen het donker werd, reed Hawaii_Tim (Rechercheur) dan ook rustig in zijn uitmuntende Volkswagen Transporter. De raampjes open, de koele avondwind die door zijn autootje blies. Totdat er ineens vanuit het niets een auto op die van Hawaii_Tim inbeukte. Hawaii_Tim verloor de macht over het stuur en belandde dood in de berm.

Intussen zat Puntenslijpsel lekker in haar slaapkamer te genieten van haar verjaardagscadeautje: zij had een kleine kitten gekregen en was er helemaal gek mee. Zij had hem Dikke genoemd en was helemaal in de wolken. Het was echter ook tijd om naar bed te gaan, maar toen Puntenslijpsel (Dorpsbewoner) de badkamer inliep, kreeg zij de schrik van haar leven. Haar mond viel open van verbazing en zij kreeg kippenvel over haar hele lichaam. Op haar badkamermuur stond met bloed geschreven: “You are next”. Nog voordat Puntenslijpsel zich kon omkeren, voelde zij hoe een aantal kogels haar lijf doorboorden.

Rust zacht, Hawaii_Tim en Puntenslijpsel!
Potentiële hints.

Wie is er allemaal dik?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zondag 5 oktober 2008 @ 14:30:49 #202
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62147034
Hallo allemaal, ik ben weer terug
Wat een happenings
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62147416
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 14:30 schreef Ladidadida het volgende:
Hallo allemaal, ik ben weer terug
Wat een happenings
Welkom terug .
pi_62147626
PrincePolly (10) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha, lordmagic, Sheepcidus
Yosander (10) Krioro, Robierx2, Dorpsoudste, Rimas, Isdatzo, Susi, B.ertha, lordmagic, Sheepcidus
  zondag 5 oktober 2008 @ 15:24:51 #205
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62148132
Dankje

Om 19:00 weer een lynch! Spannend!
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62148676
Heel spannend
  zondag 5 oktober 2008 @ 16:09:30 #207
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_62149123
Ik weet lekker wie welke rol heeft.

.
A little knowledge is a dangerous thing.
pi_62150656
Hihihi spannend
pi_62151254
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 06:23 schreef Isdatzo het volgende:
PrincePolly (altijd bonus als hij sterft)
yosander

ik volg de rest maar, ikh eb 't niet helemaal gevolgd:@
Whaha Kneus.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 5 oktober 2008 @ 18:47:44 #210
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62153656
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 17:24 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

Whaha Kneus.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die spoiler.. wát scherp
Huilen dan.
pi_62153699
Nog 10 minuten.
pi_62153821
Goedenavond dames en heren.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62153904
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:55 schreef yosander het volgende:
Goedenavond dames en heren.
.
  zondag 5 oktober 2008 @ 19:01:23 #214
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62153934


Iedereen in FOK!-City was weer een beetje bijgekomen van de moorden van de afgelopen tijd. De burgemeester en de dorpelingen waren het er gloeiend over eens; er móest nu iets gedaan worden. De burgemeester schreeuwde over de menigte dat twee mensen eraan moesten geloven. Vanaf het begin had hij het al op Yosander voorzien. Daarnaast werd er een stemming gehouden en de dorpelingen waren van mening dat PrincePolly zich wel erg vreemd gedroeg de laatste tijd. "We willen hen allebei op het schavot!" riep het dorp. En zo geschiedde het. Yosander (maffia) en PrincePolly (maffia) werden uit hun woning gesleurd en op het schavot vermoord.

Er gaat weer een nacht beginnen dames en heren.. De speciale rollen mogen nu hun PM’s sturen, tot 22:00.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62153942
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:59 schreef Robier het volgende:

[..]

.
W
r
a
a
k
.

Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62153964
Juist !

3 neer, 2 te gaan !
pi_62154004
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:01 schreef yosander het volgende:

[..]

W
r
a
a
k
.

pi_62154127
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:04 schreef Robier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
  zondag 5 oktober 2008 @ 19:18:25 #219
202348 Susi
Temple of Love
pi_62154271
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:10 schreef yosander het volgende:

[..]


+ 350 Gifjes
pi_62154335

Is het nu 6 tegen 2?
  zondag 5 oktober 2008 @ 19:21:49 #221
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62154353


2 down!

  zondag 5 oktober 2008 @ 19:24:45 #222
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62154425
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:20 schreef B.ertha het volgende:

Is het nu 6 tegen 2?
Op dit moment wel ja.
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62154555
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 19:18 schreef Susi het volgende:

[..]

+ 350 Gifjes
Niet zo flauw doen.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:00:16 #224
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62155264
pwn... mafia
Huilen dan.
pi_62155474
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:00 schreef Isdatzo het volgende:
pwn... mafia
ik denk dat het voor jou ook niet meer zo lang gaat duren
"Ow, en betreffende PP: Iedereen weet toch dat dat een verbitterde piemel is, die alleen maar op anderen kan kankeren? Daarom is hij ook zo leuk. Zonder PP zou het leven maar saai zijn "
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:14:01 #226
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_62155665
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:07 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

ik denk dat het voor jou ook niet meer zo lang gaat duren
Double bluf?
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:19:15 #227
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62155812
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:07 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

ik denk dat het voor jou ook niet meer zo lang gaat duren
Wat insinueer jij daarmee?
Huilen dan.
pi_62155930
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:19 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

Wat insinueer jij daarmee?
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62155963
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:07 schreef PrincePolly het volgende:

[..]

ik denk dat het voor jou ook niet meer zo lang gaat duren
* Robier streept Isdatzo van zijn verdachtenlijstje!
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:30:02 #230
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62156104
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:24 schreef Robier het volgende:

[..]

* Robier streept Isdatzo van zijn verdachtenlijstje!
Zou grappig zijn als ze juist proberen op deze manier isdatzo minder verdacht te laten lijken
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:34:52 #231
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62156237
Ja want princepolly en ik zijn de dikste fRieNdjuhHhS natuurlijk
Huilen dan.
pi_62156275
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:30 schreef Rimas het volgende:

[..]

Zou grappig zijn als ze juist proberen op deze manier isdatzo minder verdacht te laten lijken
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
pi_62156409
Nog maar 1 kill voor de maffia vannacht toch?
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:41:32 #234
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62156413
RIP aan de nabestaanden
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_62156455
Whahahaha maffia got pwend
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:43:18 #236
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62156464
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:36 schreef yosander het volgende:

[..]


Zeg lijer Nu probeer je mij verdacht te maken zodat ze míj lynchen om zo voor de resterende mafia nog wat tijd te creëren?
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:43:57 #237
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62156486
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:44:47 #238
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62156516
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:43 schreef Harajuku. het volgende:

Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:45:39 #239
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62156545
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:44 schreef Isdatzo het volgende:

[..]

I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 20:46:58 #240
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62156583
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 20:45 schreef Harajuku. het volgende:

[..]


Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:38:29 #241
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158204
Bijna kill, wat een spanning
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:39:17 #242
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158230
Eigenlijk moeten we nog ff volspammen zodat ik binnen een uur een nieuw topic kan maken, maar dat is nog wel erg veel spamwerk..
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_62158431
ja,, nog "maar" 57 berichten:P
[quote]Op vrijdag 31 oktober 2008 14:46 schreef timmmmm het volgende:
Yay *O*
Lordmagic reageert op mijn topic, dan weet ik zeker dat hij geslaagd is :+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:47:02 #244
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158480
Als iedereen nou een beetje aanwezig was, dan zou ie zo vol zijn.. Maar met één bericht per uur komen we idd niet erg ver
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:48:22 #245
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158534
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:48:41 #246
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158547
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:48:53 #247
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158560
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:49:26 #248
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158575
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:49:55 #249
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158596
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:50:10 #250
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158606
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:50:21 #251
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158616
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:50:33 #252
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158625
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:50:48 #253
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158633
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:51:04 #254
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158644
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:51:15 #255
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158649
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:51:29 #256
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158656
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:51:43 #257
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158663
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:52:26 #258
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158693
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:52:44 #259
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158699
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:52:54 #260
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158709
Okee okee.

Klaar
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:53:19 #261
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158721
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:53:22 #262
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158729
Nu komt het nieuwe topic er vanavond nog
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:53:46 #263
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158737
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:53:47 #264
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158742
Mag ik ook medoen
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:54:00 #265
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158749
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:53 schreef Rimas het volgende:
Mag ik ook medoen
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:53 schreef Harajuku. het volgende:
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:54:02 #266
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158753
heb toch niks te doen op me werk
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:54:04 #267
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62158755
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:54:35 #268
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158771
Ik wil een keer een leuke rol hebben!
Ben alleen dorpsbewoner steeds
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:54:42 #269
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158778
Oh, we mogen niet meer
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:55:13 #270
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158787
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:54 schreef Rimas het volgende:
Ik wil een keer een leuke rol hebben!
Ben alleen dorpsbewoner steeds
Is dit niet je tweede keer?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:55:25 #271
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158796
Bijna kill
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:56:04 #272
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62158813
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:54 schreef Rimas het volgende:
Ik wil een keer een leuke rol hebben!
Ben alleen dorpsbewoner steeds
Ik ook. Maar dan worden we toch gewoon een moordende gang?
Gaan wij lekker óók vermoorden
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:56:32 #273
186522 Puntenslijpsel
Let's waste time
pi_62158830
Oh, trouwens, PP, waarom moest ík dood
Live from Chicago
Well behaved women rarely make history
Op dinsdag 29 oktober 2013 16:10 schreef _Ophelia_ het volgende:
PS de AKQSC-cliffhangerkoningin en ongekroond kampioene al dan niet verwacht goede aflopen. ;)
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:57:11 #274
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158848
 
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:57:28 #275
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158861
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:55 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Is dit niet je tweede keer?
Nee, swa! Doe al sinds het begin steeds mee.
Paar potjes gemist, maar bij de meeste was ik er wel steeds.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:57:44 #276
202348 Susi
Temple of Love
pi_62158868
Ik wil ook wel een handje helpen
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:03 #277
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158886
  
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:18 #278
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158890
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:57 schreef Rimas het volgende:

[..]

Nee, swa! Doe al sinds het begin steeds mee.
Paar potjes gemist, maar bij de meeste was ik er wel steeds.
Echt?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:18 #279
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158891
   
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:21 #280
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158895
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:56 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Oh, trouwens, PP, waarom moest ík dood
Je bent pas zo'n beetje aan het eind van het spel vermoord dit keer!
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:21 #281
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158896
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:56 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Ik ook. Maar dan worden we toch gewoon een moordende gang?
Gaan wij lekker óók vermoorden
Jaa toch!
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:28 #282
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158901
    
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:29 #283
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158902
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:58 schreef Isdatzo het volgende:
   
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:40 #284
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158908
     
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:58:52 #285
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158918
      
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:08 #286
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158935
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]


Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:11 #287
202348 Susi
Temple of Love
pi_62158936
Blub
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:23 #288
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158943
       
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:23 #289
202348 Susi
Temple of Love
pi_62158944
Poepchinees !
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:36 #290
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158946
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:38 #291
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158949
Stop Ik wil de kill hier nog plaatsen
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:38 #292
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158952
        
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:41 #293
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158956
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 21:59 schreef Ladidadida het volgende:
Stop Ik wil de kill hier nog plaatsen
Oeps..
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:53 #294
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158961
hij is bijna vol
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 21:59:59 #295
154125 Rimas
Hoe bedoel je stalker
pi_62158967
Hoeveel nog?
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:06 #296
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158970
           
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:06 #297
202348 Susi
Temple of Love
pi_62158971
Floep
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:36 #298
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_62158974
Oh, ik dacht dat dat in het nieuwe topic moest
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:36 #299
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158975
            
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:37 #300
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62158976
             
Huilen dan.
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:00:40 #301
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_62158982


Op deze koud en regenachtige nacht maakte Sheepcidus zich klaar om zijn bed in te duiken. Hij wilde nog even zijn aardig gegroeide baard eraf scheren om daarna lekker tussen de lakens te kruipen. Hij had zich toch wel een beetje vergist in de tijd, hij dacht dat een uur later was, maar het was nog maar 23:00. Moe maar voldaan kroop Sheepcidus in zijn bed. Hij lag net een beetje te dommelen, toen hij ineens een stem in het Frans hoorde zeggen: “Ah oui! Dit is het einde!” En net op het moment dat Sheepcidus (bodyguard) wilde reageren, werd er een mes in zijn keel gestoken.

Rust zacht, [naam dorpsbewoners]![/i]
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zondag 5 oktober 2008 @ 22:01:38 #302
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_62159018
              
Huilen dan.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')