Dat las ik ergens. Maar het kan ook een ander event zijn, geen idee.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 19:06 schreef Tazmaniac het volgende:
de Superbowl? Waar haal je die in oktober vandaan?
Dan ben je niet de enige. Maar goed, ik dacht "Deze site is altijd ZO netjes, er zal wel iets anders aan de hand zijn geweest".quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 20:44 schreef MisterO het volgende:
Goh, en ik overal maar zoeken naar de aflevering
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.op naar de volgende afleveringIk vind het tot nu toe steeds beter worden
![]()
Er is er maar één en het is inderdaad nummer 6quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 13:23 schreef hetzusjevan het volgende:
Dat is nummer 6 he? Ik ben de tel ff kwijt. Of krijgen we er twee nu het vorige week niet doorging of dat niet?
Onrealistisch? Doen meiden dat niet altijd?quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 18:36 schreef MisterO het volgende:
Beetje onrealistisch om het ene moment tegen elkaar te zeggen dat je elkaar nooit meer wil zien en dan bij de volgende take alles bijgelegd wordt... Ik ben het heen en weer gedoe tussen Serena en Blair zat. What else is new.
Iddquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:21 schreef Hopey het volgende:
"You are now under control of Chuck Bass. I own you."![]()
![]()
Echt die gast is briljant.Moet zeggen dat ik hem steeds meer de leukste karakter van de serie ga vinden
, rond al dat drama. Zou alleen wat meer verhaal rond hem willen zien ontwikkelen. Zijn karakter is redelijk "flat" zo.
Mja daar zijn ze wel goed in idd. Chuck - Dan, Serena - Dan, Blair - Serena.... One minute they're enemies, the next they're friends, then they're enemies againquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 18:36 schreef MisterO het volgende:
Beetje onrealistisch om het ene moment tegen elkaar te zeggen dat je elkaar nooit meer wil zien en dan bij de volgende take alles bijgelegd wordt... Ik ben het heen en weer gedoe tussen Serena en Blair zat. What else is new.
Ik hoop dat ze een koppeltje wordenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:22 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh en zou het best leuk vinden als Nate en Dan echt goed bevriend zouden raken.
Ach Blair zal er uiteindelijk voor zorgen dat ze uit elkaar zullen drijvenquote:
Dat mysterieuze maakt zijn karakter juist nog leuker. Chuck is ook de enige reden dat ik meekijk, zijn lines zijn eigenlijk altijd meesterlijkquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:24 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Idd. Ik ben het ook met je eens over dat z'n karakter nog vrij flat is. Ik denk dat ze dat uitdiepen heel langzaam aan (gaan) doen. Hij is eigenlijk een van de meest mysterieuze karakters uit de serie, dat doet het altijd wel goed denk ik.
You Got Chuck Bassedquote:
Musequote:Op woensdag 15 oktober 2008 19:59 schreef TC03 het volgende:
Ik moest al lachen toen hij in die debiele trui ten tonele verscheen.![]()
Overigens ook tof dat Muse in klassieke vorm gedraaid werd bij dat etentje van de dean.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |