Handig of niet, er is altijd wel een groep die het niet begrijpt. Zeker de groep die niet zo vaak met de trein gaat: zij weten immers niet dat er (opeens) verschil zit tussen wel en geen lichtgevende knopjes. Zo ongeveer dezelfde groep als de groep die nu de werking ook niet snapt. Daar schiet je dus weinig mee op.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 23:00 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Hier rijden treinen waarbij je als de trein op volle snelheid rijdt rustig op het knopje kunt drukken en als de trein bij de volgende halte is, de deuren dan automatisch open gaan als ze ontgrendeld is.![]()
Gewoon ledjes in de knop inbouwen. Branden ze van buiten, dan kan de deur open, branden ze niet, dan is de deur vergrendeld en kan ie niet meer open. Handig toch
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:58 schreef TC03 het volgende:
Ik druk altijd op het 'sluiten' knopje net voordat een rennende persoon bij de deur is. Hij denkt dat hij te laat is en sloft sip weg.
Dan moet je eens zo'n fluitje kopen en sporadisch gaan fluiten, dan zul je ook wat mensen zien rennen...quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 16:26 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik moet altijd lachen als de conducteur fluit en al die mensen gaan rennenEn dan gaat net de deur dicht.
knap, want het station heet al jaren Zuidquote:Op donderdag 2 oktober 2008 20:39 schreef kip_zonder-kop het volgende:
Mensen die aan andere mensen vragen of de trein met eindbestemming Zuid WTC naar Zuid WTC gaat snap ik ook niet.
ja en dan merken ze dat ze naar haarlem gaan en dan hengsten ze je in elkaar met zn 2en hahaaquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:30 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Dan had je thuis ook wat te vertellen.. Had je moeten doen joh..!
Naar mijn weten heeft het station altijd Zuid WTC geheten maar vond een stel jostie`s het nodig te veranderen in het nietszeggende station Zuid.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 16:37 schreef donald_dick het volgende:
[..]
knap, want het station heet al jaren Zuid
Sowieso is dat eigenlijk heul niet de bedoeling. Je mag na de fluit niet instappen, al zien de meesten het hier als een aanmoediging tot rennen. Moet je in België niet proberen, heb je een woedende condo op je dak, en boete.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 16:26 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik moet altijd lachen als de conducteur fluit en al die mensen gaan rennenEn dan gaat net de deur dicht.
Dat vind ik dus ook, Van de week nog, zit er ineens een of andere dikke allochtoon klem tussen de deur van de metro omdat ze denkt er nog net tussen te kunnen komen. Meteen de hele metro in paniek, want stel je voor dat ze gaan rijden als dat gekke wijf nog tussen de deur zit.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 21:37 schreef Irritatie100 het volgende:
Wat nog vervelender is: mensen die de deuren tegen houden voor hun matties
Ehm. De conducteur kan ook twee keer fluiten waar de eerste keer fluiten een zogenaamd attentiesignaal is en dat moet je juist opvatten als aanmoediging tot rennen/instappen.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 07:49 schreef Toeps het volgende:
[..]
Sowieso is dat eigenlijk heul niet de bedoeling. Je mag na de fluit niet instappen, al zien de meesten het hier als een aanmoediging tot rennen. Moet je in België niet proberen, heb je een woedende condo op je dak, en boete.
Attentiesignaal? Nog nooit van gehoord. Lijkt me ook overbodig. Fluiten is gewoon deur dicht en wegwezen. Als je te laat bent is dat je eigen schuld, daar hoeft de rest van de trein niet op te wachten.quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 13:16 schreef Eix het volgende:
[..]
Ehm. De conducteur kan ook twee keer fluiten waar de eerste keer fluiten een zogenaamd attentiesignaal is en dat moet je juist opvatten als aanmoediging tot rennen/instappen.
- Attentiesignaal: Haast u, want ik ga zo vertrekken.
- Vertreksignaal (u kunt nu niet meer instappen, want ik ga de deuren sluiten).
Er is geen onderscheid in deze fluittoon met het attentiesignaal
Sterker nog, bij de moderne dubbeldeksintercity kan de conducteur een attentiesignaal geven met de deurfluit. De deur gaat dan dus niet dicht.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |