en toch al weken van te voren sparen en elke avond stipt om 18.30 aanwezig zijn zekerquote:Op donderdag 2 oktober 2008 16:52 schreef CraniuM het volgende:
Bah ik haat kermis, kut muziek kut volk ( hardcore sjonnie's bij de botsautos of die wannab mocro boys met hun plastiek nike petje/jasje en breezerwijven)
Klacht KERMIS
Subklacht: Jordeeeh die over kermissen praat
nee wat moet ik bij die sjonnie's daarquote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:08 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
en toch al weken van te voren sparen en elke avond stipt om 18.30 aanwezig zijn zeker
Verder ben ik het hier wel mee eens.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:14 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Drommels ik woon in Leiden en heb de binnenstad zorgvuldig vermeden, zowel met de fiets als met de auto, voor wie Leiden niet kent: er is geen rondweg, verkeer wordt gedwongen deels door de binnenstad te rijden, die wegen zijn nu afgesloten, dus overal waar je komt zijn abnormaal lange files, nog erger dan normaal. Ook de stadsbussen worden door een abnormaal drukke route gedwongen![]()
Natuurlijk weet ik niet op welke kermissen jij jouw ervaringen hebt gebaseerd hoor... Niet elke kermis is leuk, toegegeven.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 18:18 schreef CraniuM het volgende:
[..]
kermis gezellig yea right!!!!!!!!!!!!!!
Natuurlijk want als je een kermis niet leuk vindt zit je de hele dag achter je computerquote:Op donderdag 2 oktober 2008 18:22 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Natuurlijk weet ik niet op welke kermissen jij jouw ervaringen hebt gebaseerd hoor... Niet elke kermis is leuk, toegegeven.
Men neemt vrij voor de drie dagen kermis bij ons. Twee grote tenten met muziek en veel bier, en ja, het is misschien wat enger dan de hele dag achter je computer zitten, maar dat is wat ik gezelligheid noem. Inderdaad
Als je voor de kermis gaat moet je overdag gaan, als je gaat voor de sfeer en het zuipen dan moet je des avonds/ des nachts gaanquote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:54 schreef okkie-man het volgende:
Kermis is opzich wel leuk. Het is alleen jammer dat er altijd kutherrie uit die speakers komt ipv muziek.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |