quote:
geen eens strand? palmbomen?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:18 schreef Logician het volgende:
[..]
Wij hebben een langhoekig model, zeg maar in de vorm van het metalen ding dat ze in de antikal van de witte sloper willen redden
moet je ook nooit doen vrouwen proberen te begrijpenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:24 schreef _F.U.B.A.R_ het volgende:
* _F.U.B.A.R_ snapt er geen fuck van
Kan ook niet want daar zit geen logica in..quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:26 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
moet je ook nooit doen vrouwen proberen te begrijpen
Ah zo'n schuur waar alle collega's op elkaar gepropt zitten. Niet eens een eigen kantoorquote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:27 schreef Logician het volgende:
Nope platen aan de zijkanten zodat je de ander niet ziet, alhoewel bepaalde collega's het toch nog voor elkaar weten te krijgen alsog je blik te vangen met hun ballen etc
quote:
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 17:26 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
moet je ook nooit doen vrouwen proberen te begrijpen
Sja ik had eigenlijk plannen voor vanaaf maar die gaan niet door dus... je moet toch wat hequote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:08 schreef Dr.Droxz het volgende:
Het blijf hier tegenwoordig ook maar doorgaan he!
Ja betraptquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:15 schreef Logician het volgende:
[..]
Sja ik had eigenlijk plannen voor vanaaf maar die gaan niet door dus... je moet toch wat he
Tjah niet normaal... Ze zouden het "Geen Reet Te Doen Op Je Werk Of Waar Dan Ook" moeten noemenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:08 schreef Dr.Droxz het volgende:
Het blijf hier tegenwoordig ook maar doorgaan he!
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:19 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Ja betrapt
Posten terwijl je niet op het werk bent
Hey Smoozel ik ben ziek ja..moet toch watquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:20 schreef Moozzie het volgende:
[..]
Tjah niet normaal... Ze zouden het "Geen Reet Te Doen Op Je Werk Of Waar Dan Ook" moeten noemen
Yea surequote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:21 schreef Logician het volgende:
[..]I know, ga jij mee biljarten dan?
Wat is het pron gehalte in die filmquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:23 schreef Crazy-M het volgende:
even filmpje branden en dan weer weg
Smoozelquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:22 schreef debbie_19 het volgende:
[..]
Hey Smoozel ik ben ziek ja..moet toch wat
Hey that's my line!quote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:22 schreef debbie_19 het volgende:
[..]
Hey Smoozel ik ben ziek ja..moet toch wat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |