Nog een korte aanvulling, perfectionisme is niet handig in ons huisquote:
Die moest ik drie keer lezen.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:06 schreef morpheus_at_work het volgende:
is jullie bij keuken enkelbaksteens, dat jullie de electra zo lelijk als opbouw doen qua leidingen
Die foto met opbouwleidingen is gemaakt van de bijkeuken. Die zit achter de keuken.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:06 schreef morpheus_at_work het volgende:
is jullie bij keuken enkelbaksteens, dat jullie de electra zo lelijk als opbouw doen qua leidingen
Nou, de vorige bewoners hebben wat blikken vloerbeits achtergelaten, dus de kleur kunnen we denk ik wel redelijk goed terug krijgen. Alleen qua afwerking zal het niet zo fraai zijn. Maar soit, het is maar tijdelijkquote:Op zondag 12 oktober 2008 20:05 schreef gr8w8 het volgende:
Voor die vloer, naast megafloors zit Vloer-het-zelf. kun je planken dus zelf oliën verven ed. Dan kun je de kleur van de huidige planken in elk geval goed benaderen. Helemaal red je nooit, maar het is het proberen waard.
Klinkt alsof ze zelf ook al een keer wat planken geklust hebben. Gewoon proberen inderdaad, dan zie je het over een jaar of wat wel weer.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nou, de vorige bewoners hebben wat blikken vloerbeits achtergelaten, dus de kleur kunnen we denk ik wel redelijk goed terug krijgen. Alleen qua afwerking zal het niet zo fraai zijn. Maar soit, het is maar tijdelijk
Die hele vloer is al 10 keer gerenoveerd, dus er zitten overal rare stukken en MDF-plaat in enzo, zal dus op het geheel weinig uitmaken, past wel in het plaatjequote:Op zondag 12 oktober 2008 20:24 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze zelf ook al een keer wat planken geklust hebben. Gewoon proberen inderdaad, dan zie je het over een jaar of wat wel weer.
Wat boeit het dat je leidingen ziet in je bijkeuken. Zo'n ruimte dient simpelweg functioneel te zijn. Je gaat er toch niet in een leunstoel tegenaan zitten kijken? Straks ga je nog klagen dat je leidingen ziet lopen in de meterkast.quote:Op zondag 12 oktober 2008 20:06 schreef morpheus_at_work het volgende:
is jullie bijkeuken enkelbaksteens, dat jullie de electra zo lelijk als opbouw doen qua leidingen
quote:Op zondag 12 oktober 2008 21:19 schreef Dromer het volgende:
[..]
Wat boeit het dat je leidingen ziet in je bijkeuken. Zo'n ruimte dient simpelweg functioneel te zijn. Je gaat er toch niet in een leunstoel tegenaan zitten kijken? Straks ga je nog klagen dat je leidingen ziet lopen in de meterkast.
Dat laat je niet doen, dat doet de kat zelf over het algemeenquote:Op maandag 13 oktober 2008 10:55 schreef Charisma het volgende:
het wordt iig heel mooi en leuke kleuren ook !
maar die kattendrollen? daar begrijp ik niets van ...wie laat nu zijn kat op zolder drollen?
laat de kinderen nu maar komen, kunnen ze als ze vervelend zijn gelijk opgesloten worden in de celquote:
Hoho, je wil niet weten wat voor @#$%@#%@ werk het is om contactdozen te monterenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 21:31 schreef Oblivion het volgende:![]()
Je gaat vooruit!
(En bleiblei een beetje...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |