Kan geen internetverbinding meer betalen:quote:Op zaterdag 11 mei 2013 23:20 schreef zponz het volgende:
Ik vraag me af hoe het nu met TS is...
Zou die de pallets al zat zijn
quote:laatste bezoek: 1400 dagen, 2 uur geleden.
alleen middelbareschooldiploma gaat misschien nog wel maar als je dat niet eens hebt zou ik me echt zorgen maken.quote:Op zondag 12 mei 2013 09:54 schreef Individual het volgende:
Zonder diploma kan je niet werken voor een baas die een diploma nodig heeft om iemand te kunnen inschatten.
Zonder diploma of werkervaring begin je onderaan en moet je je bewijzen. Of je doet een studie van 4 jaar of je doet 4 jaar werkervaring op. Het ligt aan je instelling en ondersteuning.
Ik was nooit goed/geïnteresseerd in school en haalde de mavo met de hakken over de sloot. Ik was altijd meer van het doen en spijbelde veel om te werken. Na 4 onsuccesvolle schooljaren daarna full-time aan de slag gegaan. Vanaf toen is het helemaal goed gekomen. Mijn emigratie uit diploma-land heeft er veel mee te maken gehad.
Zonder diploma, maar met een specialisatie of een goed idee (bv in- en verkoop op ebay/marktplaats) kan je nog steeds heel ver komen. Voldoende mogelijkheden zolang je je ogen maar openhoudt.
Ben je bang voor het algemeen niveau of dat potentiële werkgevers om je middelbareschooldiploma gaan vragen?quote:Op zondag 12 mei 2013 13:34 schreef Matty___ het volgende:
[..]
alleen middelbareschooldiploma gaat misschien nog wel maar als je dat niet eens hebt zou ik me echt zorgen maken.
Ik ben nog NOOIT om een diploma gevraagdquote:Op zondag 12 mei 2013 13:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Ben je bang voor het algemeen niveau of dat potentiële werkgevers om je middelbareschooldiploma gaan vragen?
Als werkgever zou ik toch echt vragen gaan stellen. Dus echt het algemene niveau. Als je met je handen werkt wil het niet zeggen dat je nooit moet rekenen.quote:Op zondag 12 mei 2013 13:46 schreef Individual het volgende:
[..]
Ben je bang voor het algemeen niveau of dat potentiële werkgevers om je middelbareschooldiploma gaan vragen?
Nee precies. Dat is ook UK. Zelfs met een SC clearance en een high enhanced banking clearance is het nooit gevraagd. Wel 15 andere dingen.quote:Op zondag 12 mei 2013 13:47 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik ben nog NOOIT om een diploma gevraagd
moet je eens vertellen bij een sollicitatie.quote:Op zondag 12 mei 2013 13:47 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik ben nog NOOIT om een diploma gevraagd
wat heeft een bank clearance iets met een diploma te maken? het gaat moet het krijgen van een baan niet om een rekening te openenquote:Op zondag 12 mei 2013 13:54 schreef Individual het volgende:
[..]
Nee precies. Dat is ook UK. Zelfs met een SC clearance en een high enhanced banking clearance is het nooit gevraagd. Wel 15 andere dingen.
Zelfs paspoort niet tot na 5 jaar werken en ik gebruikte altijd een dummy 'sofi nummer'.
Er wordt simpelweg niet om gevraagd. Ik ben CRB-checked en nog wat andere dingetjes maar ik heb nooit een diploma hoeven laten zienquote:Op zondag 12 mei 2013 14:04 schreef Matty___ het volgende:
[..]
moet je eens vertellen bij een sollicitatie.
ligt beetje aan je baan natuurlijk. Als vakkenvullen zal het weinig uit maken. Daarnaast is het frauderen als je zegt dat een diploma hebt terwijl dat niet zo is. Dat hij er niet navraagt is gewoon laksheidquote:Op zondag 12 mei 2013 14:05 schreef Stuart het volgende:
[..]
Er wordt simpelweg niet om gevraagd. Ik ben CRB-checked en nog wat andere dingetjes maar ik heb nooit een diploma hoeven laten zien
Ik werk op een school in Londonquote:Op zondag 12 mei 2013 14:07 schreef Matty___ het volgende:
[..]
ligt beetje aan je baan natuurlijk. Als vakkenvullen zal het weinig uit maken. Daarnaast is het frauderen als je zegt dat een diploma hebt terwijl dat niet zo is. Dat hij er niet navraagt is gewoon laksheid
ja en wat heeft dat met TS te maken? Mij hebben ze ook niet gevraagd naar mijn HBO papieren. Maar denk je dat het je het in dank wordt afgenomen als je erover hebt gelogen?quote:
Je moet je niet zo opwinden man! TS vraagt of het niet hebben van een diploma een ramp is. Nou, nee, dat hoeft het niet te zijn. Het is misschien een grotere uitdaging om een leuke en goede baan te vinden maar dat is bijzaak.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:12 schreef Matty___ het volgende:
[..]
ja en wat heeft dat met TS te maken? Mij hebben ze ook niet gevraagd naar mijn HBO papieren. Maar denk je dat het je het in dank wordt afgenomen als je erover hebt gelogen?
ik geloof best dat iemand goed kan autorijden zonder rijbewijs maar daar denk de politie ook anders over.
Het is gewoonweg kut, of je gaat liegen om een betere baan te krijgen of je krijgt kutbaantjes. In beide gevallen ben je een dikke staatsmongool.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:14 schreef Stuart het volgende:
[..]
Je moet je niet zo opwinden man! TS vraagt of het niet hebben van een diploma een ramp is. Nou, nee, dat hoeft het niet te zijn. Het is misschien een grotere uitdaging om een leuke en goede baan te vinden maar dat is bijzaak.
Grappig hoe je uit tekst denkt op te maakt dat ik me opwindquote:Op zondag 12 mei 2013 14:14 schreef Stuart het volgende:
[..]
Je moet je niet zo opwinden man! TS vraagt of het niet hebben van een diploma een ramp is. Nou, nee, dat hoeft het niet te zijn. Het is misschien een grotere uitdaging om een leuke en goede baan te vinden maar dat is bijzaak.
Een high enhanced banking clearance heb je nodig voor bepaalde banen in een bank. Die van mij was een baan in een bank in Jersey. Bank rekening had ik al ruim 10 jaar toen ze het deden. Het is de 2e hoogste clearance die je kan krijgen in de bankenwereld.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:05 schreef Matty___ het volgende:
[..]
wat heeft een bank clearance iets met een diploma te maken? het gaat moet het krijgen van een baan niet om een rekening te openen
quote:Op zondag 12 mei 2013 17:20 schreef Ryon het volgende:
Het zou erg interessant zijn als TS nog wat van zich liet horen. Nu zoveel jaar later kan de vraag in de TT waarschijnlijk wel beantwoord worden.
quote:laatste bezoek: 1400 dagen, 9 uur geleden.
Kans is groot dat je vrijwel niet aan een baan in loondienst komt. DUs dan wordt het freelancen in de landbouw (asperges steken oid), of een eigen bedrijf beginnen, maar veel mensen met alle diploma's falen daar al hard in, de kans op succes zonder enige opleiding is nog veel kleiner.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 22:26 schreef Adfundum het volgende:
Ik zat vandaag toevallig wat vacatures te bekijken, vuilnisman kun je in ieder geval niet worden.
http://www.uitzendbureau.nl/vacature/3151899-huisvuilbelader
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |