quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op dinsdag 2 september 2008 12:14 schreef cemeteryslut het volgende:
ik zal de mijn white-ink avontuur dan ook maar even showen, over een paar weken wordt ie weer bijgewerkt:
quote:Op zaterdag 6 september 2008 15:47 schreef Webby het volgende:
Een klein stukje er van:
[ link | ]
Hij is nu een weekje oud en lekker vol met velletjes.
quote:Op zondag 7 september 2008 08:26 schreef Huppelmuts het volgende:
Die tekens heb ik pas laten bijwerken en uitbreiden bij mijn vaste artiest tattoo Mario en eindelijk na teveel jaar ben ik tevreden over mijn chinese tekens tattoo![]()
quote:Op zondag 7 september 2008 09:20 schreef Huppelmuts het volgende:
zijn jullie ook bekend met ambigrammen?
mijn vriend heeft er 1 zelf ontworpen![]()
quote:Op zondag 7 september 2008 14:02 schreef MarMar het volgende:
dit is mn nieuwste en mn mannetje kreeg traantjes toenie zag dat hij ook een letter mocht!
quote:Op vrijdag 12 september 2008 00:10 schreef Miriampje het volgende:
Ik heb in december een tattoo laten zetten
quote:Op dinsdag 16 september 2008 08:53 schreef Doagere het volgende:
Nog steeds dezelfde.Heb deze sinds juni 2006. En nee, er komt niks bij.
quote:Op zondag 21 september 2008 22:09 schreef NieTTus het volgende:
27 oktober wordt de mijne bijgewerkt, als die genezen is hier een plaatje! (laatste geplaatst toen ie echt NET gezet was..)
Dit was hem trouwens![]()
quote:Op donderdag 25 september 2008 13:56 schreef Eliminator20 het volgende:
ff pimpen met mijn tattoo
2 weken geleden laten zetten
quote:Op zondag 28 september 2008 18:25 schreef saaw het volgende:
vanmiddag gezet, net gewassen en vers ingesmeerd
quote:
Precies, die wetgeving cq richlijnen slaan op veel punten nergens op. Al helemaal niet op het feit dat de minister toestaat dat er kinderen tussen de 12 en 16 jaar onder toezicht van een ouder een tattoo en/of piercing mogen nemen wanneer daar een toestemmingsformulier voor word getekend. Gelukkig zijn de meeste artiest bij de volle verstand en weigeren ook maar iets te doen bij een persoon van die leeftijd.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 16:53 schreef Evil-Cherry het volgende:
Over verzorging; waar heel veel artiesten eerst adviseerden om te smeren, wordt nu hun mond gesnoerd door de wet. Mijn artiest keek me alleen heel streng aan en zei dat ik wel wist hoe het moest en dat ik beter ivm de wondspray een dag of twee sowieso niet mocht smeren.
Smeren raakt een beetje in de illigaliteit. Zonde :S
Natuurlijk zeg ik ook niet dat je nooit naar je tatoeëerder moet luisteren. Maar zij hebben meestal een standaard advies dat niet zomaar voor iedereen geschikt is. Zo raden veel tatoeëerders uierzalf aan, ik kan daar zelf bijvoorbeeld absoluut niet tegen. Mijn vriend krijgt daarentegen weer problemen met Bepanthen.quote:Op dinsdag 30 september 2008 20:26 schreef TattoozZz het volgende:
[..]
Elke artiest heeft zijn eigen manier van advies voor de verzorging van een tattoo, er zijn veel verschillende manieren die goed zijn, maar als een artiest jou verteld hoe jij hem moet verzorgen dan kan je het beste daar aan houden, geen enkele artiest wil garant staan voor het 'verzieken' van een tattoo als zijn manier van verzorging niet opgevolgd word.
Ten eerste ben je al bij de desbetreffende artiest terecht gekomen omdat je onder de indruk van zijn werk bent, en ten tweede omdat je zeker ben van zijn kennis en ervaring, dus waarom zou je de adviezen van een ander opvolgen als je daarmee zijn kennis en ervaring in twijfel trekt.
Elke tattoo die bij iedere persoon gezet word is ook een reclamepaal voor zijn eigen, dus zou niet graag zien dat door een (mogelijke) foutieve verzorging de tattoo er kwalitatief slecht uitgaat zien, uiteraard word er dan door mensen gevraagd wie heeft hem gezet, dus komt de plaatser als eerste ter sprake, en word degene die de foutieve verzorging heeft aangepraat niet genoemd. En dit kan een andere (on-)ervaren artiest, wijsneus of persoon die naast je zit in de kroeg zijn.
Volg gewoon het advies van je eigen artiest op.
Ik heb dit geprobeerd. Meerdere keren op verschillende manieren geprobeerd met hem in contact te komen. Niet gelukt en hoop maar op gegeven. Misschien heb ik wel pech of doe ik het helemaal verkeerd.quote:Op maandag 29 september 2008 22:46 schreef wes55 het volgende:
[..]
maak dan gewoon een afspraak met Yann zelf. beetje zielig als je een tattoeerder zijn stijl laat kopieren. wordt nooit zo mooi als van Yann zelf.
Deels heb je ook gelijk, alleen er zijn teveel mensen die op het advies van een leek afgaan omdat ze op intenret iets lezen of van een ander horen nee zo moet je het doen. Schiet niet op. Zoiezo is per persoon alles anders, ieder persoon werkt en woont in andere omgevingen, heeft een andere optiek over hygiene en in bepaalde producten kunnen bestandsdelen zitten waar mensen allergisch voor zijn, daarom is bij het aanbevelen van de bruikbare product het beste om te vragen of mensen allergisch zijn voor bepaalde bestandsdelen en mede door allerlei van dat soort factoren kan het genezingsproces anders gaan met verschillende behandelwijzen.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 18:53 schreef Sleeve het volgende:
[..]
Natuurlijk zeg ik ook niet dat je nooit naar je tatoeëerder moet luisteren. Maar zij hebben meestal een standaard advies dat niet zomaar voor iedereen geschikt is. Zo raden veel tatoeëerders uierzalf aan, ik kan daar zelf bijvoorbeeld absoluut niet tegen. Mijn vriend krijgt daarentegen weer problemen met Bepanthen.
Ook goede tatoeëerders hebben weleens adviezen waar ik toch echt niet achter kan staan....
Zo vond één van mijn tatoeëerders bijvoorbeeld dat het onzin is om een tatoeage na het zetten in te pakken in folie terwijl ik nog 2 uur met de trein naar huis moest... ook zag hij persoonlijk niet echt het nut in van smeren en hield hij mijn tatoeage zelfs al droog tijdens het tatoeëren. Toch wordt hij, ook internationaal, gezien als een goede tatoeëerder.
Daarom zeg ik, probeer een goede manier voor jezelf te vinden, werkt iets, dan blijf je dat gewoon doen.
Verder is het echt niet zo dat je een goed gezette tatoeage automatisch helemaal verprutst als je bijvoorbeeld niet smeert. Ik heb het weleens drooggehouden om te testen. Ik kreeg niet eens echt korstjes (wel de eerste dagen gewassen met zo heet mogelijk water) maar vond het strakke/droge gevoel van de huid niet prettig aanvoelen. Het deel dat ik droog heb gehouden zag er ná genezen exact hetzelfde uit als de rest maar ik had wel het idee dat het langer duurde voordat het helemaal genezen was.
Probeer anders Lionel te bereiken, http://el.fahy.free.fr/index2.html, hij doet wel is gasttattooeren bij Nico @ 25tolifetattoos in Rotterdam. Lionel is ook te vinden op Tattoo Conventies.quote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:08 schreef WaSTeiL het volgende:
[..]
Ik heb dit geprobeerd. Meerdere keren op verschillende manieren geprobeerd met hem in contact te komen. Niet gelukt en hoop maar op gegeven. Misschien heb ik wel pech of doe ik het helemaal verkeerd.
Of probeer het via de myspace van hun studio... linkquote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:08 schreef WaSTeiL het volgende:
[..]
Ik heb dit geprobeerd. Meerdere keren op verschillende manieren geprobeerd met hem in contact te komen. Niet gelukt en hoop maar op gegeven. Misschien heb ik wel pech of doe ik het helemaal verkeerd.
Wilde ik ook postenquote:Op woensdag 1 oktober 2008 19:34 schreef TattoozZz het volgende:
[..]
Probeer anders Lionel te bereiken, http://el.fahy.free.fr/index2.html, hij doet wel is gasttattooeren bij Nico @ 25tolifetattoos in Rotterdam. Lionel is ook te vinden op Tattoo Conventies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |