Beurs.nl.quote:Op dinsdag 30 september 2008 00:14 schreef superworm het volgende:
Waar kan ik die koersen duidelijk en simpel zien? beursplaza is alleen europees en amerikaans... toch?
Tot op zekere hoogte om de economie te stimuleren... Maar zo slecht draaien we in Europa nog niet.quote:Op dinsdag 30 september 2008 01:31 schreef HiZ het volgende:
Alsof het rentebeleid van de centrale banken nog enige relevantie heeft op het moment.
Ik vind de financiele wereld ook belachelijk ondoorzichtig.quote:Op dinsdag 30 september 2008 01:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Tot op zekere hoogte om de economie te stimuleren... Maar zo slecht draaien we in Europa nog niet.
Het probleem is eerder dat het netwerk van banken en vertrouwen uit elkaar dreigt te vallen.
Ook met dalende koersen kun je goed verdienen.quote:Op dinsdag 30 september 2008 00:32 schreef longinus het volgende:
Ben benieuwd of er einde jaar nog vette bonussen uitrollen
Ik heb zo'n gevoel dat wij mee betalen...quote:Op dinsdag 30 september 2008 01:57 schreef Drugshond het volgende:
Maar de echte schade is al gemaakt.... Verwacht geen steun meer van de Chinezen of Jappen.
Amerika staat er nu alleen voor.
De afwijzing in het parlement heeft de boel wel aan het wankelen gebracht, ben benieuwd hoe lang het duurt in de USA om daar uit te komen.quote:Op dinsdag 30 september 2008 01:57 schreef Drugshond het volgende:
Maar de echte schade is al gemaakt.... Verwacht geen steun meer van de Chinezen of Jappen.
Amerika staat er nu alleen voor.
quote:Op dinsdag 30 september 2008 02:05 schreef agter het volgende:
[..]
Nee, geen goed plaatje..die mensen lachen nog..bovendien zijn er geen lijken...
slachtingquote:Op dinsdag 30 september 2008 02:35 schreef no1siren het volgende:
Zullen de aziaten nu uit de dollar stappen vandaag of gaan ze een slachting op eigen beurs veroorzaken.
Met het bail out plan afgewezen, kijken ze nog even de kat uit de boom.quote:Op dinsdag 30 september 2008 02:35 schreef no1siren het volgende:
Zullen de aziaten nu uit de dollar stappen vandaag of gaan ze een slachting op eigen beurs veroorzaken.
da's nog drie handelsdagen weg.. dus de dow staat dan vast wel onder de 10.000quote:Op dinsdag 30 september 2008 02:36 schreef DJKoster het volgende:
Donderdag is er weer een stemming over het/een bail out plan, dat is tenminste de verwachting..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |