Maar of het aandeel een beetje overeind blijft is de vraag.. vandaag weer 23% gedaald.quote:Op maandag 29 september 2008 19:02 schreef PietjePuk007 het volgende:
In Fortis kan je nu wel vertrouwen hebben, die laat de overheid immers niet kapoet gaan is vandaag gebleken.
Ik zag je PM idd, ga je straks ff toevoegen, weet nog niet of ik vandaag kan racen btwquote:Op maandag 29 september 2008 18:58 schreef PietjePuk007 het volgende:
Hey Bong, ik ben via PM allemaal CBL-karters aan 't ronselen.
Ach dat werd ook van KPN gezegd en die heb ik ook te vroeg verkochtquote:Op maandag 29 september 2008 19:07 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar of het aandeel een beetje overeind blijft is de vraag.. vandaag weer 23% gedaald.
Feyenoord heeft momenteel een passende shirtsponsor.
Boerenkool zal je bedoelen! Het vriest dan wel niet, maar het smaakt er nauwelijks minder om.quote:Op maandag 29 september 2008 18:45 schreef Copycat het volgende:
Grapevine?
Grapefruit zou je bedoelen!
Dat is bij mij wel goedgegaan!quote:Op maandag 29 september 2008 19:09 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ach dat werd ook van KPN gezegd en die heb ik ook te vroeg verkocht
Gekocht voor 5.30, verkocht voor 5,90, word je niet vrolijk vanquote:Op maandag 29 september 2008 19:16 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Dat is bij mij wel goedgegaan!![]()
Gekocht voor 5, verkocht voor 12,5. jammer dat het maar iets van 300 euro was, in vier jaar
Bassie en Adriaanquote:Op maandag 29 september 2008 19:22 schreef Manu82 het volgende:
Is LS trouwens incognito Bassie die alle buurvrouwen loopt te bezwangeren?
quote:Op maandag 29 september 2008 19:22 schreef Copycat het volgende:
Dag Liesje!
Of wil jij ook over de beurskrach of bankkrach of whatever praten?
Tot morgen! En ik zal je straks even toevoegen!quote:Op maandag 29 september 2008 19:28 schreef BONG4002 het volgende:
Ik ga trouwens nu nog ff aan de klus, dus tot morgen iig![]()
quote:Op maandag 29 september 2008 19:30 schreef liesje1979 het volgende:
Moet dat?![]()
En heel eerlijk, wil ik het ook niet over CBML hebben.
Wij gaan wel samen in een hokje...quote:Op maandag 29 september 2008 19:46 schreef liesje1979 het volgende:
Hokjes? 29 en nog steeds denk ik dat ik een meisje ben! Mavo 4 jaar over gedaan, moest wel 1 vak laten vallen om naar de Havo te kunnen, Havo4 Tja, wat valt er te zeggen over Havo4? Voor zover ik me kan herinneren was het ge-wel-dig! (soft) Drugs, ook ja. SPW, eigenlijk te makkelijk, maar prima te combineren met mijn andere hobby's toentertijd. SPH Ik stopte op tijd om net niet terug te moeten betalen, want ik wilde geld verdiennen om mijn hobby's te kunnen bekostigen. Wel met de gedachte dat ooit....Maar nee.
Nu werk ik in de kinderopvang, parttime, dat wel.
Moet ik een eigen hokje maken, of kan ik gebruik maken van een bestaand hokje?
Zeg!quote:Op maandag 29 september 2008 19:57 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Wij gaan wel samen in een hokje...
Nee jij zit al in een hokje met Dementor he?quote:Op maandag 29 september 2008 19:57 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Wij gaan wel samen in een hokje...
Nu krijgen we hier dus hier al triootjesquote:
quote:Op maandag 29 september 2008 20:00 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nu krijgen we hier dus hier al triootjes
quote:Amsterdam, 29 september 2008 - De Postcode ZomerKanjer van 12,9 miljoen euro is gevallen in Oldenzaal! Alle deelnemers van de loterij met de cijfers 7577 in hun postcode winnen samen 4,3 miljoen euro. Op vrijdagavond 3 oktober maken de Postcode Loterij-ambassadeurs Winston Gerschtanowitz, Martijn Krabbé en Gaston Starreveld, de letters van de winnende postcode bekend. Deelnemers die daar wonen, verdelen de resterende 8,6 miljoen.
quote:Op maandag 29 september 2008 19:59 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee jij zit al in een hokje met Dementor he?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |