Ja ik ookquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 13:21 schreef Symer het volgende:
Die tattoo's was ik alweer helemaal vergeten![]()
![]()
Goede keusquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 13:36 schreef SunChaser het volgende:
Overigens offtopic, de eerste ep van House na t waanzinnige laatste deel vorig seizoen viel ook tegen. Ik heb 7 seizoenen West Wing op dvd, ga daar maar eens aan beginnen.
Daar ging het halve eerste seizoen over...quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 13:20 schreef SunChaser het volgende:
Overigens, waarom is claire niet nieuwsgierig naar verhalen van haar echte moeder, over de adoptie, vroeger, familie etc
Wil elk kind niet de roots weten?
Absoluut. Ik ga komende maand seizoen 7 nog een keer herhalen. Leuk om af te steken tegen de echte verkiezingen.quote:
Nope. Die komt volgens JP en AC niet meer terug.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 13:42 schreef Ang3l het volgende:
Nou ja, aangezien we Mika nog hebben gezien is New Orleans nog wel een beetje in the picture. Dus misschien komt dat nichtje nog wel een keer naar voren.
Dat zijn ze ook; Exodus is vervallen en daarmee ook alle verhalen die op Generations zouden volgen.quote:Anders zijn die in S2 geintroduceerde Heroes wel een beetje van de kaart geveegd. O nee wacht, Maya!
Idemquote:Op donderdag 2 oktober 2008 19:18 schreef Logician het volgende:
[..]
Het blijft mijn lievelings serie
Maar da's toch raar dna? Ze heeft echt nog geen ene flying fuck gedaan en betekent voor 't verhaal!quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:38 schreef Breuls het volgende:
[..]
Nope. Die komt volgens JP en AC niet meer terug.
O... vandaar. Ook lullig voor je als actricequote:[..]
Dat zijn ze ook; Exodus is vervallen en daarmee ook alle verhalen die op Generations zouden volgen.
Het idee van "Safe The Cheerleader, Safe The World" was niet zozeer dat Claire moest blijven leven, maar dat Peter haar krachten kon overnemen. Een natuurlijke reactie is vervolgens dat iedereen constant vreest voor 't leven van Claire, terwijl dat totaal niet nodig is.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 02:03 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Mijn kritiek is heel anders. Sylar schijnt niet dood te kunnen en we hebben twee seizoenen lang met samengeknepen billen gezeten als Sylar bijna Claire te pakken had. Dat lukte niet, Sylar werd vermoord, maar bleef gewoon terug komen alsof hij Claire's krachten al lang had.... en krijgt haar gewoon in seizoen 3 even heel simpel te pakken.
[flauwe modus] Wat moet die cheerleader in die kluis?[/flauwe modus]quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:36 schreef Rocho het volgende:
[..]
Het idee van "Safe The Cheerleader, Safe The World" was niet zozeer dat Claire moest blijven leven, maar dat Peter haar krachten kon overnemen. Een natuurlijke reactie is vervolgens dat iedereen constant vreest voor 't leven van Claire, terwijl dat totaal niet nodig is.
Overigens heeft Claire nu dus het 'geluk' dat Sylar rustig z'n gang kon, anders had ie 'r koppie mee genomen en was ze denk ik wel dood geweest.... (of, niet levend totdat hersenen weer goed in 't koppie geplaatstst zouden worden...)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |