Ze hebben het over een 3e ring, dus het lijkt me dat er gewoon nog een ring op komt waar in totaal zo'n 12.000 man op kunnen. Hoe ze dat gaan doen weet ik niet, misschien met zo'n hang constructie?quote:Op maandag 29 september 2008 18:14 schreef Grulez het volgende:
[..]
Gaan ze de tweede ring niet verder doorbouwen denk je?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Benieuwd waar ze die skyboxen dan in gedachte hebben...quote:Op maandag 29 september 2008 18:38 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Verder komen er een zooi buissnes seats, en extra ruimte voor zaken als skyboxen, restaurants ect hoorde ik Nijland op de radio zeggen, daardoor kan de begroting omhoog.. Maar eerst maar eens afwachten hoe het financiele plaatje eruit komt te zien, want volgens Nijland zijn ze daarover nog volop in onderhandeling en is het kostenplaatje nog niet bekend.
			
			
			
			Bovenop de bestaande.....???quote:Op maandag 29 september 2008 19:13 schreef Grunner het volgende:
[..]
Benieuwd waar ze die skyboxen dan in gedachte hebben...
			
			
			
			
			
			
			
			Ik wist niet dat jij van de mannen was.quote:Op maandag 29 september 2008 20:48 schreef venomsnake het volgende:
Betis heeft ook een groen stadion met 3 ringen![]()
[ afbeelding ]
klikbaar
.
			
			
			
			Waar het hartje vol van is, stroomt de mond van over.quote:Op maandag 29 september 2008 20:51 schreef Ungeheuer het volgende:
[..]
Ik wist niet dat jij van de mannen was.
			
			
			
			Evert ten Apel over Hans Nijlandquote:Vannochtend Ron Jans bij Giel Beelen om 07:30. Leuk stukje dat ie "Begin de dag met een dansje" mag/moet zingen, aangedragen door zijn assistent-trainer.
Terug te luisteren:
http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)0929-06.wma?start=01:04:08:000
Tussen 07:15 en 07:30 was het. Dit is uur 7 tot 8.
Ik zeg, mee eens!quote:Verder Evert ten Apel over Hans Nijland gisteren in een interview. Volgens Evert moet Groningen en Hans eens stoppen met dat bescheidene. En wanneer gevraagd wordt: " Gaan jullie voor de titel" Dat er eens JA gezegd moet worden. Evert vond dit jaar echt een jaar waarin er een kampioen komt buiten de ´grote´ drie.
			
			
			
			quote:Uitbreiding Euroborg kost ruim 25 miljoen
De uitbreiding van stadion Euroborg gaat meer dan 25 miljoen euro kosten. Naar verwachting maken FC Groningen en de gemeente Groningen binnen twee weken nadere details bekend over de plannen voor het stadion.
Een stadion met een capaciteit van 35.000 toeschouwers is voldoende om FC Groningen zowel financieel als sportief een florissante toekomst te bezorgen. Dat hebben onderzoeken van de club en de KNVB uitgewezen. Hans Nijland, directeur van FC Groningen heeft dit bevestigd. Hij noemt 38.000 stoelen als absoluut maximum.
Of deze capaciteit in een verbouwde Euroborg dan wel in een nieuw stadion moet komen is een vraag waar de komende maanden antwoord op moet komen. De inzet zal zich in eerste instantie richten op de verbouwing van de Euroborg.
Club en gemeente beginnen een studie. Een verbouwing van de Euroborg zal veel tijd in beslag nemen en heeft bouwkundig grote gevolgen voor de andere gebruikers van het complex. Palen voor de fundering van de extra tribunering zullen dwars door hun ruimtes gaan.
De club wil de beide mogelijkheden open houden. "Uitbreiding van de Euroborg gaat meer dan 25 miljoen euro kosten. Dat heb ik niet op de bank staan," zegt de wethouder Frank de Vries van de stad Groningen.
Met 25 miljoen komen de kosten op een niveau waarvoor een nieuw stadion gebouwd kan worden.
Mocht besloten worden toch een nieuw stadion te bouwen, dan liggen gedachten over wat met de huidige Euroborg moet gebeuren al klaar. De tribunes kunnen in dat geval worden vervangen door een kleine honderd appartementen voor ouderen. Deze woningen zijn georiënteerd op een nieuw aan te leggen binnenpark dat nu nog het voetbalveld is. Instellingen op het gebied van ouderenzorg zouden al enthousiast hebben gereageerd.
Een tweede optie is om de regionale opleidingscentra als Noorderpoort College en Alfa College het complex met een binnentuin op de plaats van het voetbalveld in gebruik te geven.
DVHN
			
			
			
			De buitenkant boeit me niet. Die zie ik 5 minuten voor de wedstrijd.quote:Op maandag 29 september 2008 17:37 schreef Kopbal het volgende:
Als ze dan gelijk de buitenkant een grondige renovatie geven wordt het misschien wel wat in Groningen.
			
			
			
			Die Andersson blesseer je niet zomaar. Die bleef rustig staan.quote:Op maandag 29 september 2008 23:45 schreef Prosac het volgende:
@SCH, ga je je ook nog even melden in het Feyenoord topic voor de overtredingen van de Cler op Lovre en de actie van Timmer op Andersson? Dat laatste had maarzo een Battistonnetje kunnen worden. Voor hetzelfde geld blesseert Timmer die jongen zwaar
			
			
			
			Dat viel mij ook mee inderdaad.. wat een blok beton.quote:Op maandag 29 september 2008 23:58 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Die Andersson blesseer je niet zomaar. Die bleef rustig staan.![]()
			
			
			
			Als telt niet in het voetbal.quote:Op maandag 29 september 2008 23:58 schreef Kopbal het volgende:
[..]
En die actie op Lovre had De Cler nooit kunnen maken als 'ie rood had gehad.
			
			
			
			Afgelopen zomer al 15 miljoen dus.. Hij is er inmiddels niet goedkoper op geworden.quote:PSV zoekt verloren doelpunten
Daarnaast informeerde PSV nog naar de beschikbaarheid van Markus Berg van FC Groningen. Over hem viel wel te praten, mits de Eindhovenaren een bedrag van 15 miljoen op tafel legden. Berg blijft, net als Erding, nog altijd een optie voor de komende winterstop.
www.brabantsdagblad.nl
			
			
			
			Als ze Stuntelaar hebben verkocht inderdaad.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:43 schreef MaxPower het volgende:
gaat meer opleveren dan Sulejmani![]()
Nadeel is wel dat alleen Ajax hem nog kan betalen in NL.
			
			
			
			Zou wel erg mooi zijn.quote:
quote:Luciano beste speler maand september
DEN HAAG (SE) -- Luciano da Silva mag zich de beste speler van de maand september noemen. De doelman van FC Groningen behaalde in de drie competitierondes van september een cijfergemiddelde van een 7.5. De Brazliaan blijft daarmee Danijel Pranjic, Mounir El Hamdaoui en Matthew Amoah nipt voor (allen 7.3).
In het algemene klassement (+ de wedstrijd van augustus) van de
Top-ELF is Luciano samen met Amoah inmiddels opgeklommen naar de tweede plaats. Ibrahim Affelay gaat nog altijd aan de leiding, ondanks dat de oranje-international de laatste wedstrijd niet in actie kwam. Wil de spelmaker van PSV zijn positie behouden dat moet hij de eerstvolgende wedstrijd wel in actie komen.
Bron![]()
			
			
			
			Ik had het over Lovre. Reageer daar gewoon op.quote:Op maandag 29 september 2008 23:45 schreef Prosac het volgende:
@SCH, ga je je ook nog even melden in het Feyenoord topic voor de overtredingen van de Cler op Lovre en de actie van Timmer op Andersson? Dat laatste had maarzo een Battistonnetje kunnen worden. Voor hetzelfde geld blesseert Timmer die jongen zwaar
			
			
			
			
			
			
			
			Hij reageert waar hij op wil reageren. Net als jijquote:Op dinsdag 30 september 2008 11:14 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik had het over Lovre. Reageer daar gewoon op.
			
			
			
			
			
			
			
			http://www.thisdayonline.com/nview.php?id=123889quote:Olufemi Ebenezer Ajilore has warned his teammates that other teams in the Dutch Eredivisie want to beat FC Groningen.
			
			
			
			
			
			
			
			Mensen die Stuntelaar zeggenquote:Op dinsdag 30 september 2008 10:49 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Als ze Stuntelaar hebben verkocht inderdaad.
Ik hoop eigenlijk dat Marcus meteen naar een Europese topper gaat.
Volgens mij kunnen ze bij Barca wel iemand gebruiken als Henry vertrekt.
			
			
			
			Neusjes die altijd maar happenquote:Op dinsdag 30 september 2008 13:53 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Mensen die Stuntelaar zeggen
Maar Berg is wel een serieuze optie natuurlijk...
Verder; drie ringen, dat gaat er volgens mij echt te bruut uitzienEn die Luciano is een coole gast met z'n uitshirt!
			
			
			
			quote:Levchenko, Granqvist, Berg en Nienhuis geselecteerd
Evgeniy Levchenko, Andreas Granqvist, Marcus Berg en Leonard Nienhuis zijn definitief geselecteerd. Zij behoorden sinds vorige week tot voorselecties. Pepijn Kluin en Mart Dijkstra staan standby.
Evgeniy Levchenko werd opgeroepen voor Oekraïne dat 11 oktober thuis speelt tegen Kroatië. Levchenko speelde in september zijn vierde A-interland.
Marcus Berg speelde eerder dit jaar twee A-interlands voor Zweden. Andreas Granqvist behoorde tot de EK-selectie van Zweden en speelde tot dusver drie A-interlands. Petter Andersson viel af voor de interland die Zweden op 11 oktober thuis speelt Portugal.
Doelman Leonard Nienhuis speelt van 6 tot en met 15 oktober in Duitsland een EK-kwalificatietoernooi met oranje onder-19. Ook verdediger Mart Dijkstra en aanvaller Pepijn Kluin waren opgenomen in de voorselectie van Oranje onder-19 en behoren nu tot de standby-lijst.
Tom Hiariej en Shkodran Metaj horen later deze week of ze tot de selectie behoren voor het Nederlands Beloften Elftal dat op vrijdag 10 oktober in Oekraïne aantreedt tegen de leeftijdsgenoten.
FC Groningen
			
			
			
			Ach, ik vind zulks gewoon kleutergedrag.quote:Op dinsdag 30 september 2008 14:26 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Neusjes die altijd maar happen.
En is Van Loo niet cool in z'n uitshirt?
			
			
			
			Het is inderdaad kinderachtig, maar ben ook nog een kind vanbinnenquote:Op dinsdag 30 september 2008 16:43 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Ach, ik vind zulks gewoon kleutergedrag.
Doet Van Loo dat ook? Ik vind het in ieder geval stoer.
			
			
			
			
			
			
			
			Ach so.quote:Op dinsdag 30 september 2008 17:01 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Het is inderdaad kinderachtig, maar ben ook nog een kind vanbinnen.
Ik bedoelde te zeggen dat het thuis-keepers outfit gewoon expres naar het uitshirt gestyled is en dat alle keepers dus in een paars groen tenue keepen thuis.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:FC Groningen-spits Berg: ‘We kunnen ook van PSV en Ajax winnen’
De Zweed Marcus Berg (foto) schoot zijn club FC Groningen vorige week in het bekertoernooi met een hattrick langs de amateurs van Hollandia en drie dagen later was hij tegen Feyenoord opnieuw de grote man. Zijn reputatie dat hij makkelijk tegen de topclubs scoort, maakte hij zondag waar met twee treffers. Daardoor blijft zijn club koploper in de eredivisie.
Over de titelkansen van FC Groningen zegt Berg: “Ik weet niet of dat mogelijk is, maar zondag hebben we van Feyenoord gewonnen en we kunnen ook van clubs als PSV en Ajax winnen. We hebben gewoon een goed team, maar we moeten wel onze voeten op de grond houden. Hopelijk kunnen we deze lijn zo lang mogelijk doortrekken. Te beginnen komend weekeinde tegen ADO Den Haag.”
Sportweek
			
			
			
			Dat wisten wij natuurlijk ook al!quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Gaat nog een hele soap worden met de Euroborg:quote:Vruchtbaar gesprek FC Groningen en BV Veendam
GRONINGEN - FC Groningen en BV Veendam hebben woensdag een vruchtbaar gesprek gevoerd over mogelijke samenwerking.
Beide clubs hebben oud zeer, dat was ontstaan nadat een eerdere poging tot samenwerking was mislukt, achter zich gelaten.
De clubs gaan nu inventariseren of ze elkaar op bepaalde vlakken kunnen versterken.
RTVNOORD
quote:Gemeente betaalt niet mee aan uitbreiding Euroborg
GRONINGEN - De gemeente Groningen steekt geen cent in de uitbreiding van het FC Groningen-stadion. 'We zijn niet van de gekke', aldus wethouder Frank de Vries.
Ook is de gemeente niet bereid enig financieel risico te lopen voor die uitbreiding van de Euroborg. Burgemeester en wethouders van Groningen reageren daarmee op uitspraken van FC Groningen-directeur Hans Nijland, afgelopen maandag. Nijland gaat er vanuit dat alle zinnen van de club en de gemeente zijn gezet op plaatsing van de derde ring, waardoor het stadion zo'n 35.000 zitplaatsen gaat tellen.
De Vries ziet wel het belang van de uitbreiding en wil wel meehelpen met een technische verkenning van de uitbreiding.Wethouder Frank de Vries...
RTVNOORD
quote:OM: taakstraf voor twee verdachten Euroborgbrand
GRONINGEN - Het Openbaar Ministerie heeft de verdachten van de tribunebrand in de Euroborg een taakstraf aangeboden. De twee Stadjers, van 19 en 34 jaar, worden verdacht van het gooien van brandende toiletrollen op het veld.
De 19-jarige verdachte heeft het aanbod afgewezen en moet binnenkort voor de rechtbank verschijnen. De 34-jarige verdachte heeft de taakstraf van 100 uur wel geaccepteerd. Hij heeft bekend dat hij een brandende wc-rol op het veld heeft gegooid.
De twee zouden weliswaar brandende rollen op het veld hebben gegooid, maar worden niet gezien als de brandstichters. De ware toedracht van de brand is niet meer te achterhalen, volgens een politiewoordvoerder.
Uit het politieonderzoek blijkt dat er sprake is geweest van drie brandhaarden, die alle drie op het veld zijn ontstaan. De politie heeft geprobeerd om daar verdachten aan te koppelen, onder meer door analyse van beelden van bewakingscamera's en het horen van tientallen getuigen, maar dat heeft niets opgeleverd.
RTVNOORD
			
			
			
			quote:FC Groningen hofleverancier VI-elftal van september
Dat FC Groningen op dit moment koploper van de Eredivisie is, is ook te zien in de samenstelling van het VI-elftal. Andreas Granqvist was het populairst van de Groningers.
FC Groningen staat na vier wedstrijden alleen bovenaan in de Eredivisie. Afgelopen zondag kwam Feyenoord op bezoek en de Rotterdammers gingen met 3-1 onderuit. De koppositie op de ranglijst vertaalt zich naar het aandeel in het VI-elftal van de maand september.
Met coach Ron Jans hebben drie Groningers de schifting overleefd. In vergelijking met andere Groningse uitverkorenen Sepp De Roover en Marcus Berg had centrale verdediger Granqvist de minste concurrentie te duchten. In ruim 74 procent van de 40.546 inzendingen voor het VI-elftal was de naam van de Zweed te vinden.
PSV en Ajax leveren beide twee spelers. Dirk Marcellis en Ibrahim Afellay aan de kant van de Eindhovenaren en Jan Vertonghen en Luis Suárez namens Ajax. Verder wordt het VI-elftal van september gecompleteerd door Robert Zwinkels (ADO Den Haag), Edson Braafheid (FC Twente), Kees Kwakman (NAC Breda) en Diego Biseswar (Feyenoord).
Klik hier voor het Eredivisie-elftal van de Maand september
VI
			
			
			
			quote:Opstelling FC Groningen ongewijzigd tegen ADO
GRONINGEN - FC Groningen gaat zondag tegen ADO Den Haag met dezelfde elf spelers van start als vorige week tegen Feyenoord.
Dat betekent dat Petter Andersson opnieuw voorin speelt, samen met Marcus Berg.
De opstelling is: Luciano; De Roover, Sankoh, Granqvist en Stenman; Van de Laak, Femi, Lovre en Levchenko; Berg en Andersson.
Paul Matthijs is na een lichte rugblessure weer aangesloten bij de groep. Twee jaar geleden was ADO de ploeg die FC Groningen de eerste nederlaag in Euroborg voor de competitie toebracht.
RTVNOORD
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Jans: “Koppositie geeft een prettige druk”
Komende zondag speelt FC Groningen een thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag. Binnen de selectie en staf is men niet nadrukkelijk met de koppositie bezig. “We zijn meer bezig met het feit dat we een goede competitiestart doormaken,” aldus trainer Ron Jans. “En we staan toevallig bovenaan.”
Komende zondag begint het duel in Euroborg om 12.30 uur. Om 11.00 uur gaan de kassa’s open. Tot en met zaterdag zijn nog kaarten te koop via internet (zie het onderdeel Kaartverkoop) en daarnaast via TicketBox. Het gaat hierbij met name om kaarten in het flexibele uitvak OO/PP.
Negentien man
Martijn Meerdink (voet), Jeroen Veldmate (knie) en Paul Matthijs (rug) zijn er nog altijd niet bij, hoewel het met laatstgenoemde al beter gaat dan een week geleden. De selectie bestaat na de vrijdagtraining uit negentien spelers. Welke speler naast de geblesseerden en derde doelman Gijs Koopmans op de tribune zal moeten plaatsnemen, wordt pas zaterdag beslist.
In de vrijdagtraining zag Ron Jans voldoende leermomenten voor de beoogde basiself. “Er waren inderdaad nog voldoende dingen voor verbetering vatbaar. Het tempo, het openen en het bewegen moet zondag een stuk beter om ADO Den Haag te kunnen verslaan. Op papier zijn wij natuurlijk de favoriet, maar er bestaan simpelweg geen makkelijke wedstrijden.”
Veld goedgekeurd
“ADO Den Haag is een heel fris team en als de spelers in de koppies fris zijn dan is het voetbal meestal ook fris. Net als heel veel ploegen heeft Den Haag een moeizame voorbereiding gehad, maar ook hun competitiestart was flitsend met enthousiast spel. De druk is behoorlijk van de ketel en ze hebben niets te verliezen. Ik verwacht dank ook een instelling die frank en vrij is.”
“Voorafgaand aan de training hebben we het veld in Euroborg even geïnspecteerd omdat er toch nogal wat regen is gevallen in de laatste dagen. Maar het veld lijkt zich uitstekend te hebben gehouden. We zijn zeer tevreden over de grasmat. Tegen Feyenoord lag deze er zelfs uitstekend bij.”
“FC in top-3”
Wetzel strooit in het programmaboekje van aanstaande zondag met complimenten: “Ik denk dat FC Groningen minimaal bij de eerste drie moet kunnen spelen samen met Ajax en PSV. We zullen de kampioen uit één van deze ploegen moeten zoeken. Feyenoord, sc Heerenveen en FC Twente hebben daar dit seizoen niet voldoende kwaliteit voor. Het onderlinge kwaliteitsverschil tussen Ajax, PSV en FC Groningen is niet groot.”
Ron Jans wil zover nog lang niet gaan en stelt als doel met zijn team nog altijd het bereiken van Europees voetbal. “Ik heb gisteren wel een paar keer gejuicht voor de Nederlanse ploegen. Met name van Feyenoord, NEC en Twente is het best verrassend dat ze door zijn. Voor het Nederlandse voetbal is dat op de eerste plaats goed. Maar ergens vergroot het ook onze kans, omdat onze concurrenten nu wel de extra belasting van vier duels in de UEFA Cup erbij hebben.”
Bron: FC Groningen
			
			
			
			quote:Wetzel strooit in het programmaboekje van aanstaande zondag met complimenten: “Ik denk dat FC Groningen minimaal bij de eerste drie moet kunnen spelen samen met Ajax en PSV. We zullen de kampioen uit één van deze ploegen moeten zoeken. Feyenoord, sc Heerenveen en FC Twente hebben daar dit seizoen niet voldoende kwaliteit voor. Het onderlinge kwaliteitsverschil tussen Ajax, PSV en FC Groningen is niet groot.”
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Metaj en Hiariej naar Oekraïne
Shkodran Metaj en Tom Hiariej zijn opgeroepen voor het Nederlands Beloften Elftal, dat volgende week vrijdag 10 oktober, in Oekraïne speelt tegen leeftijdsgenoten. Het duel wordt ’s middags om 15.00 uur plaatselijke tijd in Kiev gespeeld.
Ook Marcus Berg, Andreas Granqvist en Evgeniy Levchenko zijn komende week afwezig bij het eerste elftal. Trainer Ron Jans heeft in de aanloop naar de uitwedstrijd tegen Ajax iedereen er gewoon weer bij. “Voor alle spelers geldt dat ze deze keer alleen maar een wedstrijd in het weekend spelen en daarna gewoon weer terugkeren. Dus dat is wel een voordeel.”
Bron: FC Groningen
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Alternatief plan voor Euroborg: super-de-luxe appartementen
’Het is kapitaalvernietiging als FC Groningen de Euroborg nu alweer verlaat’, stelt burgemeester Jacques Wallage. "Niet waar", werpt Klaas Paul de Boer van Team 4 Architecten tegen.
De krappe behuizing van de club stond afgelopen week hoog op de agenda. Er komt een haalbaarheidsonderzoek naar de uitbreiding van het stadion, maar mocht dat te duur blijken: plan B ligt al klaar.
In plan B komen er – als het aan de architect ligt – zeer luxe appartementen voor senioren in de Euroborg.
Aan de buitenkant van het stadion verandert er niets.
Zelfs de overkapping blijft intact.
De bedrijven en scholen die in de Euroborg zitten, kunnen er blijven.
Aan de binnenkant, op de plaats waar nu de groene stoeltjes staan, verrijzen in het scenario van De Boer luxe appartementen:
het Hof van Groningen, naar de historische hofjes in de stad. "Luxe, veilige complexen voor goedbedeelde ouderen die het niet zien zitten om hun oude dag in een bejaardentehuis te slijten. Ik heb het over mensen die bij wijze van spreken gemakkelijk 10.000 euro per maand kunnen
missen. Daar is een markt voor. De senioren wonen er zeer luxe en zouden gebruik kunnen maken van een privéchauffeur, conciërge en een kok."
In de binnenring van de Euroborg passen volgens de berekening van De Boer zo’n honderd appartementen van 120 vierkante meter. Daarvoor heeft hij vier verspringende woonlagen gecreëerd. Uiteraard is het ook mogelijk – voor ouderen die ruimer willen wonen - eenheden aan elkaar te smeden. Het grootste deel van het huidige voetbalveld verandert in het idee van De Boer in een park met veel kunst, gras, bomen, water en vooral rust.
De binnentuin is afsluitbaar en exclusief voor bewoners.
In plaats van weggegooid geld becijfert De Boer dat zijn idee een meerwaarde van 13,5 tot 20 miljoen op kan brengen.
Daarin heeft hij ook meegenomen dat bijvoorbeeld de vele, nu onbenutte parkeerplaatsen onder de Euroborg meeverkocht kunnen worden.
DVHN
			
			
			
			
			
			
			
			Jongeren leveren toch niets op...quote:Op zaterdag 4 oktober 2008 09:31 schreef don-diablo het volgende:
En natuurlijk senioren woningen, want jongeren zijn niet interessant en die stoppen we wel in een stinkhol moeten ze vast gedacht hebben.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Petter Andersson " It is cool as hell "
Fotbollskanalen.se publiceerde een intervieuw van het blad Offside met Petter Andersson. "ik wil niet te grote stappen nemen aldus Andersson en legt uit hoe hij zijn toekomst ziet.
Verschillende clubs hadden interesse in hem, maar uiteindelijk werd het FC Groningen. Voordat hij naar Groningen kwam droomde hij dat hij eens bij Valencia zou voetballen. Andersson " ik hou van de speelstijl van Valencia en ik zou goed passen in Spanje. Maar ik begrijp ook de noodzaak om alles in stapjes te doen voordat mijn droom werkelijkheid wordt ".
" Ik heb bij anderen gezien die een te grote stap namen en daar ben ikzelf wel een beetje bang voor. Naar Groningen ging alles heel snel. Snel verhuizen en binnen een paar dagen stond ik al te voetballen in een trainingsmatch. Het gaat zo snel dat het soms moeilijk is de tijd te vinden om er van te genieten. Ik heb zelf soms helemaal niet door wat er met mij allemaal gebeurd. Ik kom uit een klein dorp ( little light water ) en ben nu proffesional in Nederland. It is cool as Hell "!! !
Bron
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ah jawel, mooi veld om lekker door te glijden op de tegenstander.quote:Op zondag 5 oktober 2008 10:28 schreef venomsnake het volgende:
Het ging hier flink tekeer vannacht, ook vanmorgen was het nog echt hondenweer.
Maar inmiddels is het al een stuk beter, het waait lang niet meer zo hard en de regen valt nu ook wel mee.
Dus het zal wel doorgaan, maar droog gaat het niet worden vandaag denk ik. Zolang er maar geen plassen op het veld liggen.
			
			
			
			Dat wordt dus oppassen voor Lovre.quote:Op zondag 5 oktober 2008 10:36 schreef Happel het volgende:
[..]
Ah jawel, mooi veld om lekker door te glijden op de tegenstander.
			
			
			
			
			
			
			
			De opstelling.quote:Groningen,zondag,12.30 uur:
FC GRONINGEN - ADO DEN HAAG -
Arbiter: Toeschouwers:
Wegereef 22.000
FC GRONINGEN: Luciano,De Roover,Sankoh,
Stenman,Granqvist,v.d.Laak,Ajilore,
Lovre,Levtsjenko,Berg,Andersson
ADO DEN HAAG: Zwinkels,Ammi,Horváth,
Kum,Bosschaart,Resodihardjo,Rankovic,
Immers,Knopper,Caracciolo,Soltani
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zondag 5 oktober 2008 13:46 schreef SCH het volgende:
1e goal had afgekeurd moeten worden, begrijp ik.
			
			
			
			quote:Op zondag 5 oktober 2008 13:53 schreef Vidacz het volgende:
Waarom speelt Cahais eigenlijk niet? Geblesseerd? Gepasseerd?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			FC Groningen mag zich ook de komende twee weken koploper van de Eredivisie noemen. De ploeg van trainer Ron Jans (foto) boekte een eenvoudige thuiszege op ADO Den Haag: 2-0.quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:29 schreef venomsnake het volgende:
Natuurlijk wel leuk om nu alle media te gaan lezen met koppen als:
Koploper overklast ADO Den Haag in Groningen
			
			
			
			Gloryhunterquote:Op zondag 5 oktober 2008 14:29 schreef Kerol het volgende:
Wat had Garcia een slechte inval beurt zeg
edit: ow oops 3 posts achter elkaar![]()
			
			
			
			Daar las ik gewoon overheen.quote:Op zondag 5 oktober 2008 14:31 schreef Kerol het volgende:
[..]
FC Groningen mag zich ook de komende twee weken koploper van de Eredivisie noemen. De ploeg van trainer Ron Jans (foto) boekte een eenvoudige thuiszege op ADO Den Haag: 2-0.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			En nog belangrijker, huilend naar huis omdat Sankoh hem zowat opvratquote:Op zondag 5 oktober 2008 15:38 schreef TLC het volgende:
Volgend jaar FC Groningen - FC Barcelona ; Messi naar Euroborg![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Idd..quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:58 schreef S-Two het volgende:
Word je wakker en zie je dat de FC al weer met 3-0 heeft gewonnen. Zeer netjes. Over twee week tegen Ajax eens kijken hoe ver jullie zijn.
			
			
			
			quote:Op zondag 5 oktober 2008 16:02 schreef Grulez het volgende:
[..]
Idd..ik heb het laatste kwartier nog kunnen kijken.
			
			
			
			quote:Jans: Groningen waardig koploper
GRONINGEN - Ron Jans kon na de overwinning van FC Groningen op ADO Den Haag (3-0) niet anders dan lovend zijn over zijn elftal. „We hebben ons vandaag een waardig koploper getoond”, sprak de trainer. „Ik had al snel door dat het goed zat. Het enige dat ik de ploeg kan verwijten is dat het niet eerder belist was.”
Vooraf was hij er niet gerust op dat FC Groningen de klus zomaar even zou klaren. „Over de laatste twee trainingen was ik ontevreden. Ik vroeg me af of dat het resultaat was van het feit dat we bovenaan stonden en ADO op het programma stond. Maar het antwoord was duidelijk.”
Over twee weken gaat FC Groningen als koploper op bezoek bij Ajax. „Na vijf wedstrijden zijn we de terechte koploper. Ik ben benieuwd hoe we het daar gaan doen.”
Telegraaf
quote:"Het was kerels tegen jongens"
AMSTERDAM - ADO-trainer André Wetzel kon na het verloren duel tegen FC Groningen weinig anders dan de Groningers complimenteren. „Als je kansloos met 3-0 verliest is het altijd heel makkelijk om te vertellen hoe goed de tegenstander was. Maar nu kan ik dat gerust doen. Groningen was van een heel hoog niveau. Het was kerels tegen jongens.”
Telegraaf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |