Dat je voor Ernst en Bobbie zo'n intelligente antwood geeft...quote:Op zondag 28 september 2008 09:48 schreef muay-toy het volgende:
Ik vind Ernst Bobbie en de rest dermate niet succesvol genoeg of voor de meeste mensen boeiend genoeg om een film vol van te proppen. Desalniettemin is dit blijkend uit de OP wel het geval geweest en wanneer ik mijn televisie apparaat op de desbetreffende zender inschakel blijkt dit feitelijk te kloppen. Toch anderzijds vind ik het niet wereldschokkend dat Ernst Bobbie en de rest een film hebben, maar voor mij is het simpelweg niet weggelegd.
Dat jij nog maar 11 jaar oud bent en geen onderscheid kunt maken tussen een serieuze en een schertsende post.quote:Op zondag 28 september 2008 10:56 schreef Treces het volgende:
[..]
Dat je voor Ernst en Bobbie zo'n intelligente antwood geeft...
Die vond ik wel grappigquote:Op zondag 28 september 2008 09:55 schreef Dayuum het volgende:
Die pyromanen grap ook:
Hey Ernst, Wat is het verschil tussen een auto en een lucifer? Een auto brand langer
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |