quote:Op vrijdag 26 september 2008 20:17 schreef Dayuum het volgende:
Wat is dat een kut gevoel zeg(Ben trouwens 16) Ik heb wel vrienden maar ga weinig met ze om buiten school
quote:
Bweheh dan zou ik juist een topic op KLB gaan maken als ik die troep moest kijkenquote:Op vrijdag 26 september 2008 20:25 schreef Nouk het volgende:
Paul de Leeuw en de Lama's. Wat zeur je?
Dat dus!quote:Op vrijdag 26 september 2008 20:25 schreef Nouk het volgende:
Oh heerlijk een avondje alleen thuis. Lekker op de bank, badjas aan, kaarsjes aan. Thee, chocoladepepernoten, Paul de Leeuw en de Lama's. Wat zeur je?
en dan zachtjes huilen en stroopwafelijs eten.quote:Op vrijdag 26 september 2008 20:25 schreef Nouk het volgende:
Oh heerlijk een avondje alleen thuis. Lekker op de bank, badjas aan, kaarsjes aan. Thee, chocoladepepernoten, Paul de Leeuw en de Lama's. Wat zeur je?
Zit op voetbalquote:Op vrijdag 26 september 2008 20:19 schreef asdqert het volgende:
Een uit-de-kast-kom topic. Ik vermoed dat jou school-vrienden je niet ondernemend genoeg vinden.
Speltip #15: ga op een (sport)vereniging.
En de open haard erbij aan. Hmmquote:Op vrijdag 26 september 2008 20:27 schreef JanusAnus het volgende:
[..]
en dan zachtjes huilen en stroopwafelijs eten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |