Ja... en een schuilkelder bouwen. In 2015 breekt de hel los na jaren van burgeroorlog in de US.quote:
Eigenlijk omgekeerd:quote:Op donderdag 25 september 2008 22:21 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
enig sinds niet vreemd met de op handen zijnde crisis echter zal er wel iets anders achter zitten
Klopt. Ze zullen haarfijn uitleggen waarom het "deze keer anders is". Ze weten precies waarom de doemdenkers die hen voorgingen fout zaten. Ze zijn meestal in war waarom zij het wél snappen en de rest van de mensen niet. Ze voelen zich misschien bevoordeeld of gewoon beter dan anderen, en bereiden zich ook goed voor op hetgeen dat er aan zit te komen. Ze wantrouwen per definitie iedereen met enige macht aangezien die mensen altijd een geheime agenda hebben. En als laatste zitten ze er altijd naast.quote:Op donderdag 25 september 2008 22:43 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Eigenlijk omgekeerd:
Iedere keer als er ergens een crisis is, of een burgeroorlog komen er "conspiracy denkers" met de meest fantastische verhalen over op hande zijnde wereld-oorlogen, staatsgrepen of andere rampen.
Omdat de crisis bestaat, denk je dan "goh, het zou toch zomaar kunnen".
De mens IS dom. Als dus de gros denkt dat het wel los zal lopen, ben ik bang het tegenovergestelde waar is. Er zijn niet voor niets honderden concentratiekampen gebouwd in USA.En er worden niet voor niets troepen uit Irak gehaald om 20 maanden lang de straten onveilig te maken.quote:Op donderdag 25 september 2008 23:44 schreef waht het volgende:
[..]
Klopt. Ze zullen haarfijn uitleggen waarom het "deze keer anders is". Ze weten precies waarom de doemdenkers die hen voorgingen fout zaten. Ze zijn meestal in war waarom zij het wél snappen en de rest van de mensen niet. Ze voelen zich misschien bevoordeeld of gewoon beter dan anderen, en bereiden zich ook goed voor op hetgeen dat er aan zit te komen. Ze wantrouwen per definitie iedereen met enige macht aangezien die mensen altijd een geheime agenda hebben. En als laatste zitten ze er altijd naast.
Ik hoor gelukkig niet bij dat volk. Ik heb geen idee wat er in de VS gaat gebeuren, maar dat de fundamenten voor martial law er liggen, is niet meer te ontkennen. Het ís een mogelijkheid. Op nationale schaal is de kans heel klein, op lokale schaal al een stuk groter.
Als over 5 jaar alles weer koek en ei blijkt te zijn zal ik er niks om geven dat ik waarde hechtte aan verhalen over martial law in de VS. Als echter blijkt dat het wel gebeurt zal ik echter niet verrast zijn. Win-win.
Zal je het niet zelf gaan schilderen?quote:Op vrijdag 26 september 2008 08:59 schreef Pappie_Culo het volgende:
Volgende week woensdag komt de huisschilder. Zal ik die maar afzeggen?
Zo heel ver is het nu ook weet niet hoor, we hebben het hier over de VS (Irak anyone?)quote:Op donderdag 25 september 2008 22:43 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Eigenlijk omgekeerd:
Iedere keer als er ergens een crisis is, of een burgeroorlog komen er "conspiracy denkers" met de meest fantastische verhalen over op hande zijnde wereld-oorlogen, staatsgrepen of andere rampen.
- 01-31-2001 03:41 PMquote:64. The year 2008 was a general date by which time everyone will realize the world they thought they were living in was over.
quote:Op zaterdag 27 september 2008 00:31 schreef agter het volgende:
Ik weet nou nooit hoe serieus ik dit moet nemen.
Meestal denk ik 'ach, er gebeurt toch niets'. Maar soms denk ik 'het zal toch niet..'.
Die meid ziet er ook echt heel gevaarlijk uit. Dan is toch echt de enige oplossing inhumaan haartrekken.quote:
John titorquote:Op zaterdag 27 september 2008 00:24 schreef DrWolffenstein het volgende:
John Titor [14.gif]
[..]
- 01-31-2001 03:41 PM
Is overigens ook tegen de grondwet in bijna alle gevallen, maarja dat is helaas geen garantie.quote:Op zaterdag 27 september 2008 00:29 schreef Salvad0R het volgende:
Zodra het leger politietaken doet zit je in een tiranniek systeem . Moet je mijden.
quote:Op vrijdag 26 september 2008 07:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Er zijn niet voor niets honderden concentratiekampen gebouwd in USA.
toch wel leuk om te zien hequote:Op zaterdag 27 september 2008 01:11 schreef Refragmental het volgende:
[..]
John titor![]()
Mijn topic in tru was fok's eerste aanraking met titor
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |