Heb je daar al mensen over horen klagen dan?quote:Op zondag 28 september 2008 21:01 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
En heb je dan geen crap erop staan zoals "probeer deze gratis 30 dagen versie" van mcafee?
			
			
			
			Ik heb ps cs3 erop staan samen met wat andere programma's (dreamweaver, flash) uit het adobepakket, maar ik gebruik het niet om afbeeldingen te bewerken, maar meer om bepaalde afbeeldingen te kunnen openen. Voor bewerken is het scherm gewoon te klein. Het werkt overigens wel prima op mijn 901.quote:Op maandag 29 september 2008 00:33 schreef Dutch_Nelson het volgende:
werkt photoshop cs 2 trouwens degelijk op de 901 met win XP
			
			
			
			Nee, maar dit topic staat dan ook niet in KLBquote:Op maandag 29 september 2008 00:26 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Heb je daar al mensen over horen klagen dan?
			
			
			
			
			
			
			
			Probleem is dat ik een veel snellere laptop heb met 14 inch scherm van nog geen 2 kilo. Zit dus een beetje te twijfelen of het de omschakeling waard is. Maar die Samsung is wel mooi opzich.quote:Op maandag 29 september 2008 11:00 schreef SHOOOTO het volgende:
^is de NC10 al te koop in NL? Als ze echt 8 uur accuduur beloven, dan is het wel een aanrader.
Ik vond het al raar, harddisk van 80MB
http://www.portablegear.nl/reviews/Samsung_NC10.htm
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dan wordt het verschil wel erg klein.quote:Op maandag 29 september 2008 11:38 schreef leolinedance het volgende:
Probleem is dat ik een veel snellere laptop heb met 14 inch scherm van nog geen 2 kilo. Zit dus een beetje te twijfelen of het de omschakeling waard is. Maar die Samsung is wel mooi opzich.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Er was nergens iets in te stellen in het standaard proggie, voor zover ik kon vinden. Maarrr, ik geloof dat ik het inmiddels gefixed heb. Na een "sudo alsaconf" lijkt alles naar behoren te werken.quote:Op dinsdag 30 september 2008 10:09 schreef vogeltjesdans het volgende:
Kan je dat niet gewoon instellen in de player? Probeer anders VLC eens.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ja bij mij zit er gewoon de standaard meegeleverde XP op..quote:Op donderdag 2 oktober 2008 22:18 schreef SHOOOTO het volgende:
^bij mij gaat ie redelijk snel, heb een gestripte versie van XP opgezet. Zelf wil ik nog 2GB erin zetten.
			
			
			
			Vanaf begin november zeer waarschijnlijk in NL te koop. In omringende Europese landen (UK,BE,FR) kun je ze al pre-orderen. Overal trouwens met 160GB HDD schijf. En standaard 6 cell accu wat op papier wordt aangegeven met 8uur gebruik. Maar lees bijv over Asus 1000 ook met 6cell dat in praktijk zo'n 5-6 uur is. Is voor mij zat. Ik wacht met smart op de Samsung. Hopelijk zit ie ook kwalitatief goed in elkaar. Toetsenbord oogt stuk beter dan Asus 1000 (rechter shift normaal bijv.). Alleen irri is misschien dat power knop aan zijkant zit. Hoop wel dat ie goed te locken is. Lijkt me nogal irri als ie spontaan aanspringt in tas of bij vastpakken. Helaas stuurt Play.com uit Uk ze niet naar NL. Jammer. Mag graag daar cd/dvd bestellen dat kan wel.quote:Op maandag 29 september 2008 11:00 schreef SHOOOTO het volgende:
^is de NC10 al te koop in NL? Als ze echt 8 uur accuduur beloven, dan is het wel een aanrader.
Ik vond het al raar, harddisk van 80MB
http://www.portablegear.nl/reviews/Samsung_NC10.htm
			
			
			
			Je wilt die versie die op de eee meegeleverd wordt ook niet. Je moet het halve systeem al hacken om uberhaupt wat geinstalleerd te krijgen en als het al lukt heb je het risico dat je systeem om zeep geholpen wordt door een programma wat toch net niet helemaal goed doorheeft welke linux versie het is of door een update.quote:Op zondag 28 september 2008 21:10 schreef Pinball het volgende:
[..]
Dat is wel ergens voor nodig, want de eee-versie is niet hetzelfde als de normale versie.
[..]
En ja, ik weet dat dat allemaal wel goed te krijgen is en dat je als rechtgeaarde nerd een harde plasser hoort te krijgen van zoveel configuratie en installatie. Maar ik gebruikte al linux toen jij nog flippo's spaarde, en na jaren van best wel hardcore linux from scratch en slackware wil ik nu gewoon iets wat meteen werkt.
Vandaar dus, lieverd.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |