Jij denkt dat ik mijn complete personalia op Fok ga zetten? Ik zal het je makkelijk maken: op vraag 2 en 3 kan je trouwens in mijn profiel vinden.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 10:41 schreef Mr.Adams het volgende:
Ik vind de opmerking van rollator_GSI erg geslaagd! OxygeneFRL heeft denk ik nog nooit gehoord van sarcasme.
OxygeneFRL, een vraag aan jou: Omschrijf jezelf eens, wie ben je, welke opleiding heb jij afgemaakt, wat zijn je hobbies en interesses? Op deze manier leren wij de persoon achter de stratemakers-Ferrari kennen, iets waar ik persoonlijk erg benieuwd naar ben!![]()
Heb ik mijn auto in originele staat teruggebracht? toen ik em kocht was ie origineel. Ik heb em uitgebouwd. En nee ik ga mijn voorbumper niet aanpassen. Als je het zonde vind waarom reageer je dan nog steeds in dit topic? Je punt was bij de eerste keer ook al duidelijk en ik ga niet doen wat jij zegt dus: give it a rest.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 12:24 schreef Mr.Adams het volgende:
Je begrijpt duidelijk niet wat men bedoelt met stratemakers-Ferrari...Het gaat erom dat je jouw auto iets wil laten zijn wat het niet is.
Zullen we nu maar gewoon ermee stoppen? Ik wacht in spanning de volgende updates af, hopelijk pas je de zijkanten van die bumper aan. De reden waarom ik enigzins sarcastisch uit de hoek kom is alleen omdat ik het jammer vind wat je met de auto gedaan hebt. In eerste instantie kon ik het project echt waarderen want je had de auto in originele staat terug gebracht en dat zag er gewoon prima uit, daarna ben je echter de "sjonnie" kant op gegaan en dat is gewoon zonde.
universitaire master titel
Ja ik zit bij een Galant forum en 2 andere Mitsubishi forums. Verder zit ik bij een lokale autoclub hier in het noorden. Ik heb wel ergens een foto liggen maar daar is mijn auto nog effe wat meer standaard.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 13:20 schreef xFriendx het volgende:
Zit je eigenlijk ook bij een Mitsubishi club (of misschien wel een club speciaal voor de Galant)?
Heb je dan ook foto's van een meeting? Niet om eventuele creaties uit te lachen, maar lijkt me wel leuk om te zien hoe het merk/type leeft bij de liefhebbers.
hmm als er over het design van de bumper is nagedacht koelen die sleuven de remmen wel.quote:Op zondag 19 oktober 2008 23:36 schreef Spamblik het volgende:
[..]
Nee man, die zijn om de banden te koelen
Ik kan aan de achterkant van de bumper wel een flap maken dat de lucht aan de binnenkant van de band wordt gestuurd. Helaas liggen er geen bumpers voor mij op een stapel waar ik uut kan kiezen en neem ik genoegen met deze.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 14:09 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
hmm als er over het design van de bumper is nagedacht koelen die sleuven de remmen wel.
Mijn auto heeft dat iig wel op die manier.
Ja want als ik mijn auto nu lichtjes ga polijsten is het alweer precies hetzelfde. Mijn grill heb ik overigens gister effe zwart gemaakt, die was erg verweerd qua verf....zien hoe dat staat.quote:Op woensdag 22 oktober 2008 07:25 schreef HighVolume het volgende:
Ik vind het niet eens zo gek staan die bumper. Er is kleurverschil maar dat gaf de TS al aan dat dit voor een groot gedeelte te verhelpen is.
ja mijn spoiler komt van een Evo 8 af. Heb de auto namelijk gezien waar hij vanaf kwam. Meneer wilde spoilerloos verder gaan met zijn project. Heeft op zich wel wat. Ik zie hier regematig een zwart Subaru Impreza rijden zonder spoiler.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 10:08 schreef Turquaz52 het volgende:
weetje zeker dat die spoilert van jou orgineel is? (Orgineel EVO?
Bij ons achter in de straat staan er 2, een Zwarte en een witte..
Heb gisteren beetje vergleken met de jouwe. maar die zag er wat groter uit.?![]()
(kan ook dat ik het mis heb hoor)
Hmm.. ik zal eens voor de zekerheid morgen eens kijken.. zijn er 2 dusquote:Op donderdag 23 oktober 2008 10:19 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
ja mijn spoiler komt van een Evo 8 af. Heb de auto namelijk gezien waar hij vanaf kwam. Meneer wilde spoilerloos verder gaan met zijn project. Heeft op zich wel wat. Ik zie hier regematig een zwart Subaru Impreza rijden zonder spoiler.
Je doet maar.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:47 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Hmm.. ik zal eens voor de zekerheid morgen eens kijken.. zijn er 2 dus![]()
ok, en ehmm.. zijn die acherlichten orgineel..??quote:Op donderdag 23 oktober 2008 22:42 schreef OxygeneFRL het volgende:
Ik zal het je makkelijker maken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit is een witte evo 8 van Streetgasm met ook een carbon middenstuk. Ik heb precies dezelfde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |