Allemaal feitenquote:Viola Holt slaat terug naar Patty Brard.
[..]
Ze noemde mij een gedrocht! Ik hoorde in Pieterburen thuis, al was ik geen zeehond maar een hele zeehondenshow in één.
[..]
Sour grapes my dear...je wilde destijds Boulevard niet presenteren, zie de telefraaf, "Later heb ik daar wel spijt van gehad." Ik begrijp thans dat er haren uit het hoofd worden getrokken???? Wat laat dit mens zich kennen, you're down and out...quote:Volgens Viola is het pure jaloezie dat Patty's klok slaat: "Mijn carrière kan ze met haar presentatie van Shownieuws natuurlijk ook niet evenaren. Misschien droomde ze daarvan."
quote:Viola Holt is Patty Brard meer dan zat.
Viola Holt laat zich niet langer op de kast jagen door haar aartsrivale Patty Brard. "Ik heb besloten een website te beginnen waarop ik alle flauwekul die over mij wordt rondgebazuind zal ontkrachten."
"Waar háált Patty het vandaan om keihard te beweren dat ik mijzelf bij Shownieuws zou hebben aangeboden als presentatrice", vraagt Viola (59) zich af in het weekblad Story. "En dat ik daarvoor zou zijn afgewezen? Alsof ik interesse zou hebben om zo'n programma te presenteren! Alsjeblieft, zeg!"
De oud-presentatrice laat weten dat een comeback in het televisiewereldje er niet in zit. Holt gaat zich volledig op haar galerie en Reiki-praktijk aan huis richten. En op haar nieuwe website... "Op mijn site zal ik korte metten maken met mensen die zulke kletspraatjes over mij blijven verspreiden!"
Indeed. Ze is er slechter aan toe dan ik eerder dacht, mogelijk zijn daar behandelingen voor, Reiki schijnt niet echt goed te doen voor Viool Riool...ach ach, een uitgerangeerde oude BN-er die zich en public zo laat gaan. En aan d'r vent heeft ze kennelijk ook al niks. Nou, dat wordt weer smullen voor de bladen.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 17:31 schreef ChipsZak. het volgende:
Dan laat je je wel erg kennen zeg, als je zo'n site begint.
Zou d'r ook een commentaar-functie komen...of misschien wel een forum!quote:Op woensdag 29 oktober 2008 21:14 schreef Ole het volgende:
en toch gaan we allemaal op die site kijken
Hooguit een pictorial over hoe je met je kano een bierpomp kunt bedienen. Dat zag er altijd smakelijk uit.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 21:21 schreef Suko het volgende:
[..]
Zou d'r ook een commentaar-functie komen...of misschien wel een forum!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |