Het is meer dat het niemand ene zak kan schelen wat jij momenteel eet. Ik zou er dan ook maar mee stoppen.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:12 schreef GGMM het volgende:
Ik eet nu een salmiaklolly, maar daar heb ik gisteren al een topic over gemaakt. Toen was Ludo in een nóg slechter humeur.
Heeft ze nog lekkere biertjes mee genomen?quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, na volgende week ben ik er weer meer
Nee, ik ga er mee door.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:13 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Het is meer dat het niemand ene zak kan schelen wat jij momenteel eet. Ik zou er dan ook maar mee stoppen.
Ik heb vandaag trouwens ook twee frikandellen gegeten, maar daar had ik ook al wel eens een topic over aangemaakt, het wordt steeds moeilijker om iets nieuws te eten.quote:
3 Kilo zout?quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik heb vandaag trouwens ook twee frikandellen gegeten, maar daar had ik ook al wel eens een topic over aangemaakt, het wordt steeds moeilijker om iets nieuws te eten.
Ik vraag me serieus af of je moeder 1 dezer dagen nooit heeft gedacht: Misschien was een abortus niet eens zo'n slecht idee.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik heb vandaag trouwens ook twee frikandellen gegeten, maar daar had ik ook al wel eens een topic over aangemaakt, het wordt steeds moeilijker om iets nieuws te eten.
Ik lust geen zout.quote:
Ik krijg het idee dat je me niet zo mag.quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:19 schreef cerror het volgende:
[..]
Ik vraag me serieus af of je moeder 1 dezer dagen nooit heeft gedacht: Misschien was een abortus niet eens zo'n slecht idee.
Mijn persoonlijke mening: het kan zo meedoen aan sbs6's NEDERLANDS BESTE IDEE.
Goh jochie. Zou 't?quote:Op vrijdag 19 september 2008 01:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik lust geen zout.
[..]
Ik krijg het idee dat je me niet zo mag.
Retorisch.... .zucht.quote:
Dat smaakt heul niet met bierquote:Op vrijdag 19 september 2008 01:24 schreef santax het volgende:
Dan zal ik maar eens melden dat ik aan de drop zit
Alles smaakt met bier.quote:
Ik zit erbij aan het waterquote:
hoe smaakt dat, zoutloze kipnuggets en frikandellen????quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |