Nou, dat zou je ook niet zeggen als je het nieuws een beetje volgt.quote:Op donderdag 18 september 2008 19:16 schreef viagraap het volgende:
aangezien de Amerikanen daar alles in de hand hebben.
Niet zo gek gedacht van dat boeren petje.quote:denkt die gast? Irak heeft nu geen wmd's, had ze niet toen de oorlog begon. En als ze ze nu hebben, wat gaan ze doen? Irak als staat bestaat zowat niet, aangezien de Amerikanen daar alles in de hand hebben.
Voor wat? Om de bommen op te laten vallen?quote:Op donderdag 18 september 2008 19:19 schreef Biogarde het volgende:
Ach ja, die mensen hebben we ook nodig
wat een verschrikkelijke tiranquote:Op donderdag 18 september 2008 22:35 schreef DavyE het volgende:
Ladies and Gentlemen We Got Him! en terecht![]()
[ afbeelding ]
Lezen bitch. Ik bedoel ermee dat 'Irak' eigenlijk gewoon een gebied is waar de VS de touwtjes in handen heeft. Dat daar toevallig elke dag mensen doodgaan door rebellen veranderd dat niet.quote:Op donderdag 18 september 2008 19:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nou, dat zou je ook niet zeggen als je het nieuws een beetje volgt.
deze baard was toch beterquote:Op donderdag 18 september 2008 22:35 schreef DavyE het volgende:
Ladies and Gentlemen We Got Him! en terecht![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 19 september 2008 11:46 schreef deepart het volgende:
Wat een onboeiende manier van een verhaal vertellen. En wat maakt het uit of ze wel of niet die wapens hebben, het zijn een stelletje domme zandmensen
quote:Op vrijdag 19 september 2008 12:09 schreef Yildiz het volgende:
[..].
Ik moet er niet aan denken hoe je met zo'n instelling door een verzorgingstehuis vol dementerende ouderen gaat lopen.
*Blam!* "Dag oma, dom wijf"
dat is een meningquote:Op donderdag 18 september 2008 19:19 schreef Biogarde het volgende:
Ach ja, die mensen hebben we ook nodig
Ik meen mij te herinneren dat Shell een redelijk groot contract heeft afgesloten?quote:Op donderdag 18 september 2008 19:55 schreef __Saviour__ het volgende:
en na al die moeite in irak gaan de chinezen er met oliecontracten vandoor
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |