Nietquote:Op vrijdag 19 september 2008 23:11 schreef Cracka-ass het volgende:
Hoe krijg ik de normale foklayout op mijn iPhone?
Je kan het handmatig doen, ongeveer net zoals het jailbreaken gaat maar dan met een standaard .ipsw bestand... Maar zeker weten dat het is mislukt? Welke "Software version" staat er als je in iTunes naar je iPhone gaat? En wat gebeurt er als je op "Check for Update" klikt?quote:Op vrijdag 19 september 2008 19:43 schreef XiChico het volgende:
Die update is bij mij mislukt.. kreeg een foutmelding in iTunes.. nu haalt hij hem niet meer binnen (Update waar T-Mobile over smste), is er nog een manier om deze update makkelijk binnen te halen.
Hangt er vanaf hoe ik hem vast heb. Voor lange berichtjes houd ik 'm in beide handen en gebruik ik twee duimen. Maar met 1 vinger of met 1 duim gaat het ook prima. Met 2 duimen is sneller al maak ik wel meer foutjes, maar die worden vrijwel altijd goed gecorrigeerd.quote:En een andere vraag: Sms'en jullie met 2 duimen of met een vinger? Ik met 1 vinger.. maar volgens mij gaat het met wat oefening supersnel met 2 duimen.
Jawel, je kan ook in de Nederlande store gewoon met Click 'n Buy betalen. Bij mij werkt dat althans prima!quote:Op zaterdag 20 september 2008 08:26 schreef Cracka-ass het volgende:
Gisteren dan ook maar een Iphone aangeschaft; een witte![]()
Nu heb ik me aangemeld bij iTunes en Click 'n buy, maar als ik (gratis) applicaties wil downloaden krijg ik de melding dat ik alleen van iTunes Netherlands gebruik kan maken.![]()
Betekent dit dat ik geen appicaties kan downloaden anders dan met creditcard
Je zit in je iTunes op je computer waarschijnlijk in de US-store. Daar even (onderaan de hoofdpagina) terugschakelen naar de NL-store, syncen met je iPhone en alles zou moeten werken.quote:Op zaterdag 20 september 2008 08:26 schreef Cracka-ass het volgende:
Gisteren dan ook maar een Iphone aangeschaft; een witte![]()
Nu heb ik me aangemeld bij iTunes en Click 'n buy, maar als ik (gratis) applicaties wil downloaden krijg ik de melding dat ik alleen van iTunes Netherlands gebruik kan maken.![]()
Betekent dit dat ik geen appicaties kan downloaden anders dan met creditcard
Kan je daarmee gratis MMSeN?quote:Op zaterdag 20 september 2008 16:04 schreef SKa_BoSS het volgende:
Hoppaaaaa!![]()
![]()
[ afbeelding ]
Let the MMS-ing commence! ...en ik heb er niet eens voor betaald![]()
Nope, maar het zorgt er wel voor dat je vanaf je ei-Föhn kán MMS-enquote:
Afgezien van "de bom" is Photoswap een applicatie die gratis te downloaden is in de Appstore. Jij stuurt een foto op naar een random iemand en krijgt er gelijk een terug, van een random iemand...quote:
Lekker boeiend, ik kan smsen, msnen, bellen, twitter, hyves en emailen..quote:Op zaterdag 20 september 2008 16:59 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Nope, maar het zorgt er wel voor dat je vanaf je ei-Föhn kán MMS-enErg prettig, want dit kan dus met de standaard iPhone firmware niet
een emo icon...quote:Op vrijdag 19 september 2008 23:35 schreef shroomer het volgende:
@ Hanstin: Wtf is dat voor usericon?
Als je op het plusje klikt onderaan in Safari kun je een link ook tussen je applicaties zetten.quote:Op zondag 21 september 2008 12:20 schreef Skv het volgende:
Hoe krijg je dat icon van T-mobile belstatus op je springboard? Ik heb 'm alleen als linkje opgeslagen in Safari.
Neem een simpele credicard bij je bank.quote:Op zondag 21 september 2008 13:17 schreef Skv het volgende:
Zelfs gratis programma's en updates kan ik niet meer downloaden. Wat een wanbeleid bij dat bedrijf, zit straks in totaal drie weken zonder mogelijkheden om programma's te downloaden/kopen. Eikels.
Als je ff zoekt op google is er wel een manier te vinden om een iTunes accountje te maken zonder creditcard of Click n Buy ofzo.quote:Op zondag 21 september 2008 15:41 schreef Skv het volgende:
Ik heb al een creditcard, maar die kan ik niet gebruiken om het geen Nederlandse is ofzo.. Erg wazig verhaal. Waarom dat niet kan snap ik nog steeds niet.
Bij T-Mobile en Apple dealers kan je ze zo krijgen, hoor..quote:Op zondag 21 september 2008 15:49 schreef Banzaiaap het volgende:
Verdorie, anders is Jarno even niet te bereiken..Ik wil z'n iPhone kopen, maar hij reageert gewoon niet
Ik ben die van mij nu al 2 weken kwijt.. En heb nog steeds geen nieuwe..quote:Op zondag 21 september 2008 13:13 schreef shroomer het volgende:twee weken om een nieuwe op te sturen?
Ja net gelezen echt super. Heb je al bizarre dingen teruggekregen?quote:Op zaterdag 20 september 2008 17:01 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Afgezien van "de bom" is Photoswap een applicatie die gratis te downloaden is in de Appstore. Jij stuurt een foto op naar een random iemand en krijgt er gelijk een terug, van een random iemand...
Ja, dan betaal ik een klap meer en zit ik aan een abbonement vast, terwijl ik nu ook al een abbonement heb.quote:Op zondag 21 september 2008 18:02 schreef Skv het volgende:
[..]
Bij T-Mobile en Apple dealers kan je ze zo krijgen, hoor..
Mja, 60 euro in de maand voor een iPhone is zelfs mij wat te gekquote:Op zondag 21 september 2008 19:45 schreef Skv het volgende:
Tsjah, je bent niet de enige hoor. Heb zelf nu 4 maanden een dubbel abonnement.
Komt bekend voor. Ik heb daarom besloten om, i.p.v. mensen te bellen, gewoon maar vaker even een smsje te sturen. En met een beetje geluk bellen ze dan nog terug ook, op hun kosten dusquote:Op zondag 21 september 2008 19:55 schreef Skv het volgende:
De 45 euro per maand in praktijk:
[ afbeelding ]
300 belminuten is echt belachelijk weinig. Heb nu van mn nieuwe maand (die inging op de 15e) op dit moment nog 420 SMSjes en 200 minuten over. SMSjes krijg ik nooit op, belminuten heb ik veel te weinig.
Heb er namelijk nog een abonnement van 275 minuten naast, die is er ook overheen. Bah.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |