Ja komend weekend de laatste grote spullen over en dan moet het in principe klaar zijnquote:Op woensdag 17 september 2008 21:16 schreef Stroekie het volgende:
[..]
over thuis gesproken, hoe staat het met jouw stulpje
vordert het al aardig met het lijstje van klussen die gedaan moesten worden ?
Nuno de koppelaarquote:Op woensdag 17 september 2008 21:21 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Maar ze zijn wel leif en zo leuk samen. Dat heb ik goed gedaan
volgens mij kijk je daar best wel naar uit ?quote:Op woensdag 17 september 2008 21:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja komend weekend de laatste grote spullen over en dan moet het in principe klaar zijn![]()
dan alles nog een plekje geven
Komen er ook foto's op fok?quote:Op woensdag 17 september 2008 21:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ja komend weekend de laatste grote spullen over en dan moet het in principe klaar zijn![]()
dan alles nog een plekje geven
Ja best wel!quote:Op woensdag 17 september 2008 21:28 schreef Stroekie het volgende:
[..]
volgens mij kijk je daar best wel naar uit ?
Euhm... Da weet ik nog niet hoor...quote:Op woensdag 17 september 2008 21:29 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Komen er ook foto's op fok?
Anders per PMquote:Op woensdag 17 september 2008 21:32 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Euhm... Da weet ik nog niet hoor...
maar dat stond vrijdag toch ook niet op het programma ?quote:
Ja soms ben ik best wel aardig (maar niet doorvertellen hoor) En nu ga ik toch wat drinken met hun. Ciaoquote:
ik wilde net een glas voor je inschenkenquote:Op woensdag 17 september 2008 21:35 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Ja soms ben ik best wel aardig (maar niet doorvertellen hoor) En nu ga ik toch wat drinken met hun. Ciao
quote:Op woensdag 17 september 2008 21:11 schreef hierissieweer het volgende:
Elk menselijk contact dat jij aangaat eindigt toch op een of ander moment in seks?
dat is nou eens zo fokking mooi! Erik... mocht ik ooit nog mijn heilige taak aan de wilgen hangen... dan wil ik dat jij mijn kroon en troon erft...quote:En wie heeft er nou precies in een zandbak geniest zodat er weer allerlei stof opgewaaid komt? En als 'iemand recht heeft om te wetend at iemand anders niet komt dan BEN IK DAT WEL. Verdomme, ik moet altijd zelf achter de roddels en de achterklap aan .
En Tomasso , komt een keer in de zoveel weken ook langs met een chagrijnige pos dat er hier niks aan is en dat er alleen gebitcht wordt. Maar stiekem vindt ie het leuk want altijd als er gebitcht wordt komt ie even opdagen.
Ik ben ook benieuwd waar Sam heen is en wanneer hij terugkomt, want het is een beetje laf als het je te heet onder de voeten wordt om dan maar niet meer op te dagen. Grow some skin.
MisterO doet altijd wel net of dat iedereen hier te veel gebitcht wordt, maar zelf vind ie het ook lekker en doet er ook gewoon aan mij, onder het mom van "Ik wil me er niet mee bemoeien, maar ik geef mijn mening toch gewoon" , sneaky schaduwbitch.
Zakje lijkt op Tomasso qua komen en gaan. Precies op het moment dat er een van de twee besluit "even te komen kijken" breekt er of is er een relletje losgebroken.
Hierissieweer probeert wanhopig om ook betrokken te raken in het rellen en het bitchen maar om een of andere manier lukt dat nooit, tenzij hij de ang3l-heeft-een-hekel-aan-dikke-mensen-kaart op tafel gooit.
En dan is daar altijd nog TMM die iedereen, tenzij hem persoonlijk onrecht aangedaan, wil verzoenen.
Oh wacht, over verzoenen gesproken, in comes Nuno, die niet alleen wil dat iedereen (ver)zoent, maar ook meteen even genomen wordt zodat ie zelf minder een slet lijkt als dat ie is. Vreemd dat al het gebitch vrijwel altijd ook iets met Nuno te maken heeft.
Tenslotte! Cairon. De man in het suikerspinkraampje als suikerspinnen van achterklap gemaakt zouden worden. Snijdt recht door man en leugen heen om een spoor van drama en andere leugens achter te laten onder het mom van ik-ben-zo-zwaar-verontwaardigd-en-ik-zal-koste-wat-het-kost-moeite-doen-om-óf-mijn-gelijk-te-krijgen-of-boos-weg-te-stampen-nadat-ik-mijn-zegje-gedaan-heb-om-er-vooral-later-en-steeds-weer-op-terug-te-kunnen-komen.
En dan natuurlijk nog ondergetekende. Wanhopig op zoek naar aandacht en daarom soms vervelend in de omgang. Probeert het gebrek aan sociaal leven te compenseren door op internet des te levendiger te zijn, wat vervolgens mislukt.
Dus even voor de goede ordequote:Nou ik hoorde het pas de 31ste...
spaar je nu de moeite, hij is er nu toch nietquote:Op woensdag 17 september 2008 22:12 schreef Cairon het volgende:
[..]
Dus even voor de goede orde
PJORourke staat mijn oorspronkelijk stelling bij. Nuno heeft op vrijdag tegen Sam gezegd dat hij zaterdag niet zou komen...
Nuno heeft al half toegegeven, en het terug genomen, nadat hij het in de eerste instantie ontkende.
PJOrourke wist dus VOOR Ang3l dat Nuno niet zou komen, en hij wist VOOR Ang3l de reden van afwezigheid.
Nuno... je bent echt stijlvol... echt...
Nee, ik hoorde ergens vlak voor het evenement zelf dat hij niet zou komen als R bij hem zou komen. Dat leek mij heel normaal en logisch, heb er verder niet over nagedacht (ik zou toch niet gaan) en weet ook niet meer welke dag ik dat hoorde.quote:Op woensdag 17 september 2008 22:12 schreef Cairon het volgende:
[..]
Dus even voor de goede orde
PJORourke staat mijn oorspronkelijk stelling bij. Nuno heeft op vrijdag tegen Sam gezegd dat hij zaterdag niet zou komen...
Nuno heeft al half toegegeven, en het terug genomen, nadat hij het in de eerste instantie ontkende.
PJOrourke wist dus VOOR Ang3l dat Nuno niet zou komen, en hij wist VOOR Ang3l de reden van afwezigheid.
Nuno... je bent echt stijlvol... echt...
Maar we hebben je wel gemist!quote:Op woensdag 17 september 2008 22:22 schreef santax het volgende:
Kolere, ik ga effe pissen en jullie zijn 3 pagina's verder
Ahhh das liefquote:Op woensdag 17 september 2008 22:25 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Maar we hebben je wel gemist!
homo's met haast en geldingsdrangquote:Op woensdag 17 september 2008 22:22 schreef santax het volgende:
Kolere, ik ga effe pissen en jullie zijn 3 pagina's verder
Vanwaar trouwens de rode tranen bij je Schreeuw, of zie ik het verkeerd?quote:Op woensdag 17 september 2008 22:25 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Maar we hebben je wel gemist!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ergens lijkt dat heel waarschijnlijk... maar ons aller Nuno wilde het bij hoog en laag niet vertellen waarom hij niet was op komen dagen.quote:Op woensdag 17 september 2008 22:21 schreef PJORourke het volgende:
Nee, ik hoorde ergens vlak voor het evenement zelf dat hij niet zou komen als R bij hem zou komen. Dat leek mij heel normaal en logisch, heb er verder niet over nagedacht (ik zou toch niet gaan) en weet ook niet meer welke dag ik dat hoorde.
Hoorde pas de 31ste dat hij niet verschenen was en dat er een rel was ontstaan die mij - gezien het eerdere bericht - nogal onwaarschijnlijk leek. Want je gaat toch niet naar Pann als je vriendje nu eens langskomt na elkaar maanden niet gezien te hebben?
quote:Op woensdag 17 september 2008 22:30 schreef santax het volgende:
[..]
Vanwaar trouwens de rode tranen bij je Schreeuw, of zie ik het verkeerd?Zijn blozende wangetjes... Vond dat wel een leuk contrast met de chaos en het beangstigende sfeer van het schilderij. Het blozen heeft meer iets lieflijks enzoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
Hierissiedan, hierissieweers huisje!
en ik maar denken dat jij zoet ging slapen toen ik je in Eindhoven stond uit te zwaaienquote:Op woensdag 17 september 2008 23:51 schreef MisterO het volgende:
ErikJe hebt echt helemaal gelijk, ik ben een sneaky schaduwbitch
en nu ga ik ook weer slapen, genoeg gesport en ik moet weer plannetjes bedenken hoe ik sneaky kan roddelen over mensen he![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |