Bij veel mensen niet hoorquote:Op woensdag 17 september 2008 18:18 schreef Deliah het volgende:
Neem gewoon een bril, staat ook stukken leuker.
Dan hebben ze een verkeerd model gekozenquote:Op woensdag 17 september 2008 18:20 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Bij veel mensen niet hoor. Vind ik dan.
Mij staat een bril zeker niet. Daar durf ik alles wat ik heb om te verwedden.quote:Op woensdag 17 september 2008 18:27 schreef Fha het volgende:
[..]
Dan hebben ze een verkeerd model gekozen9 van de 10 keer..
Ik had eerst van de lokale brillenboer lenzen, a 150 eu per 6 maanden, telkens last, 3 keer andere gekregen ("Ja, deze moeten echt goed zitten hoor!"). Toen toch maar eens naar HA gegaan, geen last meer en eenderde van de prijsquote:Op woensdag 17 september 2008 18:27 schreef zquing het volgende:
heb je lensen van hans anders?
nee, van pearl en ik betaal er 300 euro voor per jaar. Maar het probleem is dus, ik heb NO RUB lensvloeistof, dan ga ik t ook niet schoonmaken, ik moet echt een ander merk proberen want ik heb echt ultra rode ogen altijd.quote:
ik heb trouwens een cilinder, dus ik moet wel de duurdere hebben en kan niet de normale gebruiken.quote:Op woensdag 17 september 2008 18:43 schreef zquing het volgende:
Ik hoor alleen maar slechte dingen over de HA, zelf heb ik ze ook daar, maar moet zeggen dat die van de kruidvat beter zijn voor mn ogen
maakt niet uit of ik nieuwe lenzen hebben, ze irriteren + rode ogen.quote:Op woensdag 17 september 2008 18:57 schreef Copycat het volgende:
Wegwerplenzen FTW!
Geen gedoe met vloeistof, hygiėnisch en een heldere blik.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |