Wederom slaat het nergens op wat je post.quote:Op woensdag 17 september 2008 17:46 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Ja dat weet ik nu ook. Ik heb dat artikel gelezen. Ik vind het nog steeds raar die nieuwe wet, maar gelukkig is het alleen in de Arabische landen en niet hier
HET IS GEEN WET, HET IS EEN ONDERZOEK ONDER DE BEVOLKINGEN VAN EEN AANTAL ISLAMITISCHE LANDEN!!!!!!!!!quote:Op woensdag 17 september 2008 17:46 schreef Teunebeun het volgende:
Ja dat weet ik nu ook. Ik heb dat artikel gelezen. Ik vind het nog steeds raar die nieuwe wet, maar gelukkig is het alleen in de Arabische landen en niet hier
Dan vast je niet want als je gezondheidsproblemen hebt hoef je niet te vastenquote:Op woensdag 17 september 2008 17:42 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Stel je bent 16 jaar en 1.80. Je wordt gevraagd om de islamitische wetten te volgen en ook de ramadan dus.
Wat als je dan 50 kilo weegt terwijl je nog aan de ramadan moet beginnen?
Ja, ik heb niet goed geslapen vannacht door de vrolijke buurman die de muziek keihard aanzette. Nee, ik ga jullie niet zijn nationaliteit geven want dan ben ik racistisch bezigquote:Op woensdag 17 september 2008 17:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
HET IS GEEN WET, HET IS EEN ONDERZOEK ONDER DE BEVOLKINGEN VAN EEN AANTAL ISLAMITISCHE LANDEN!!!!!!!!!
En als het buiten 40 graden is?quote:Op woensdag 17 september 2008 17:48 schreef Bomil het volgende:
[..]
Dan vast je niet want als je gezondheidsproblemen hebt hoef je niet te vasten
quote:Op woensdag 17 september 2008 17:50 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
En als het buiten 40 graden is?
quote:Op woensdag 17 september 2008 17:51 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Of als het buiten -15 graden is? (ijstijd)![]()
Ben ik blij dat ik nooit op vakantie gaquote:Op woensdag 17 september 2008 17:52 schreef Broekpaling het volgende:
Het kan me niet zoveel jeuken, als ze het maar niet hier flikken.
Desalniettemin is wel weer iets ultra achterlijks.[ afbeelding ]
![]()
![]()
Ja dat zie ik vooral als ze de zwarte pieten gaan verneuken met allerlei kleurenquote:Op woensdag 17 september 2008 17:54 schreef R4NCOR het volgende:
Gast Nederlanders willen in Nederland ook wel bepaalde (christelijke) gebruiken, laat moslims lekker zelf bepalen hoe en wat ze in hun eigen land willen.
Yeah, een poll-onderzoek dus.quote:Op woensdag 17 september 2008 17:46 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Ja dat weet ik nu ook. Ik heb dat artikel gelezen. Ik vind het nog steeds raar die nieuwe wet, maar gelukkig is het alleen in de Arabische landen en niet hier
Deze spoiler is niet geschikt voor de Nederlandse regering!quote:Op woensdag 17 september 2008 18:02 schreef CorneIis het volgende:
Straks mogen we nog niet eens ademen in het openbaar
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En als in Nederland de meerderheid er voor is, dan komen dergelijke onzinregels er niet?quote:Op woensdag 17 september 2008 18:05 schreef Polderhaai het volgende:
De islam is nu eenmaal een wil opleggende doordramdoctrine die,als ze de meerderheid in een land of gebied vormen,absoluut zo gek zijn om dergelijke onzinregels er door te drukken...
Ook niet goed geslapen vannachtquote:Op woensdag 17 september 2008 18:08 schreef Ringo het volgende:
Ja hoorstelletje dhimmi's.
Ongelofelijk, straks mag je niet eens meer zonder boerka over straat omdat een stel baardapen "last" van je hebben.
Kan iemand me vertellen waarom de PvdA voor deze wet heeft gestemd?
Aan alle mensen die niet kunnen lezen, niet willen lezen of om welke andere reden dan ook niet helemaal begrijpen wat er aan de hand is:quote:Op woensdag 17 september 2008 18:05 schreef Polderhaai het volgende:
Aan alle naievelingen die dit zaakje afschrijven als de ver van m'n bed show,van de vlak zevenduizend geenquetteerden,was maarliefst 96% voorstander van het verbieden van eten en drinken in het openbaar door kafirs(ongelovigen).
Wederom,het gaat hier uiteraard niet om alle vrome moslimbroeders en zusters,nee het gaat hier om al die westerse kafirs die de fijne ramadan komen verzieken met hun dure vakanties....quote:Op woensdag 17 september 2008 18:01 schreef wikwakka2 het volgende:
Sowieso eet bijna niemand in moslimlanden tijdens de ramadan in het openbaar, dus ik snap het probleem niet?
dat dusquote:Op woensdag 17 september 2008 18:10 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Aan alle mensen die niet kunnen lezen, niet willen lezen of om welke andere reden dan ook niet helemaal begrijpen wat er aan de hand is:
62% van de ondervraagden wil niet geconfronteerd worden met etende en drinkende mensen tijdens de ramadan.
52% van de ondervraagden vindt dat restaurants zouden moeten worden gesloten overdag, tijdens de ramadan.
Die 96% waar je het over hebt, dat is het percentage dat deelneemt aan de ramadan, prutser.
Voordat je iemand voor prutser uitscheld,is het misschien een idee je te realiseren dat het hier hoe dan ook om een enorme hoeveelheid fanatiekelingen gaat. Je kunt natuurlijk aan het bagetaliseren blijven hè...quote:Op woensdag 17 september 2008 18:10 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Aan alle mensen die niet kunnen lezen, niet willen lezen of om welke andere reden dan ook niet helemaal begrijpen wat er aan de hand is:
62% van de ondervraagden wil niet geconfronteerd worden met etende en drinkende mensen tijdens de ramadan.
52% van de ondervraagden vindt dat restaurants zouden moeten worden gesloten overdag, tijdens de ramadan.
Die 96% waar je het over hebt, dat is het percentage dat deelneemt aan de ramadan, prutser.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |