Wat gebeurd er nu met aandelen van zo'n bank die overgenomen wordt?quote:Op donderdag 18 september 2008 07:45 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
welke?
Er zijn ook schijnbaar 11 US banken in gesprek voor overnames... zomaar tussen neus en lippen door.
En nu klimt het weer langzaam op... zal dit een dag worden van Cashen?quote:Op donderdag 18 september 2008 09:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Aex alweer een procentje eraf, 352, zou de 350 grens vandaag eraan gaan?
Dit zijn vragen die beter passen op een forum/topic voor beginnend beleggen dan in dit topic denk ik zo.quote:Op donderdag 18 september 2008 09:34 schreef Coencordia het volgende:
[..]
Wat gebeurd er nu met aandelen van zo'n bank die overgenomen wordt?
Het is aannemelijk dat deze dan gekocht worden door de overnemende partij.
Maar hoe werkt dat dan met fusies? Vervallen die aandelen en zijn ze 0 waard of worden ze omgezet in wat anders?
Ik ga er vanuit dat dat samenhangt met de organisatievorm die opgesteld wordt.
Enlighten me, hoe verloopt zoiets...
Met een lage dollar en een goede crash wordt investeren/speculeren heel aantrekkelijk (mits je het geld kan missen) .
Cashen totdat de VS negatief opent en dan weer de volgende rit naar benenden.quote:Op donderdag 18 september 2008 09:36 schreef appelsientje het volgende:
[..]
En nu klimt het weer langzaam op... zal dit een dag worden van Cashen?
kan op zich geen kwaad om eens een keer wat groen te zienquote:Op donderdag 18 september 2008 09:36 schreef appelsientje het volgende:
[..]
En nu klimt het weer langzaam op... zal dit een dag worden van Cashen?
er zal vast wel weer negatief nieuws komen vandaag ja, dus het wordt mogelijk een kort ritje omhoog...quote:Op donderdag 18 september 2008 09:43 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Cashen totdat de VS negatief opent en dan weer de volgende rit naar benenden.
Verstuurd !quote:Op donderdag 18 september 2008 09:31 schreef SeLang het volgende:
[..]
Doe anders ff een mailtje naar ishares, kijken wat ze antwoorden.
Ik heb ook weleens (andere) vragen gesteld en heb altijd netjes antwoord gekregen.
Btw: antwoord hier posten natuurlijk.
Nou nee want het ding is verre van live (loopt zo te zien 4 of 5 uur achter).quote:Op donderdag 18 september 2008 02:25 schreef Drugshond het volgende:
Goud heeft de grootste run ooit gehad. (binnen 1 dag)
[ afbeelding ]
Kan deze trouwens naar de OP.
Lijkt me ook.quote:Op donderdag 18 september 2008 09:49 schreef SeLang het volgende:
Het is wel hoog tijd voor een bearrally natuurlijk, en dat kan soms hard gaan (naar boven)
Het zoveelste moetje deze week, wat een vaart zegquote:Op donderdag 18 september 2008 10:04 schreef ursel het volgende:
Akkoord over overname hypotheekbank HBOS
quote:Centrale banken grijpen wereldwijd in
Uitgegeven: 18 september 2008 9:33
Laatst gewijzigd: 18 september 2008 10:06
FRANKFURT - Wereldwijd kondigen centrale banken donderdag maatregelen aan om opdroging van de geldmarkten tegen te gaan. Het gaat om de Federal Reserve, de Canadese, Japanse en Zwitserse centrale bank en de Europese Centrale Bank.
De ingreep is bedoeld “om de voortdurende spanning op de kapitaalmarkten” aan te pakken, aldus een de Centrale banken in een verklaring .
De Federal Reserve, de centrale bank in de VS, stelt 180 miljard dollar beschikbaar aan financiële instellingen. De Bank of England komt bedrijven de komende dagen met 40 miljard dollar tegemoet.
Behoefte
De eerste leningen worden vanaf donderdag verstrekt en het beschikbare bedrag zal dagelijks worden bijgesteld aan de behoeften van de markt.
Sinds dit weekend, toen zakenbank Lehman Brothers bankroet ging, proberen centrale banken het financiele systeem draaiende te houden met extra kapitaal. De markt moest verder verwerken dat verzekeringsreus AIG wordt genationaliseerd en zakenbank Merrill Lynch wordt overgenomen door Bank of America.
ECB
De Europese Centrale Bank (ECB) kwam dinsdag met 70 miljard euro de geldmarkt tegemoet. Maandag bood de ECB banken al voor 30 miljard extra liquiditeit aan.
De Japanse centrale bank kwam dinsdag ook al met een injectie van circa 2,5 biljoen yen, bijna 17 miljard euro, voor de geldmarkt.
(c) NUzakelijk/Maarten Keswiel
quote:Op donderdag 18 september 2008 10:11 schreef jpjedi het volgende:
AEX gaat nu het rood in.
Dat begreep ik ook niet. Alle banken van de wereld duikelen in, maar de hang seng bank vliegt omhoog?quote:Op donderdag 18 september 2008 08:47 schreef Xenwolfie het volgende:
Gelukkig heeft de Hang Seng er weer zin in?
Het grote verschil is: daar zijn ze het wel gewend en hier zijn we hopleoos verwend.quote:Op donderdag 18 september 2008 10:32 schreef Llotyhy het volgende:
Die arme Russen... Het is hier al erg, maar daar is het helemaal chaos...
Ligt de MSE nog plat eigenlijk? Waar kan ik hem live volgen ? Heb hem eigenlijk nooit zo gevolgd.quote:Op donderdag 18 september 2008 10:32 schreef Llotyhy het volgende:
Die arme Russen... Het is hier al erg, maar daar is het helemaal chaos...
quote:Russische aandelenbeurs blijft gesloten
18 september 2008, 9:01 | ANP
MOSKOU (AFN) - De aandelenbeurs in Moskou bleef donderdagochtend gesloten, nadat de handel woensdag werd stilgelegd na forse dalingen van de indices. Een woordvoerder van de effectenbeurs RTS meldde dat er nog geen toestemming was van de financiële toezichthouder om de handel te herstarten.
De Russische beurs beleefde deze week de sterkste dalingen sinds de financiële crisis van 1998. Hoewel veel financiële markten wereldwijd lijden onder de wereldwijde kredietcrisis en het omvallen van de Amerikaanse zakenbank Lehman Brothers afgelopen maandag, is de Russische markt zwaarder getroffen dan andere beurzen.
Behalve de financiële onrust heeft de Russische beurs ook veel last van dalingen in de olieprijs de afgelopen dagen en van het conflict tussen Rusland en Georgië. Vanwege een tekort aan liquiditeit kondigde het Russische ministerie van Financiën woensdag aan dat het via een aantal staatsbanken in totaal 44 miljard dollar zou injecteren in de geldmarkt.
Er zit een krappe 3 procent tussen de dayhigh en daylow, die binnen dezelfde 10 minuten gezet zijn vanmorgen, maar ja verder is het wel rustig jaquote:Op donderdag 18 september 2008 11:13 schreef Dr.Daggla het volgende:
Rustig dagje so far in Europa. Alles om en nabij de 0, maar voornamelijk in het groen.
Konden ze ook wel gebruiken, want nog een dag paniek....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |