Beste mede-fokkers,
Met pijn in het hart moet ik constateren dat het door ons zo geliefde Playboy Magazine Nederland, een tyfushekel heeft aan muziek. Na uitgebreide analyse van hun persbericht over hun kerstnummer kan ik niets anders doen dan constateren dat men 6 van de 7 noten in de Westerse majeur toonladder gewoon buiten spel zet.
Van Nu.nl komt dit bericht:
quote:
Zangeres Do met kerst in de Playboy
Uitgegeven: 16 september 2008 18:01
Laatst gewijzigd: 16 september 2008 18:06
HILVERSUM - Zangeres Do zal naakt in het decembernummer van Playboy te zien zijn. Dat vertelde zij dinsdagmiddag in de show van dj Lindo Duvall op Radio 538.
Sinds april is Duvall al aan het lobbyen om Do in het mannenblad te krijgen.
Op 23 april belde hij met Do en vroeg haar of ze naakt wilde poseren voor de Playboy. Ze zei toen "misschien". Duvall besloot haar in contact te brengen met Playboy-hoofdredacteur Jan Heemskerk en de twee besloten met elkaar om de tafel te gaan zitten.
Do en Playboy kwamen er uit en maakten dinsdagmiddag wereldkundig dat zij in de kersteditie de hoofdrol zal vervullen.
Goed, ik vind het mooi dat Do erin komt met de kerst, maar waar zijn Re, Mi, Fa, So, La en Ti dan?
Je reinste discriminatie is dit. Fokkers verenigt U tegen dit soort minachting van andere tonen dan de Do!
Of wilt u hem uitsluitend in gedachte in de Do hangen met kerst? Terwijl de Mi en de Re vrijwel onbenut blijven