Of al die sukkels die hun blote behaarde benen op de foto zetten.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:09 schreef madmuppet het volgende:
Lol, ik ben sinds enige tijd ook aardig aan het swappen...wordt alleen knetter gek van al die homo's die je onverwachts een dikke swans toesturen! aarrgghhh
Oow danquote:Op woensdag 24 juni 2009 12:19 schreef SilentChaos het volgende:
Half dagje ongeveer...
Had precies ook zoiets...
dat heb ik een hele tijd geleden gedaan met een Nederlander, was jij dat toevallig?quote:Op vrijdag 19 juni 2009 15:05 schreef SilentChaos het volgende:
Het leukste blijft boter kaas en eieren spelen via photoswap
Ik reageer altijd zo als zo'n sufferd zijn piemol stuurt:quote:Op woensdag 24 juni 2009 12:18 schreef madmuppet het volgende:
Hoelang duurt zon ban eingelijk ... zat gisteren tegen gtst beetje te swappen , kreeg alleen maar piemels in beeld (yuch) en alleen maar gereplyed met een middelvinger...
Ghehehe...ja denk dat ik dat de volgende keer ook maar ga doen ... ik heb nu nog steeds een " ban " dus tis ook geen half daggie ... aaarhggg...quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:42 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik reageer altijd zo als zo'n sufferd zijn piemol stuurt:
[ afbeelding ]
.
Nieuwe versie?quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:42 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik reageer altijd zo als zo'n sufferd zijn piemol stuurt:
[ afbeelding ]
.
Volgens mij gaan ze de boel opschonen/updaten ofzoo... krijg idd de melding server maintenance ... basterds!!!quote:
haha dat ook maar dat bedoelde ik niet! Jouw interface ziet er anders uit?quote:Op donderdag 25 juni 2009 14:06 schreef madmuppet het volgende:
[..]
Volgens mij gaan ze de boel opschonen/updaten ofzoo... krijg idd de melding server maintenance ... basterds!!!
Ik zag inderdaad zojuist dat het aan OS 3.0 lag.. Had ik nog niet geprobeerdquote:Op donderdag 25 juni 2009 18:27 schreef super-muffin het volgende:
die interface heb ik ookheb je al OS 3.0?
ghehehe lol!!!quote:Op donderdag 25 juni 2009 23:41 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
Ik zag inderdaad zojuist dat het aan OS 3.0 lag.. Had ik nog niet geprobeerd
Lol..ok en dat is ??quote:
tieten zijn een enorm hoge uitzondering, verwacht voornamelijk benen en schoenen, blurry lampen en af en toe leuke foto's van buiten of dieren of andere grappige dingetjes.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 10:28 schreef Schanulleke het volgende:
Dit lijkt me op zich een toffe app maar eigenlijk heb ik helemaal niet zoveel behoefte aan dat tietenkontgedoe.
Vormen die foto's de uitzondering of wordt het daar alleen maar voor gebruikt?
Hoe dan ook, ik moet eerst wachten tot het beschikbaar komt op de Google market
Ik heb het even geprobeerd.quote:Op zondag 15 november 2009 15:17 schreef purmernoord het volgende:
Dr is nu wat nieuws, net als photoswap: t heet phototrader, en daar zit een optie in voor adult content. dan word je dus niet meer gebanned.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |