Hij viel toen wel zo in slaap en toen was het ook overquote:Op vrijdag 26 september 2008 15:37 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
liev van je!
lex is ook liev
ik ben ook tegen slaan, maar ik heb Floortje ook wel eens een pets verkocht. ik bedoel, je kan ook te ver gaan als lief schattig teckeltje, en ik ben en blijf toch wel de baas. het moet wel leuk blijven.quote:Op zaterdag 27 september 2008 19:25 schreef Pure-Poison het volgende:
Ik ben ook tegen slaan,maar Joost heeft nog wel eens de neiging om dingen kapot te bijten en als ik em op heterdaad betrap krijgt ie van mij een tets met een opgerold krantje en heb toch het idee dat dat net iets beter werkt!!
Het ligt denk ook aan het soort ras.Joost (ook een langharige teckel dus) is een schatje maar hij maakt graag dingen kapot,het kan eigenlijk gewoon niet uit verveeling ofzo zijn dus als ik em betrap pets ik em met dat krantje,op een gegeven moment hoefde ik het krantje alleen maar te laten zien als ik zag dat ie ging bijten en nu kijk ik em aan en dan heeft ie zoiets van....o nee da's waar ook dat mag niet! Vond het in het begin wel eng omdat ie in soms neigingen heeft onderdanig te doen en ik wil natuurlijk geen hondje dat begint te plassen of op zijn rug gaat liggen als ik m'n stem verhef,daar moet je zo mee uitkijken vind ik,ken echt honden die dat doen,zo sneu.quote:Op zaterdag 27 september 2008 22:16 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
ik ben ook tegen slaan, maar ik heb Floortje ook wel eens een pets verkocht. ik bedoel, je kan ook te ver gaan als lief schattig teckeltje, en ik ben en blijf toch wel de baas. het moet wel leuk blijven.
ik zou me niet voor kunnen stellen als ze volgens die Martin Gaus training opgevoed waswat een draakje moet ze geweest zijn dan!
Ik denk ook niet dat je ze de tering in slaat of zo hoorquote:Op zondag 28 september 2008 00:16 schreef Pure-Poison het volgende:
Foei enzo vind ik wel kunnen hoor als ze zo klein zijn maar ik zou b.v als ze iets van straat pakken wat niet mag het gewoon afpakken en niks zeggen en ze prberen met iets anders bezig te houden.Maargoed dat doet iedereen op zijn eigen manier.Weet je ik bedoel gewoon te zeggen dat als je hond wat rare streken heeft en foei zeggen of negeren helpt niet mag je ze soms best een tik geven,en dan bedoel ik niet een harde klap ofzo maar een kleine corrigerende tik en streng toespreken maar daar moeten ze wat ouder voor zijn.
Ik zou ze trouwens ook geen poep/slakken ofzo laten eten,wat is dat nou voor onzin om dat te accepteren!?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.full stops and exclamation marks
Je hebt 4 soorten van conditioneren en maar 1 daarvan is straf. Andere soorten zijn beloning in de vorm van het toevoegen van iets prettigs (koekje, braaf etc.), en het weghalen van iets prettigs of het weghalen van iets onprettigs. Die laatste twee zijn niet echt toepasbaar op hondjes (weghalen van iets prettigs - zoals een spelcomputer - werkt wel prima bij kinderenquote:Op zondag 28 september 2008 01:51 schreef Harajuku. het volgende:
Ik snap niet wat je bedoelt. Conditioneren is toch gewoon het, oa, bestraffen van ongewenst gedrag, en dus nog steeds straffen
Dat schiet dus totaal niet op he. En dan is hetzelfde als slaan met de handquote:Op zaterdag 27 september 2008 19:25 schreef Pure-Poison het volgende:
Ik ben ook tegen slaan,maar Joost heeft nog wel eens de neiging om dingen kapot te bijten en als ik em op heterdaad betrap krijgt ie van mij een tets met een opgerold krantje en heb toch het idee dat dat net iets beter werkt!!
Het is ook hetzelfde. Maar ik heb het ook wel eens gedaan, moet ik eerlijk toegeven.quote:Op zondag 28 september 2008 10:47 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat schiet dus totaal niet op he. En dan is hetzelfde als slaan met de hand
Kwestie van je hond goed onder controle hebben, en hoger in de rangorde staan. Als Baloe iets doet wat niet mag, straf ik hem dmv de rangorde manier onder de honden. Bij zn keeltje pakken (zachtjes) en op zn rug dwingen.
Komt geen pijn en geen slaan aan te pas. En toch snapt ie het.
Ja, ik zei dan ook oa. Dan had ze maar specifiek moeten benoemen wat ze wilde benoemen.quote:Op zondag 28 september 2008 10:34 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Je hebt 4 soorten van conditioneren en maar 1 daarvan is straf. Andere soorten zijn beloning in de vorm van het toevoegen van iets prettigs (koekje, braaf etc.), en het weghalen van iets prettigs of het weghalen van iets onprettigs. Die laatste twee zijn niet echt toepasbaar op hondjes (weghalen van iets prettigs - zoals een spelcomputer - werkt wel prima bij kinderen). Je kunt ook conditioneren met alleen beloning, dus conditioneren hoeft niet altijd straf in te houden.
Ik vind 'nee' of 'foei' geen straf, en een slak afpakken ook niet, eigenlijk. Ik geef honden geen tik, zeker pups niet. Wat ik wel doe als ze echt stout zijn, is om de bek vastpakken en duidelijk foei zeggen. Dat om de bek vastpakken doet mams ook bij ze en zo leren ze dat foei troubles betekent, zodat je uiteindelijk alleen nog foei nodig hebt (is ook een vorm van conditioneren).
Bij mij zijn foei en nee trouwens twee verschillende dingen. Nee wil zeggen 'laat dat' of 'laat los' als de hond aanstalten maakt of net begint met het gedrag. Foei is 'jij bent stout'.
Opvoeding van een teckel is toch net ff iets anders dan van een golden en een tik met een krant is echt wel heel wat anders dan een harde klap met je hand geven.Anyway bij ons werkt het,hij snapt nu eindelijk dat bijten op een bankstel niet mag maar dat ie daar een bot en ander speelgoed voor heeftquote:Op zondag 28 september 2008 10:47 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat schiet dus totaal niet op he. En dan is hetzelfde als slaan met de hand
Kwestie van je hond goed onder controle hebben, en hoger in de rangorde staan. Als Baloe iets doet wat niet mag, straf ik hem dmv de rangorde manier onder de honden. Bij zn keeltje pakken (zachtjes) en op zn rug dwingen.
Komt geen pijn en geen slaan aan te pas. En toch snapt ie het.
Dit bedoel ik dus met een pets/tets,gewoon om te laten schrikken en een halt toe te roepen want met alleen stem verheffen heeft ie soms echt zoiet van whatever... Ik hoorde dus van een andere teckel-eigennaar dat van het krantje,nou het werkt gewoon! Joost blij en ik blij (nou ja die kapot gebeten bank vergeet ik niet zo snel)quote:Op zondag 28 september 2008 11:38 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Toen ben ik één keer uit m'n slof geschoten (lees: een petsje), en daarna heeft ze het nooit meer gedaan. Toen was het opeens duidelijk.
Maar het doet geen pijn natuurlijk. Met pijn bereik je niks, het is denk ik meer de wake-up call die 't duidelijk maakte.
Ik denk dat het heel erg per hond verschilt. De Duitse Herder van m'n schoonouders reageert heel goed op de hondse manier van straffen. Die neemt dit ook heel serieus en weet daarna heel goed dat ie iets gedaan heeft wat niet mag.
Wat zijn Teckels ook typisch Teckelsquote:Op zondag 28 september 2008 18:19 schreef Pure-Poison het volgende:
[..]
Dit bedoel ik dus met een pets/tets,gewoon om te laten schrikken en een halt toe te roepen want met alleen stem verheffen heeft ie soms echt zoiet van whatever... Ik hoorde dus van een andere teckel-eigennaar dat van het krantje,nou het werkt gewoon! Joost blij en ik blij (nou ja die kapot gebeten bank vergeet ik niet zo snel)
Mensen die honden slaan, met of zonder voorwerp, horen geen honden/dieren te hebben.quote:Op zondag 28 september 2008 18:14 schreef Pure-Poison het volgende:
[..]
Opvoeding van een teckel is toch net ff iets anders dan van een golden en een tik met een krant is echt wel heel wat anders dan een harde klap met je hand geven.Anyway bij ons werkt het,hij snapt nu eindelijk dat bijten op een bankstel niet mag maar dat ie daar een bot en ander speelgoed voor heeft
Sorry maar nu ga je echt te ver hoor,je weet niet wat en tegen wie je het zegt. Ik heb 2 lieve,mooie spontane hondjes,die gek zijn op hun baasjes.Dus als je met deze opmerking bedoeld dat ik geen honden zou mogen hebben omdat ik een van de 2 wel eens een corrigerende tik/tets geef zonder hem echt pijn te doen vind ik dat jij echt niet spoort!!quote:Op zondag 28 september 2008 20:56 schreef Qwea het volgende:
[..]
Mensen die honden slaan, met of zonder voorwerp, horen geen honden/dieren te hebben.
Teckels zijn heerlijk typisch teckelsquote:Op zondag 28 september 2008 20:53 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wat zijn Teckels ook typisch Teckels
Die hond heeft geen cursus nodig johquote:Op zondag 28 september 2008 21:42 schreef Harajuku. het volgende:
Oh ja, poot geven kent ie nu ook al
quote:Op zondag 28 september 2008 21:42 schreef Harajuku. het volgende:
Oh ja, poot geven kent ie nu ook al
Sommige honden hebben hun oren nu eenmaal voor de sier gekregen, of je nu wel of niet met ze naar training bent geweest. Er zijn gewoon honden die lastiger op te voeden zijn dan andere, waaronder ook al onze terriers die we gehad hebben. En ja, die kregen ook wel eens een tik, omdat ze totaal niet reageerden op de gebruikelijke corrigerende methoden. En dan is een tik soms wel ineens genoeg om te zorgen dat ze laten wat ze doen.quote:Op zondag 28 september 2008 20:56 schreef Qwea het volgende:
[..]
Mensen die honden slaan, met of zonder voorwerp, horen geen honden/dieren te hebben.
Ja, dat bedoel ik ja. Als je een hond zonder een tik/pets te geven niet aankunt, moet je geen hond bezitten.quote:Op zondag 28 september 2008 21:16 schreef Pure-Poison het volgende:
[..Dus als je met deze opmerking bedoeld dat ik geen honden zou mogen hebben omdat ik een van de 2 wel eens een corrigerende tik/tets geef
Nou ja, goed. Ik ben daar fel tegen en denk daar dus totaal anders over.quote:Op maandag 29 september 2008 10:34 schreef Morretje het volgende:
[..]
Sommige honden hebben hun oren nu eenmaal voor de sier gekregen, of je nu wel of niet met ze naar training bent geweest. Er zijn gewoon honden die lastiger op te voeden zijn dan andere, waaronder ook al onze terriers die we gehad hebben. En ja, die kregen ook wel eens een tik, omdat ze totaal niet reageerden op de gebruikelijke corrigerende methoden. En dan is een tik soms wel ineens genoeg om te zorgen dat ze laten wat ze doen.
Datquote:Op zondag 28 september 2008 20:56 schreef Qwea het volgende:
[..]
Mensen die honden slaan, met of zonder voorwerp, horen geen honden/dieren te hebben.
Ik heb ook wel eens een tik van m'n moeder gehad. Meer dan eens eigenlijk. Kan niet zeggen dat ik er slechter van geworden ben.quote:
Gaan jullie Charlie nu weer Lex noemen dan??quote:Op maandag 29 september 2008 19:45 schreef Harajuku. het volgende:
Ze zijn net bij de DA geweest. Volgens de chip is Charlie dus wel Lex, maar wij blijven bij de omwisseling. Heb de fokkers dat net ook gemailed, dat ze op de hoogte zijn.
Charlie woog 6 kilo en Lex 5,7Beide zijn ze even bekeken en hebben een inenting gehad. Met 10 weken moeten ze weer ontwormd worden en met 12 weken ook nog en verder weet ik even niet meer
Verder zijn ze gewoon gezond enzo
Nee, chip Lex blijft Charlie. De nu Charlie is gewoon groter en heeft meer kleur, dus dat moet onze zijn ook al zegt zijn chip iets andersquote:Op maandag 29 september 2008 19:51 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Gaan jullie Charlie nu weer Lex noemen dan??![]()
Fijn dat ze gezond zijn iig
hehe fok!kers!quote:Op maandag 29 september 2008 19:45 schreef Harajuku. het volgende:
Ze zijn net bij de DA geweest. Volgens de chip is Charlie dus wel Lex, maar wij blijven bij de omwisseling. Heb de fokkers dat net ook gemailed, dat ze op de hoogte zijn.
Charlie woog 6 kilo en Lex 5,7Beide zijn ze even bekeken en hebben een inenting gehad. Met 10 weken moeten ze weer ontwormd worden en met 12 weken ook nog en verder weet ik even niet meer
Verder zijn ze gewoon gezond enzo
Jullie moeten uiteraard op de hoogte zijnquote:Op dinsdag 30 september 2008 09:23 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
hehe fok!kers!dacht dat je het over ons had!
quote:Op maandag 29 september 2008 19:45 schreef Harajuku. het volgende:
Ze zijn net bij de DA geweest. Volgens de chip is Charlie dus wel Lex, maar wij blijven bij de omwisseling. Heb de fokkers dat net ook gemailed, dat ze op de hoogte zijn.
quote:Charlie woog 6 kilo en Lex 5,7Beide zijn ze even bekeken en hebben een inenting gehad. Met 10 weken moeten ze weer ontwormd worden en met 12 weken ook nog en verder weet ik even niet meer
Verder zijn ze gewoon gezond enzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |