abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61669724



Wat is Twente
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twente
quote:
Twente (Begin van de jaartelling de Tubanti, in het oude Latijn vermeld als Tuihanti, in 797 Tuianti, in 799 Tueanti, in 851 Thuehenti en in de elfde eeuw Tuente en tenslotte Twente of Twenthe) is een streek in het oosten van Nederland, die het oostelijke deel van de provincie Overijssel omvat en min of meer begrensd wordt door de rivieren Regge en Dinkel en de grenzen met Duitsland en de Achterhoek (provincie Gelderland). De naam Twente is afkomstig van de Romeinse benaming Tuihanti oftewel Tubanten voor de Germanen die in dit gebied woonachtig waren en in de Vroege Middeleeuwen door de Germaanse stam der Saksen geassimileerd en hevig beïnvloed werden.
Wat vind men van het westen?
quote:
Uit de gouden korenaren,
schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten,
de mensen uit het Westen.
Wat zijn tukkers?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tukker
quote:
Tukker is de bijnaam die door sommige Nederlanders wordt gegeven aan Twentenaren.

Tukker komt waarschijnlijk van het woord "tuk" in het dialect, dat broekzak betekent - wellicht verwijzend naar de gewoonte om met beide handen in de broekzak over straat te gaan, hetgeen voor de stedeling boers overkwam. Tukker zou daarom een weinig vleiende beschrijving kúnnen zijn, ware het niet dat het voor Twentenaren tegenwoordig een geuzennaam is. Zo gebruiken fans van de Twentse voetbalclub FC Twente het woord Tukker veel op spandoeken.

Afgeleid van het woord Tukker wordt soms naar Twente verwezen als Tukkerije, met name als het om een negatieve associatie gaat.
Is er ook een volkslied?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twents_volkslied
quote:
Dôar lig tuss'n Déénkel en Regge 'n laand
oons mooie en neerige Twèènte
't Laand van katoen en 't laand van d'n es
den greun is in wéénter en lèènte.
Doar ruust de rouw op d'n kaamp in de wéénd
geet 't rad van de möl in de bekke gezwéénd
Dôar steet nöast d'n eek'n d'n beuk en de dan
Dat is oons zo leeve land Twèènte (2x)
Is er een Twents woordenboek?
http://www.mijnwoordenboek.nl/regio/Twents
Met vertaalapparaat:
quote:
BREDA
De politie van Breda is op zoek naar de eigenaar van bijna 100.000 euro. Het bedrag zat in een plastic zak die een passant woensdagavond vond langs een weg in het Ulvenhoutsebos bij Breda. De eerlijke vinder heeft het geld afgeleverd bij de politie in Breda. De politie stelt een onderzoek in, omdat zij het niet onwaarschijnlijk acht dat het geld te maken heeft met een criminele activiteit. Zij heeft de euro's veilig opgeborgen in een kluis. Als de politie de eigenaar van het geld binnen een jaar niet heeft gevonden, komt dat volgens de Nederlandse wetgeving toe aan de vinder.
quote:
breda
de polietsie van breda is op zeuk noar de eigenaar van bienoa 100.000 euro. 't bedrag zat in toet'n dee veurbieganger woensdagoamd vond langs weg in 't ulvenhoutsebos bieje breda. de eerlijke vinder hef 't gèèld ofgeleverd bieje de polietsie in breda. de polietsie stelt onderzeuk in, omdat zij 't nich onwaarschijnlijk acht dat 't gèèld te maak'n hef met criminele activiteit. zij hef de euro's veilig votdoan in kloes. aske de polietsie de eigenaar van 't gèèld binnen joar nich hef vonn, kump dat volgens de nederlandse wetgeving too aan de vinder.
Er is toch ook een serie over Twente?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Van_jonge_leu_en_oale_groond
quote:
Van Jonge Leu en Oale Groond is een Twentse soapserie die in opdracht van RTV Oost door NL Film & TV werd geproduceerd. De regie was in handen van Johan Nijenhuis (afl. 1-4, bekend van onder andere Costa! en ZOOP), Steven de Jong, Geert Lautenschutz, Jan van den Nieuwenhuijzen en Jan Albert de Weerd. De verhaallijnen waren van Ingrid van den Heuvel. Het oorspronkelijke script was in het Nederlands. De eindredactie van de dialogen in het Twents was in handen van Herman Finkers, die zelf ook meespeelde. De dertig afleveringen werden wekelijks uitgezonden door RTV Oost. De serie geniet grote bekendheid in de regio Overijssel. De eerste aflevering op zondag 2 oktober 2005 trok 300.000 kijkers, later is wel eens een aantal van 375.000 gehaald. Ondernemers uit de regio, onder andere Wehkamp, Grolsch en Bolletje, sponsoren de productie. Inmiddels hebben Omroep Gelderland, RTV Noord-Holland, RTV Utrecht en RTV Noord de serie ook uitgezonden. Vanaf 21 mei 2007 wordt de serie ook dagelijks om 18.45 uur op Nederland 2 uitgezonden door de KRO.

In augustus 2006 werden de opnames voor een tweede serie van 24 afleveringen afgerond. Dit deel werd vanaf 8 oktober 2006 op RTV Oost uitgezonden. De Twentse vertaling van de dialogen was deze keer in handen van Goaitsen van der Vliet.
Komen er ook voetbalclubs uit Twente?
Ja zeker, op dit moment spelen er 2 clubs uit Twente in de Eredivisie, te weten

Heracles Almelo

zie ook --> www.heracles.nl
quote:
Heracles is een Nederlandse betaald voetbalclub uit Almelo, opgericht op 3 mei 1903. De club behoort daarmee tot de oudste voetbalverenigingen van Nederland.

Heracles heeft verscheidene landskampioenschappen gewonnen (1926/1927 en 1940/1941). Vanaf 1974 bestond de betaald voetbalorganisatie onder de naam 'SC Heracles'74'; sinds 1998 luidt de officiële naam 'Heracles Almelo'.
De eerste maal dat Heracles, toen nog SC Heracles, in de Eredivisie uitkwam was van 1961 tot 1965. Daarna hebben ze tot 1985 weer in de Eerste Divisie gespeeld om in 1985 voor de duur van één seizoen terug te keren in de hoogste afdeling van het betaald voetbal. Daarna heeft het twintig jaar, namelijk tot het Eerste Divisiekampioenschap van het seizoen 2004-2005, geduurd voordat Heracles weer kon uitkomen in de Eredivisie.
Een van de bekendste spelers uit de clubgeschiedenis is de Zuid-Afrikaan Steve Mokone. Andere bekende oud-spelers zijn Hendrie Krüzen en Folkert Velten. Krüzen is momenteel lid van de trainingsstaf van Heracles.

Haar thuiswedstrijden speelt Heracles in het Polman Stadion, dat plaats biedt aan 8500 toeschouwers. Na de rappe uitverkoop van seizoenskaarten voor het seizoen 2005/2006 smeedde het bestuur een plan om nog voor de start van de competitie het stadion met zo'n 3000 zitplaatsen uit te breiden tot bijna 10.000 zitplaatsen. Ook is het de bedoeling dat er een hele reeks nieuwe skyboxen wordt gebouwd. Waar normaliter bovenop de bestaande tribune wordt gebouwd, is het in het Polman Stadion de bedoeling dat de tribunes naar onderen doorgetrokken worden tot aan het veld, iets wat een zogenaamd "Engels sfeertje" moet gaan creëren. Inmiddels zijn de plannen ten uitvoer gebracht en is de totale capaciteit van het stadion verhoogd van 6900 (400 plaatsen voor de bezoekende club) tot 8500. Heracles speelt haar thuiswedstrijden als enige ploeg in de eredivisie op kunstgras.

De huidige trainer is Gert Heerkes. Hij volgde interimtrainer Hendrie Krüzen op. Krüzen was tijdelijk trainer na het ontslag van Ruud Brood.
en

FC Twente

zie ook --> www.fctwente.nl
quote:
FC Twente is een Nederlandse voetbalvereniging uit Enschede die sinds de oprichting in 1965 betaald voetbal speelt. De club ontstond uit een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys. Op het seizoen 1983/84 na speelde FC Twente altijd in de Eredivisie. Het eerste elftal wordt momenteel getraind door oud-speler Fred Rutten en zijn assistent Erik ten Hag.

Sander Boschker is de speler die de meeste competitieduels voor FC Twente speelde. Een thuiswedstrijd tegen FC Groningen op 12 november 2006 (7-1) was zijn 424e; daarmee haalde hij Epi Drost (423 wedstrijden) in.
De uitslag van de wedstrijd tegen Groningen is tevens de grootste in het huidige stadion. De grootste overwinning ooit is 8-0, een uitslag die behaald werd tegen De Graafschap op 14 september 1975 en tegen FC Utrecht op 23 april 1977. Clubtopscorer is Jan Jeuring met 104 nationale en 19 Europese doelpunten. In het seizoen 1971/72 kreeg FC Twente in 34 competitiewedstrijden slechts dertien tegengoals. Dit is een record voor de Nederlandse Eredivisie.

FC Twente speelt zijn thuiswedstrijden in het Arke Stadion. Dit stadion werd op 10 mei 1998 geopend en bood aanvankelijk plaats aan 13.500 toeschouwers. Later is dit teruggebracht naar 13.250. Met ingang van het voetbalseizoen 2008/2009 is het stadion uitgebreid met een gedeeltelijke tweede ring waardoor de capaciteit wordt vergroot naar 24.353 bezoekers. De naam zal na de uitbreiding "Grolsch Veste" luiden, een verwijzing naar vestingstad Groenlo waar de fabriek van sponsor Grolsch zijn oorsprong heeft.[1] De eerste officiële wedstrijd die in het huidige stadion werd gespeeld was op 10 mei 1998 tegen PSV, een competitiewedstrijd die in 3-0 voor de Tukkers eindigde.
Tot 1998 werd gespeeld in het Diekmanstadion, wat voor 1965 de thuisbasis was van Sportclub Enschede.

De meest bekende trouwe aanhang van FC Twente zijn de Ultras Vak-P. Maar ook de Vriendenkring is een trouwe Twente aanhang. De Vriendenkring is veruit de oudste supportersvereniging van Twente; in de jaren 80 begon zich echter een groep (vooral jonge) Twente-fans zich van de oudere gevestigde supportersgroep af te splitsen. Deze jongere groep Twentse supporters wilden samen nieuwe activiteiten ondernemen voor jongeren gericht op FC Twente. Eind jaren 80 legde, de op dat moment nog niet officiële supportersvereniging, Vak-P de fundamenten voor de Ultras cultuur in Nederland.
Er zijn momenteel tien officieel erkende supportersverenigingen verspreid door de regio. Ook vlak over de grens in Duitsland is er een officieel erkende Twente-fanclub. In 2007 kwam daar ook een Australische supportersvereniging bij onder de naam "Tukkeroos". Enkele Twente supporters hebben sinds de jaren 90 een vriendschapsband met aanhangers van het Duitse Schalke 04.

Twente won twee maal de KNVB-beker, in 1977 na een finale tegen PEC Zwolle en in 2001 na winst tegen PSV. In 1975, 1979 en 2004 verloor Twente de bekerfinale. Het beste competitieresultaat is een tweede plaats in 1974, eenzelfde klassering als voorganger Sportclub Enschede in 1958 behaalde. Zeven keer legden de Tukkers beslag op de derde plek in de eindrangschikking van de Eredivisie. In seizoen 1983/84 haalde FC Twente een tweede plaats in de eerste divisie en promotie naar de Eredivisie, nadat het het jaar daarvoor was gedegradeerd. Als bekerwinnaar mocht Twente in 2001 spelen om de Johan Cruijff-schaal. De wedstrijd tegen PSV ging echter met 3-2 verloren.
FC Twente speelde éénmaal een Europese finale. In 1975 werd de finale van de UEFA Cup over twee wedstrijden verloren van Borussia M'gladbach, nadat in de halve finale Juventus was uitgeschakeld. In 1973 werd de halve finale van de UEFA Cup gehaald en in 1978 de halve finale van de Europacup II.
FC Twente was in 2006 één van de elf UEFA Intertoto Cupwinnaars, na winst over twee wedstrijden tegen Kalmar FF uit Zweden. Daarmee is Twente de tweede club van Nederland die een Intertoto Cup wint, waarmee het toegang verwierf tot de tweede kwalificatieronde voor de UEFA Cup van dat jaar. Hierin werd het echter uitgeschakeld door FC Levadia uit Estland.
Welke FOK!-users komen er allemaal uit Twente dan?

Kom je ook uit Twente en sta je er niet in?
PM dan even je username een woonplaats naar dennistd, en hij zet je erbij


OP is te vinden via: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Tukker_Topic
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669739
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61669748
Wat?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669750
Doe dan een leuke Twentse Spreuk ofzo!!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61669768
Nee, want Jojoortje was jaloers op de aandacht die Samzz kreeg
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669798
pi_61669825
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:21 schreef Blawh het volgende:

B
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669839
Nee
Noot noot.
pi_61669862
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:22 schreef Jojoortje het volgende:
Nee [ afbeelding ]
Hoi
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669867
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:22 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

B
G
pi_61669873
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:24 schreef Blawh het volgende:

[..]

G
Hoe is het dan met je?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61669915
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:24 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hoe is het dan met je?
Geet wa, doar?
pi_61669934
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:26 schreef Blawh het volgende:

[..]

Geet wa, doar?
Wel okee opzich he, heb me alleen verslapen
en m'n schouders doen pijn
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:28:07 #14
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61669949
Hoi!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61669963
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:27 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Wel okee opzich he, heb me alleen verslapen
en m'n schouders doen pijn
Goed bezig.
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:28 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hoi!
pi_61669979
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:27 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Wel okee opzich he, heb me alleen verslapen
en m'n schouders doen pijn
Je hebt je verslapen? En dan ga je Fokken!?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61669989
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:28 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hoi!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:29:27 #18
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61669994
Zal ik ze deze keer wel masseren?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670010
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:29 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Zal ik ze deze keer wel masseren?
N
Doe maar
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:30:28 #20
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670017
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:29 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]


Jaja, ik kan ook quoten!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670020
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:29 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Je hebt je verslapen? En dan ga je Fokken!?
Wat moet ik dan? 3 uur te laat naar school gaan?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:30:53 #22
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670025
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:30 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

N
Doe maar
Kom maar
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670031
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:30 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Jaja, ik kan ook quoten!
Ben trots op je
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670035
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:24 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hoi
Ja hoi
Noot noot.
pi_61670050
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:30 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Kom maar
Hmmmm, verleidelijk
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:31:39 #26
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670051
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:30 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Wat moet ik dan? 3 uur te laat naar school gaan?
Nee, gewoon hierheen komen en je schouder laten masseren
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670068
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:31 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ja hoi
Doe eens lief
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670084
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:31 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Nee, gewoon hierheen komen en je schouder laten masseren
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:33:48 #29
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670100
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:33 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]


Jaja, ik zit hier toch maar een beetje alleen
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670125
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:33 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Jaja, ik zit hier toch maar een beetje alleen
Zielige jij
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:35:42 #31
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670140
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:34 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Zielige jij
Weet ik

Ik ga even roerei maken!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670155
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:35 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Weet ik

Ik ga even roerei maken!
Succes en eet smakelijk
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670195
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Succes en eet smakelijk
Moet ik haar kennen? Of is ze inderdaad nieuw?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61670223
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:37 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Moet ik haar kennen? Of is ze inderdaad nieuw?
Ze is nieuw, maar ik ken haar irl
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670227
Het is een kloon van David.
pi_61670240
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:39 schreef Blawh het volgende:
Het is een kloon van David.

Neu.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670260
't is eigenlijk heel makkelijk, ze is de vriendin van een van m'n huisgenoten
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670299
Ik ben ook even wat te eten zoeken

Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670306
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:42 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik ben ook even wat te eten zoeken


Ik bak me ook even 3 eieren met spek en champignons!!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61670331
Danzkij jou zit ze op FOK!?

David de ToF promoter.

Ik heb ook net een paar bammetjes uit de vriezer gehaald.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:43:51 #41
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670354
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:42 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Ik bak me ook even 3 eieren met spek en champignons!!!
Champignons

Ja, ik ben nieuw hier
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:45:03 #42
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670381
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:43 schreef Blawh het volgende:
Danzkij jou zit ze op FOK!?

David de ToF promoter.

Ik heb ook net een paar bammetjes uit de vriezer gehaald.
Nee, ik zit al heel lang rond te zwerven op allerlei fora, en de laatste waar ik op zat was nogal dood. Dus ging ik hier maar eens een kijkje nemen
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670466
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:45 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Nee, ik zit al heel lang rond te zwerven op allerlei fora, en de laatste waar ik op zat was nogal dood. Dus ging ik hier maar eens een kijkje nemen
Mede dankzij mij
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:51:00 #44
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670518
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:48 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Mede dankzij mij
Niet, ik kende Fok al toen ik nog bij 1 van de eerst fora zat. Maar ik vind dit een te druk forum, waardoor ik altijd maar kleinere fora opzocht Ik wist dat jij hier zat, maar ik heb je altijd gezegd dat het me hier te druk en onoverzichtelijk is
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:52:14 #45
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61670549
Amaai dan weet ik hoe je heet

Nu ga ik eten maken... daarna stofzuigen en daarna hapjes maken voor vanavond
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61670550
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:51 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Niet, ik kende Fok al toen ik nog bij 1 van de eerst fora zat. Maar ik vind dit een te druk forum, waardoor ik altijd maar kleinere fora opzocht Ik wist dat jij hier zat, maar ik heb je altijd gezegd dat het me hier te druk en onoverzichtelijk is
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670565
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:52 schreef Samzz het volgende:
Amaai dan weet ik hoe je heet

Nu ga ik eten maken... daarna stofzuigen en daarna hapjes maken voor vanavond

Succes
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:53:24 #48
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670577
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:52 schreef Samzz het volgende:
Amaai dan weet ik hoe je heet

Nu ga ik eten maken... daarna stofzuigen en daarna hapjes maken voor vanavond
Oh, verteld David zulke slechte verhalen over mij dan?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:54:02 #49
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670602
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:52 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]


Oh you know I'm right!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670603
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:48 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Mede dankzij mij
Daar gaan je credits.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:54:19 #51
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670611
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:54 schreef Blawh het volgende:

[..]

Daar gaan je credits.
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670621
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:53 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Oh, verteld David zulke slechte verhalen over mij dan?
Nee, dat was Chris
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670629
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:54 schreef Blawh het volgende:

[..]

Daar gaan je credits.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:55:19 #54
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670642
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:54 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Nee, dat was Chris
Oh..

Maar dan ga ik Samzz dus ook nog wel een keer irl ontmoeten
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670654
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:55 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Oh..

Maar dan ga ik Samzz dus ook nog wel een keer irl ontmoeten
Weet ik niet?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:56:51 #56
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670674
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:55 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Weet ik niet?
Vast wel
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670689
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:56 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Vast wel
Wat jij wilt
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:57:50 #58
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670697
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:57 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Wat jij wilt
Bassgitaar spelen!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670721
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:57 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Bassgitaar spelen!
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 11:59:08 #60
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670744
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:58 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]


Maar ik vind dat er geen andere meisjes in onze band mogen
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670760
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:59 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Maar ik vind dat er geen andere meisjes in onze band mogen
Ik bepaal dat soort dingen toch?

Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670775
Heb trouwens een best vette nieuwe tekst af
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670791
Zal ik hem hier posten?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:01:08 #64
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670793
Ik heb ook een tekst geschreven vandaag.. Maar die moet ik nog bijwerken
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:01:34 #65
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670802
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670858
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:01 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

Niet die ene die ik jou stuurde
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670877
Iemand interesse in mijn nieuwste tekst?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:06:50 #68
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670915
Ik heb m al gelezen
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61670923
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:06 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik heb m al gelezen
I know
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61670942
quote:
Something is not right
Something is so wrong
Here with you
Everything seems ok

As I walk away from you
And I clear my mind
I feel, deep inside
Something screams for your company

Deep inside
Something takes over control
On the outside
People think I lost my mind

Reveal your weakness
Show me your spot
No one seems to care,
No one seems to know

As I walk away from you
I feel it again

Deep inside
Something takes over control
On the outside
People think I lost my mind

As I walk from you
And I clear my mind
I feel, deep inside
Something screams for your company

This is my confession
This is my hail
Hear my screams,
Hear me scream your name.

As I walk away from you….
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:09:29 #71
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61670982
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61671000
David je bent wel erg aanwezig in dit topic

Noot noot.
pi_61671016
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:10 schreef Jojoortje het volgende:
David je bent wel erg aanwezig in dit topic


Je meent het
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61671087
Hmmmmmmmm!

3 eieren met spek en champignons, een stuk harde worst en een fles cola!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:13:42 #75
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61671091
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:10 schreef Jojoortje het volgende:
David je bent wel erg aanwezig in dit topic


Is dat erg?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61671154
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:13 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Is dat erg?
Tuulk niet
Noot noot.
pi_61671229
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:16 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Tuulk niet
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61671288
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 11:33 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Whehehe, dan klik ik niet


Ik klikte wel.... Geen MOOI nummer ofzo, maar best wel vrolijk!!
Heb hem nu al 3 keer geluisterd
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:24:14 #79
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61671361
Eh?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61671422
Takkeherrie Oldenzaal

Maar there's no account for taste.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:32:13 #81
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61671536
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61671575
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:26 schreef Blawh het volgende:
Takkeherrie Oldenzaal

Maar there's no account for taste.
Oh noooooo!
Oh noooooo!
Snap je dan niet dat dat een slechte, kuttruc was om hem toch te laten klikken!?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61671588
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:33 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Oh noooooo!
Oh noooooo!
Snap je dan niet dat dat een slechte, kuttruc was om hem toch te laten klikken!?
De nieuwe Rickroll?
pi_61671605
Ik ga even naar de stad

Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:38:47 #85
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61671714
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:35 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik ga even naar de stad


Oh, nou, doei.

Ga je alleen? Leuk dat je mij meevraagt
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61671822
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:34 schreef Blawh het volgende:

[..]

De nieuwe Rickroll?
JA!

De mercenaries2worldiflamescommercialRoll!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:48:18 #87
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61671942
Amai

Mijn ma zadelt me met nare taken op
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:49:38 #88
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61671976
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:32 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

Dat deed ik ook toen ik erachter kwam dat m'n schoenen er niet meer zijn... waarna m'n grimas veranderde in toen de verkoopster aanhield dat ze er niet meer zijn.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61671997
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:49 schreef Samzz het volgende:

[..]

Dat deed ik ook toen ik erachter kwam dat m'n schoenen er niet meer zijn... waarna m'n grimas veranderde in toen de verkoopster aanhield dat ze er niet meer zijn.
Andere stad met dezelfde winkel?

Ik ga er ook vandoor.
pi_61672009
Ik ben nu ook echt weg. Doei!
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61672038
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:42 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

JA!

De mercenaries2worldiflamescommercialRoll!!
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61672043
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:38 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Oh, nou, doei.

Ga je alleen? Leuk dat je mij meevraagt

Met die andere 2
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:54:21 #93
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61672074
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:53 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Met die andere 2
Jij wel
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61672120
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:54 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Jij wel
Sorry.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:57:42 #95
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61672168
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:55 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Sorry.
Ja, kan jij niets aan doen. Die huisgenoot van jou die zich mijn vriend noemt wel
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:58:03 #96
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61672176
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:50 schreef Blawh het volgende:

[..]

Andere stad met dezelfde winkel?

Ik ga er ook vandoor.
Dat worden dan Almelo of Deventer... twee steden waar ik ab-so-luut de weg niet weet
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:58:25 #97
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61672188
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:57 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Ja, kan jij niets aan doen. Die huisgenoot van jou die zich mijn vriend noemt wel
Mannen zijn naar.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 12:58:41 #98
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61672197
En nu ga ik klusjes doen...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61672224
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:58 schreef Samzz het volgende:

[..]

Dat worden dan Almelo of Deventer... twee steden waar ik ab-so-luut de weg niet weet
Almelo is maar 1 lange straat, daar kun je niet verdwalen.
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:00:39 #100
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61672237
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:58 schreef Samzz het volgende:

[..]

Mannen zijn naar.
Soms wel.
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61672238
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 12:58 schreef Samzz het volgende:

[..]

Mannen zijn naar.
Noot noot.
pi_61672336


Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:06:35 #103
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61672358
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:05 schreef Jojoortje het volgende:
[ afbeelding ]


When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61672429
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:05 schreef Jojoortje het volgende:
[ afbeelding ]


Hoewel ik hem al kende...


Ik moest weer heel hard lachen
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61672439
Lekker jong he
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:11:00 #106
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61672477
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:19:59 #107
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61672694
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:09 schreef Jojoortje het volgende:
Lekker jong he
Amai jaaa

Ik weet nu ook waar dat ene plaatje van jou vandaan komt
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:20:40 #108
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61672708
Overigens lijkt die buik wel een kont...

En nu ben ik echt weg
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:22:19 #109
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61672753
hee stelletje spammerts
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61672792
Hoi Wouter.

Ik ga nu maar eens echt weg.
pi_61672846
OMFG, die gast !

tvp
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:26:53 #112
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61672863
ik vond de plaatjes in het vorige topic toch een stuk leuker
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:27:34 #113
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61672887
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:24 schreef Blawh het volgende:
Hoi Wouter.

Ik ga nu maar eens echt weg.
Bas

Waar moet je heen dan?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61673061


Ik vind net mijn doosje met krasloten en oude staatsloten terug die ik kwijt was

Volgens mijn berekeningen moet ik 127,50 krijgen!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:36:19 #115
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61673091
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:35 schreef Oldenzaal het volgende:


Ik vind net mijn doosje met krasloten en oude staatsloten terug die ik kwijt was

Volgens mijn berekeningen moet ik 127,50 krijgen!!
een goeie meevaller dus
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61673277
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:26 schreef rulerofdeath het volgende:
ik vond de plaatjes in het vorige topic toch een stuk leuker
Elisha Cuthbert Deel 5

Was even het dorp in, dacht dat het woensdag was. Nieuwe VI is er vandaag nog niet.
  dinsdag 16 september 2008 @ 13:59:56 #117
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61673659
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 13:44 schreef Blawh het volgende:

[..]

Elisha Cuthbert Deel 5

Was even het dorp in, dacht dat het woensdag was. Nieuwe VI is er vandaag nog niet.
het hoeven niet alleen plaatjes van haar te zijn

tjah, vergissen is menselijk
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:02:29 #118
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61673727
Weet je wat pas een mooie vrouw is, Scarlet Johansson
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:04:01 #119
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61673769


ziet er wel leuk uit
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:13:32 #120
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61674028


Nog steeds mijn favo! (L)
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:14:37 #121
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61674052
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 14:13 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[ afbeelding ]

Nog steeds mijn favo! (L)
ik vind haar veelste mager de laatste tijd
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:16:09 #122
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61674084
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 14:14 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik vind haar veelste mager de laatste tijd
Ja, helaas
Zo'n ontzettend mooie vrouw!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:23:54 #123
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61674277
Mager ja... en Scarlet heeft veel mooiere foto's
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 14:24:38 #124
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61674294
Scarlett mist iets, vind ik
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61675393
Scarlett is mooi.
Zelfs ik zou het op haar kunnen doen

Mooiste vrouw blijft trouwens Adriana Lima
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 15:13:58 #126
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61675565
Scarlett is tof.

Ik moet m'n paard nog verzorgen maar ik heb nog geen zin om te gaan want het is vies weer
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 15:24:58 #127
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61675921
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 15:13 schreef Samzz het volgende:
Scarlett is tof.

Ik moet m'n paard nog verzorgen maar ik heb nog geen zin om te gaan want het is vies weer
fiets weer?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61676110
Hoi iedereen. Ik ben wedergekeerd uit de stad
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 15:57:16 #129
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61676877
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 15:08 schreef Jojoortje het volgende:
Scarlett is mooi.
Zelfs ik zou het op haar kunnen doen

Mooiste vrouw blijft trouwens Adriana Lima
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 15:57:58 #130
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61676904
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 15:31 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hoi iedereen. Ik ben wedergekeerd uit de stad
david
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61677203
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 15:57 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

david
Wouter
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61677524
120 gekregen!!

1 lot van 7,50 bleek niet meer geldig te zijn, toch lekker!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:24:08 #133
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61677655
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:19 schreef Oldenzaal het volgende:
120 gekregen!!

1 lot van 7,50 bleek niet meer geldig te zijn, toch lekker!!
gefeliciteerd
toch jammer van dat ene lot
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61677706
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:24 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

gefeliciteerd
toch jammer van dat ene lot
Hehe, ach ja, maakt ook niet uit!

Nu even naar de winkel om nieuwe voorraad fruit en een paar harde worsten te halen!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61677716
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 15:57 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Dit vind ik dan weer helemaal niks an....
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:27:21 #136
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61677764
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:25 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Hehe, ach ja, maakt ook niet uit!

Nu even naar de winkel om nieuwe voorraad fruit en een paar harde worsten te halen!!
oeh, harde worst
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:28:30 #137
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61677815
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:25 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Dit vind ik dan weer helemaal niks an....
ik heb ook lang gezocht naar een mooi plaatje van haar. vond haar ook niet zo bijzonder.
Die foto van Scarlett Johansson vind ik wel leuk
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:28:51 #138
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61677823
Hoi
pi_61677960
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:27 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

oeh, harde worst
Heaumeaux
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:33:00 #140
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61677969
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:28 schreef skippy22 het volgende:
Hoi
skippyy
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61677994
baggerkangeroe
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:35:05 #142
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61678022
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:32 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Heaumeaux
geenstijlert
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61678055
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:35 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

geenstijlert
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 16:39:49 #144
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61678155
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

je vraagt er zelf om
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61678720
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:39 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

je vraagt er zelf om
Nu kwets je me.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:05:21 #146
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61678952
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:58 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Nu kwets je me.
tjah, dan moet San maar even troosten
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61679407
Hoi.
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:34:16 #148
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61679667
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:24 schreef Rumille het volgende:
Hoi.
PETER

lang niet gezien
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:37:27 #149
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61679725
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 16:33 schreef Blawh het volgende:
baggerkangeroe
Dat staat zeker ook in m,n notes
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:42:04 #150
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61679821
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:37 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dat staat zeker ook in m,n notes
vast wel ergens
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61679964
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:37 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dat staat zeker ook in m,n notes
Misschien wel ja.
pi_61680000
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:34 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

PETER

lang niet gezien
Wouter

Dat klopt.
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:55:13 #153
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61680159
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:47 schreef Blawh het volgende:

[..]

Misschien wel ja.
te veel notes om 'even' door te lezen?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 17:55:32 #154
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61680167
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:48 schreef Rumille het volgende:

[..]

Wouter

Dat klopt.
waarom?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:02:09 #155
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680334
Mijn paard heeft dr kaak gebroken
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61680344
Hoe krijgt die dat voor elkaar?
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 17:55 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

te veel notes om 'even' door te lezen?
Heb ze al doorgelezen hoor. Maar over de inhoud van notes doe ik geen uitspraken.
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:03:23 #157
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680370
Vandaag was ze naar de DA, en toen heeft eerst de tandarts gekeken en die zag niks aan de kiezen en tanden. En toen door naar de Watermolen, foto's gemaakt, kaak gebroken

Nu heb ik twee opties, opereren of niks aan doen en steeds masseren enz. wat ik altijd al deed.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61680390
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:02 schreef Samzz het volgende:
Mijn paard heeft dr kaak gebroken
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:04:29 #159
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680395
@Blawh: Ik was er zelf niet bij toen ze zich verwondde, ik was op stage en toen zag het er volgens de stalbaas allemaal goed uit enz. en sinds een week heeft ze een enorme zwelling aan dr kaak, gebroken dus.

Ik denk, dat ze met dr mond tussen de deur is vast komen te zitten
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:06:21 #160
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61680422
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:04 schreef Samzz het volgende:
@Blawh: Ik was er zelf niet bij toen ze zich verwondde, ik was op stage en toen zag het er volgens de stalbaas allemaal goed uit enz. en sinds een week heeft ze een enorme zwelling aan dr kaak, gebroken dus.

Ik denk, dat ze met dr mond tussen de deur is vast komen te zitten
hmmz. daar heb ik nou nooit last van
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:08:34 #161
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680470
Een derde optie is de slager... als het niet beter gaat

Whehehehe ik moet zó huilen nu he
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61680520
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:08 schreef Samzz het volgende:
Een derde optie is de slager... als het niet beter gaat
BBQvlees voor de ToF-meet?
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:13:56 #163
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680613
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:10 schreef Blawh het volgende:

[..]

BBQvlees voor de ToF-meet?
DAT VIND IK DUS ECHT NIET GRAPPIG HE
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61680687
het is weer ouderwets spammen hier zie ik

geen tijd om bij te houden, dus doe ik alleen:

(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_61680740
Heb zin in frikandellen
Noot noot.
pi_61680747
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:08 schreef Samzz het volgende:
Een derde optie is de slager... als het niet beter gaat

Whehehehe ik moet zó huilen nu he
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61680757
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:16 schreef ReMcOrE het volgende:
het is weer ouderwets spammen hier zie ik

geen tijd om bij te houden, dus doe ik alleen:


Remco
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61680768
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:13 schreef Samzz het volgende:

[..]

DAT VIND IK DUS ECHT NIET GRAPPIG HE
Kon het niet laten om hem in te koppen.
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:16 schreef ReMcOrE het volgende:
het is weer ouderwets spammen hier zie ik

geen tijd om bij te houden, dus doe ik alleen:


  dinsdag 16 september 2008 @ 18:20:36 #169
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61680822
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:10 schreef Blawh het volgende:

[..]

BBQvlees voor de ToF-meet?
pi_61680925
mensen
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:25:44 #171
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61680994
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:18 schreef Blawh het volgende:

[..]

Kon het niet laten om hem in te koppen.

Deed je dat maar wel.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:25:56 #172
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61680997
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:10 schreef Blawh het volgende:

[..]

BBQvlees voor de ToF-meet?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:26:35 #173
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681017
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:13 schreef Samzz het volgende:

[..]

DAT VIND IK DUS ECHT NIET GRAPPIG HE
ik eigelijk wel
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:27:11 #174
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681035
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:16 schreef ReMcOrE het volgende:
het is weer ouderwets spammen hier zie ik

geen tijd om bij te houden, dus doe ik alleen:

dag remco
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61681053
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:25 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]


ik kan zo raden waar dit over gaat denk ik
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:27:58 #176
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681058
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:17 schreef Jojoortje het volgende:
Heb zin in frikandellen
daar zit toch ook paard in verwerkt?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:28:58 #177
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681083
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:27 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

ik kan zo raden waar dit over gaat denk ik
doe eens een gok
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:30:09 #178
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681113
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:25 schreef Samzz het volgende:

[..]

Deed je dat maar wel.
ben je boos?
pluk een roos
zet hem op je hoed
dan ben je morgen weer goed
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:31:33 #179
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681172
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:26 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik eigelijk wel
Uiteraard, jij kent het paard ook niet van geboorte af aan en hebt er niet voor gezorgd.


Nog mensen naar Babberich zaterdag a.s?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61681194
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:27 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

daar zit toch ook paard in verwerkt?
Foei.
pi_61681210
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:27 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

daar zit toch ook paard in verwerkt?
Joah
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:33:02 #182
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681215
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:30 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ben je boos?
pluk een roos
zet hem op je hoed
dan ben je morgen weer goed
Ik ben niet boos, ik ben verdrietig. Mijn paard heeft een breuk, in laten slapen is een grote optie als het binnen nu en twee weken niet beter gaat, en dan krijg ik zo'n klote opmerking. Kan ik er even niet bij hebben nee, gek he?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61681247
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:28 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

doe eens een gok
iets met paarden
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:34:25 #184
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681253
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:31 schreef Samzz het volgende:

[..]

Uiteraard, jij kent het paard ook niet van geboorte af aan en hebt er niet voor gezorgd.
klopt
quote:
Nog mensen naar Babberich zaterdag a.s?
waar ligt dat?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:36:12 #185
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681309
Babberich is in Gelderland, paar km van Zevenaar af, is het enige wat ik weet.

WCE komt daar optreden, whoehoehoe
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61681344
Alhoewel ik onmeunig moest lachen om al die kutgrappen...

Vaak hebben meisjes mensen een super sterke band met paarden!!
Veel sterker dan met bv een konijntje, logisch ook..

Ik hoop dat het goedkomt Samzz!!

(Ex heeft ook 2 paarden
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:37:57 #187
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61681360
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:33 schreef Samzz het volgende:

[..]

Ik ben niet boos, ik ben verdrietig. Mijn paard heeft een breuk, in laten slapen is een grote optie als het binnen nu en twee weken niet beter gaat, en dan krijg ik zo'n klote opmerking. Kan ik er even niet bij hebben nee, gek he?
tjah, snap ik wel.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:41:17 #188
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681482
Ja, die opmerking was het m, ik snap het. Maar niet grappig als het een geliefd beest van jezelf betrof bijvoorbeeld.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:48:47 #189
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681695
Amaai m'n vriendin denkt dat ik een vriend van haar ga pakken alleen omdat ik nu vrijgezel ben Niet dus he...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61681696
Sorry Samzz.
pi_61681729
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:48 schreef Blawh het volgende:
Sorry Samzz.
Dat is dan wel weer liefffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 16 september 2008 @ 18:51:35 #192
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61681770
Ja, mieters.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61681791
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:50 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Dat is dan wel weer liefffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Was niet als een kutopmerking bedoeld, was een inkoppertje die ik niet voorbij kon laten gaan.
pi_61681924
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:48 schreef Samzz het volgende:
Amaai m'n vriendin denkt dat ik een vriend van haar ga pakken alleen omdat ik nu vrijgezel ben Niet dus he...
Waar maakt ze zich druk om?
Noot noot.
pi_61681948
En ohja " Amaai "
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:01:06 #196
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61682028
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:57 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Waar maakt ze zich druk om?
Dat San er met die vriend vandoor gaat
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:02:31 #197
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61682064
maar als we het toch over een meet hebben.

wie hebben er zin in en wanneer zou men kunnen?
november/december?
doordeweeks/weekend/zeg het maar
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61682242
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:01 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

Dat San er met die vriend vandoor gaat
Ja so what? Is ze er zelf verliefd op ofzo? Of moet ik 'verlieft' zeggen skippy?
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:09:37 #199
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61682253
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 18:57 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Waar maakt ze zich druk om?
Ja dat weet ik niet.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:10:04 #200
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61682269
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:09 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ja so what? Is ze er zelf verliefd op ofzo? Of moet ik 'verlieft' zeggen skippy?
Jij doet toch sowieso niet wat Skippy zegt?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:10:55 #201
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61682286
Ik ga verjaardag vieren enzo... Doei
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:12:43 #202
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61682331
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:09 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ja so what? Is ze er zelf verliefd op ofzo? Of moet ik 'verlieft' zeggen skippy?
tjah, als ze dat niet is (denk het niet) dan is het wel een beetje raar ja
tenzij die vriend alleen maar aandacht aan San geeft
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:13:51 #203
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61682365
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:10 schreef Samzz het volgende:
Ik ga verjaardag vieren enzo... Doei
ok

doe rustig aan en veel plezier
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:18:45 #204
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61682499
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:09 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ja so what? Is ze er zelf verliefd op ofzo? Of moet ik 'verlieft' zeggen skippy?
Verlieft he
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 16 september 2008 @ 19:19:11 #205
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61682510
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:10 schreef Samzz het volgende:
Ik ga verjaardag vieren enzo... Doei
Veel plezier
pi_61683227
straks maar eens PSV koekeloeren
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_61683496
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:43 schreef ReMcOrE het volgende:
straks maar eens PSV koekeloeren
Eerst GTST.
pi_61683899
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:53 schreef Blawh het volgende:

[..]

Eerst GTST.


Die grap over dat paard
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_61684144
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:07 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]


Kijk je al lang?
pi_61684300
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:16 schreef Blawh het volgende:

[..]

Kijk je al lang?
Ja joh, ene week wat meer als de andere maar als ik thuis ben kijk ik t wel ff !
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:23:47 #211
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61684367
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 19:53 schreef Blawh het volgende:

[..]

Eerst GTST.
Vind je dat leuker
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:24:04 #212
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61684376
Waar zijn de kippetjes gebleven
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:25:43 #213
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61684445
avond

net een boormachine gekocht voor mijn pa.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:27:20 #214
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61684498
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:24 schreef skippy22 het volgende:
Waar zijn de kippetjes gebleven
niet hier
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:28:21 #215
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61684533
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:27 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

niet hier
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:43:25 #216
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61685062
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:28 schreef skippy22 het volgende:

[..]

kan d'r niets aan doen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:48:01 #217
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61685262
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:43 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

kan d'r niets aan doen
Doe dan een pruik op
pi_61685293
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:28 schreef skippy22 het volgende:

[..]


ik zie net de grap skippy pas
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:56:05 #219
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685575
Hoi!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61685607
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:56 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hoi!
hey buuf
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 20:58:42 #221
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685679
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:56 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]

hey buuf
Kijkt iedereen nou PSV?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61685716
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:58 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Kijkt iedereen nou PSV?
ik FOK! en kijk ondertussen
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:00:17 #223
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685733
Haha, oke

Andere mensen zijn daar niet slim genoeg voor?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61685775
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:00 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Haha, oke

Andere mensen zijn daar niet slim genoeg voor?
daar doe ik geen uitspraken over

ik blijf bij je tot 21.30 ongeveer
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:02:03 #225
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61685802
Nee kan maar 1 tegelijk
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:02:38 #226
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61685826
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:00 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Haha, oke

Andere mensen zijn daar niet slim genoeg voor?
ik kijk gewoon geen tv
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61685860


Lekker begin van PSV wel.

Al boeit het me weinig, heb niets met PSV. Saaie club
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:05:04 #228
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685904
Haha. Ik heb ook niets met PSV

Ik weet alleen dat David er heilig fan van is
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:05:06 #229
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61685907
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 20:48 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Doe dan een pruik op



zo beter?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:05:50 #230
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685927
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61685938
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:05 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik weet alleen dat David er heilig fan van is
Neptukker is het.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:07:30 #232
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61685989
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:06 schreef Blawh het volgende:

[..]

Neptukker is het.
Ja, istie ook
Heeft een tijd in Eindhoven gewoond, als ik me niet vergis
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:08:03 #233
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61686015
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:03 schreef Blawh het volgende:


Lekker begin van PSV wel.

Al boeit het me weinig, heb niets met PSV. Saaie club
geen idee

ik vind ajax arrogant en die Rotterdammers mag ik gewoon niet. daarom zie ik liever pisvee competitie winnen dan ajax of Feyenoord
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61686017
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:07 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Ja, istie ook
Heeft een tijd in Eindhoven gewoond, als ik me niet vergis
Zoiets heeft hij hier wel eens verteld ja.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:08:55 #235
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61686041
het is toch een importtukker
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61686062
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:08 schreef rulerofdeath het volgende:
ik vind ajax arrogant en die Rotterdammers mag ik gewoon niet. daarom zie ik liever pisvee competitie winnen dan ajax of Feyenoord
Ik vind Ajax en Feyenoord wel een echte topclub uitstraling hebben, Feyenoord alleen al dankzij de Kuip.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:13:53 #237
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61686239
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:05 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

[ afbeelding ]


zo beter?
Jaaa
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:14:51 #238
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61686277
Ookal is FcTwente kut, ik blijf bij mijn cluppie!
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:15:48 #239
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61686313
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:09 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ik vind Ajax en Feyenoord wel een echte topclub uitstraling hebben, Feyenoord alleen al dankzij de Kuip.
Dankzij het stadion indd
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:18:11 #240
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61686414
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:09 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ik vind Ajax en Feyenoord wel een echte topclub uitstraling hebben, Feyenoord alleen al dankzij de Kuip.
feyenoord heeft die de laatste jaren aardig om zeep geholpen

en ajax is de laatste jaren het net-niet-clubje.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:23:41 #241
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61686655
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:14 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ookal is FcTwente kut, ik blijf bij mijn cluppie!
FCT is niet kut
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:24:23 #242
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61686686
Als je kijkt naar hoe ze spelen wel
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61686777
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:23 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

FCT is niet kut
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:27:57 #244
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61686831
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:24 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Als je kijkt naar hoe ze spelen wel
dat heb ik niet gezien
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:31:57 #245
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61686961
Maar dat betekent niet dat ik niet achter ze blijf staan
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61687105
Hey, er wordt over mij geroddeld.

Ik wéét nu wel een keer dat ik een importtukker ben
Over een paar jaar ben ik toch weg hier
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61687147
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hey, er wordt over mij geroddeld.

Ik wéét nu wel een keer dat ik een importtukker ben
Over een paar jaar ben ik toch weg hier
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:38:39 #248
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687152
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:31 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Maar dat betekent niet dat ik niet achter ze blijf staan
that's the teamspirit
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687173
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:38 schreef ReMcOrE het volgende:

[..]


Het is echt zo
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:39:27 #250
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687176
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hey, er wordt over mij geroddeld.

Ik wéét nu wel een keer dat ik een importtukker ben
Over een paar jaar ben ik toch weg hier
Oja?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61687189
Ik vind het trouwens niet grappig dat ik soms uitgescholden word omdat ik in een PSV-shirt door Enschede loop
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:40:28 #252
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687204
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:36 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Hey, er wordt over mij geroddeld.

Ik wéét nu wel een keer dat ik een importtukker ben
Over een paar jaar ben ik toch weg hier
je moet niet weg hoor
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:41:14 #253
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687238
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:40 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik vind het trouwens niet grappig dat ik soms uitgescholden word omdat ik in een PSV-shirt door Enschede loop
Vind je het gek?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:42:46 #254
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687292
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:40 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik vind het trouwens niet grappig dat ik soms uitgescholden word omdat ik in een PSV-shirt door Enschede loop
dat is niet grappig.

net zoals een duitser die in rotterdam vraagt naar de oude binnenstad
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:44:09 #255
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687340
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:41 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Vind je het gek?
nou, eigelijk wel
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687342
Wat een prutser die Brechet
Ik mis Alex
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:45:05 #257
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687367
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:44 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

nou, eigelijk wel
laat die toeristen eens met rust
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:46:29 #258
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687428
Hahah Moeten ze maar niet met een PSV-shirt rondlopen
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:48:37 #259
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687503
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:46 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Hahah Moeten ze maar niet met een PSV-shirt rondlopen
een avatar

nu nog een fobo
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:48:39 #260
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687506
In Enschede rondlopen in een shirt van PSV staat gelijk aan landverraad.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:49:35 #261
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687541
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:48 schreef Samzz het volgende:
In Enschede rondlopen in een shirt van PSV staat gelijk aan landverraad.
Jij snapt m
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:50:26 #262
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687575
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:48 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

een avatar

nu nog een fobo
Wil je niet blijven fantaseren over hoe mooi ik misschien wel niet ben?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:51:06 #263
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687597
Nogal wiedes...

Ik ben moe joh... abnormaal gewoon.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:51:56 #264
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687629
Wouterrrrrrr, ze is al bezet zeg maar Al weet ik, dat dat je niet tegenhoud, ik zeg het maar even
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:53:18 #265
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687678
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:51 schreef Samzz het volgende:
Wouterrrrrrr, ze is al bezet zeg maar Al weet ik, dat dat je niet tegenhoud, ik zeg het maar even
Bezet zijn betekent toch niet dat ik nooit meer mag flirten of dat er met mij geflirt mag worden?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:53:35 #266
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687696
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:50 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Wil je niet blijven fantaseren over hoe mooi ik misschien wel niet ben?
... ......
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687714
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:50 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Wil je niet blijven fantaseren over hoe mooi ik misschien wel niet ben?
Als je een foto plaats bepalen wij dat wel voor hem
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:54:14 #268
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687726
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:51 schreef Samzz het volgende:
Wouterrrrrrr, ze is al bezet zeg maar Al weet ik, dat dat je niet tegenhoud, ik zeg het maar even
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:53 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Bezet zijn betekent toch niet dat ik nooit meer mag flirten of dat er met mij geflirt mag worden?
en dat wou ik maar net zeggen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687730
LEKKER BAKKAL GODVERPLOFDOMME
Noot noot.
pi_61687732
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:44 schreef Jojoortje het volgende:
Wat een prutser die Brechet
Ik mis Alex
Inderdaad, kerel is net wat te traag steeds.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:54:54 #271
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687756
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:53 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Bezet zijn betekent toch niet dat ik nooit meer mag flirten of dat er met mij geflirt mag worden?
Oh, dat weet ik wel... ik bedoel meer, zie post boven
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:54:55 #272
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687760
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:53 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Als je een foto plaats bepalen wij dat wel voor hem
ik kan heel goed zelf beslissen of ik wil fantaseren
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:54:59 #273
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687765
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:53 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

... ......
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Why the sad face?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
pi_61687777
OMG 0 - 3
Noot noot.
pi_61687780
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:54 schreef Jojoortje het volgende:
LEKKER BAKKAL GODVERPLOFDOMME
Tukkers op fok?

Aj aj aj pisvee, dat gaat niet goehoed!!!
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_61687810
Mendez
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:55:47 #277
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687814
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:54 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]


[..]

en dat wou ik maar net zeggen
Laat ik maar niet zeggen wat ik wilde zeggen Hahaha
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:55:59 #278
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687825
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:54 schreef Jojoortje het volgende:
LEKKER BAKKAL GODVERPLOFDOMME
je weet dat VBL ietsie verderop is?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687829
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:54 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik kan heel goed zelf beslissen of ik wil fantaseren
Dacht dat je daar niet capabel voor was!
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:56:48 #280
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687858
Okeeee, nou volg ik het even niet meer
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:56:50 #281
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687860
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:56 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Dacht dat je daar niet capabel voor was!
oow jazeker wel.
ik kan m zelf wel in de hand houden
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:57:00 #282
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687866
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:56 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Dacht dat je daar niet capabel voor was!
Wat zeg je dat politiek correct
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:57:34 #283
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687888
euh, ik bedoel:
ik kan mezelf wel in de hand houden
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61687927
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:55 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

je weet dat VBL ietsie verderop is?
Ja
Noot noot.
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:59:13 #285
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687947
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:54 schreef TheGirlNextDoor het volgende:

[..]

Why the sad face?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
eerst zien, dan geloven
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 21:59:42 #286
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61687962
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:57 schreef rulerofdeath het volgende:
euh, ik bedoel:
ik kan mezelf wel in de hand houden


Ook na drie dagen Zomerfeesten
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:00:00 #287
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61687977
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:55 schreef Samzz het volgende:

[..]

Laat ik maar niet zeggen wat ik wilde zeggen Hahaha
wat dan?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:00:02 #288
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61687980
Oke oke, moet ik hier echt een foto van mezelf plaatsen?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:00:35 #289
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61688000
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:00 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

wat dan?
Oh niet echt belangrijk zeg maar
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:00:55 #290
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61688010
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:00 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Oke oke, moet ik hier echt een foto van mezelf plaatsen?
Uiteraard. Vleeskeuring
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:01:04 #291
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688017
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 21:59 schreef Samzz het volgende:

[..]



Ook na drie dagen Zomerfeesten
euhmz
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:01:28 #292
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688030
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:00 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Oke oke, moet ik hier echt een foto van mezelf plaatsen?
mag ook via mail/msn/PM
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:01:37 #293
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61688041
Oke, zal ik even zoeken dan?
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:01:52 #294
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688052
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:01 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

euhmz
wel met hulp
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:02:18 #295
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688067
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:01 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Oke, zal ik even zoeken dan?
puik plan
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61688110
Iemand al een nieuwe TT in het hoofd?
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:05:20 #297
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61688176
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:01 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

wel met hulp
JA! Dat zou ik ook zeggen
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:06:23 #298
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61688214
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:03 schreef Blawh het volgende:
Iemand al een nieuwe TT in het hoofd?
Nee, de OP moet veranderd. Arke Stadion is niet meer, Grolsch Veste is het.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:06:29 #299
228417 TheGirlNextDoor
Of gewoon Buurmeisje.
pi_61688219


Dat ben ik
When ego leads, failure follows.
|| justdiggit.org ||
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:10:33 #300
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688329
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 22:05 schreef Samzz het volgende:

[..]

JA! Dat zou ik ook zeggen


Tukkers op Fok! #48: Met de grolsch veste en pics
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 16 september 2008 @ 22:10:51 #301
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61688341
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')