3 dagen lang naar de klote gegaan (merk bij mezelf dat het hele weekend eromheen vaak net zo leuk zo niet leuker is dan het daadwerkelijke tennis) maar hij was weer fijn. Het was geen Macedonie, maar goed.quote:Op zondag 21 september 2008 21:55 schreef Norrage het volgende:
Davis Cup! Ik heb geen stem meer en zo, maar het was super!
En waarom lees ik overal dat Thiemo uitgefloten werd vrijdag? Wat een fucking onzin! Wordt gewoon verkeerd geinterpreteerd, we doen gewoon grappig
Hardcourt lijkt me? Daar hebben iig Nalbandian en Del Potro al redelijk wat laten zien. Daarnaast kan ook Canas voor de dubbel daar wel op uit de voeten. Nadal kan natuurlijk op iedere ondergrond iedereen verslaan, maar op hardcourt hebben ze toch wel goede kans lijkt me.quote:Op zondag 21 september 2008 22:21 schreef Leatherface het volgende:
Argentina hard op weg naar de finale.
6-4 6-2 4-0 in het voordeel van Del Potro inmiddels.
Benieuwd welke ondergrond de Argentijnen gaan kiezen in de finale tegen Spanje. Kan me moeilijk voorstellen dat ze het op gravel gaan proberen.
Hardcourt of een snelle indoorbaan lijkt mij inderdaad vrij logisch.quote:Op zondag 21 september 2008 22:23 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hardcourt lijkt me? Daar hebben iig Nalbandian en Del Potro al redelijk wat laten zien. Daarnaast kan ook Canas voor de dubbel daar wel op uit de voeten. Nadal kan natuurlijk op iedere ondergrond iedereen verslaan, maar op hardcourt hebben ze toch wel goede kans lijkt me.
Tegen een Amerika of Australië kiezen ze wel gravel.quote:Op zondag 21 september 2008 22:25 schreef Norrage het volgende:
Ik denk dat ze gewoon gravel doen, zeker omdat ze niet veel anders hebben in Argentinie...ik vind ze niet echt het land om ineens een andere ondergrond te nemen??? Hebben ze al ooit thuis gespeeld niet op gravel?
Het nieuwe olympisch onderdeel 100 meter snelbeffenquote:Op zondag 21 september 2008 22:18 schreef Norrage het volgende:
Jij was toch niet een van die Ludica gasten met hun bef-verhalen?![]()
![]()
En ja, het hele gedoe eromheen is eigenlijk ook minstens even mooi
Dit volg ik niet helemaalquote:Op zondag 21 september 2008 22:09 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Huta Galung speelt vrij degelijk, uit het boekje tennis. Waar Thiemo scheppen talent heeft, is Huta Galung alles aangeleerd. Ik heb hem geen dropshot zien slaan, en zn volleys zijn vrij beroerd. Maar dat abc-spelletje van achteruit is vrij aardig. Niet genoeg voor de wereldgroep though, wel goede back-up als vierde man en dubbelpartner van Wessels
Op HC en al helemaal op tapijt oid lijkt het me totaal zekerheidje dat Nadal 2 partijen gaat pakken. Nalbandian in vorm kan iedereen aan (helemaal voor thuispubliek, waar hij dit weekend pas voor het eerst verloor in DC-verband) en Del Potro heeft ook het spel om goed te presteren op zo'n snelle ondergrond en is bovendien al een tijd in bloedvorm. Een goed dubbelteam hebben ze allebei niet trouwens. Toch denk ik dat ze voor gravel gaan, ook gezien de prestaties van Del Potro, zo'n gravelarena heeft toch iets intimiderends, al kan er natuurlijk ook een hardcourtbaantje in zo'n arena neergelegd worden.quote:Op zondag 21 september 2008 22:25 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Hardcourt of een snelle indoorbaan lijkt mij inderdaad vrij logisch.
Nadal wint normaliter wel zijn twee singles. De overigens enkelpartijen en de dubbels worden dan doorslaggevend.
De chemie tussen die 2 was er wel degelijk, en hoewel JHG geen winnende volley heeft, houdt hij ze wel in het spel en Wessels maakt ze allemaal wel afquote:
Jaja, de sfeer was een beetje raar dit keer (en vorig jaar in Rotterdam ook), Macedonie waren we niet bij. Beetje apart dat er inderdaad echt heel veel oudjes in het vak zaten en zo....Verder vond ik het best wel een eenheid...Alleen hoorde ik alleen Tenniphil, Veracket en de trommel van jullie (Ludica)..De rest was wat tegenvallend mak..Zelfs Tam...(weet verder niet precies hoe hard iedereen meedeed hoor, was niet echt erg om me heen aan het kijken)...Ik noemde trouwens onszelf (ik ben van Obvius!quote:Op zondag 21 september 2008 22:32 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Het nieuwe olympisch onderdeel 100 meter snelbeffen? Nee, maar ik weet wie je bedoelt
Was oa de buntskootsj van onze club (ben zelf de asiestent-buntskootsj) en het is een schitterende malloot om erbij te hebben ...
Welleke (vereniging) was jij dan?
En ja, Macedonie-uit was super, maar het was meer vakantie. Idem Bratislava-uit tijdje terug. Eigenlijk is het gewoon een lekker weekend weg, met veel andere studententennisliefhebbers, en ook nog een beetje tennis kijken als het zo uitkomt. En dat laatste merk je wel in het supporteren, ik vind het studentenvak steeds minder 1 vak, maar meer veel kleine groepjes die hun eigen ding doen (al denk ik dat als Thiemo een vijfsetter nodig had gehad vanmiddag dat we wel weer 1 blok waren geworden).
Over het studentenvak, het begrip student werd dit weekend wel heel erg opgeruimd. Zaten erg veel fossielen, kinderen en andersoortige supporters in het vak die absoluut geen student (geweest) zijn. Ook dat is jammer voor de sfeer in het vak, die echt beter is met alleen maar studenten in het vak vind ik ....
Ik zou gewoon gaan voor Haase in de dubbel mits die geen marathonpartij in de benen heeft, of natuurlijk Martinus, met een 3-1 record in de dubbel (die nederlaag was een opgave tegen Canada):quote:Op zondag 21 september 2008 22:59 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
De chemie tussen die 2 was er wel degelijk, en hoewel JHG geen winnende volley heeft, houdt hij ze wel in het spel en Wessels maakt ze allemaal wel af
quote:R3 - W NADAL / ROBREDO partnering VAN LOTTUM 3-6 2-6 6-3 6-2 6-2
R3 - W BHUPATHI / BOPANNA partnering VAN LOTTUM 4-6 7-5 7-5 6-4
R3 - W BASTL / FEDERER partnering HAARHUIS 3-6 6-3 6-4 7-5
Gewoon Fed EN Nadal verslagen in de dubbelquote:Op zondag 21 september 2008 23:34 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ik zou gewoon gaan voor Haase in de dubbel mits die geen marathonpartij in de benen heeft, of natuurlijk Martinus, met een 3-1 record in de dubbel (die nederlaag was een opgave tegen Canada):
[..]
Ze hebben al aangegeven dat ze een indoor hardcourt baan wil. En liefst zo snel mogelijk. Nadal breng je daarmee niet van de wijs, maar Ferrer/Ferrero/Moya/F . Lopez/Verdasco etc zijn dan wel allemaal pakbaar.quote:Op zondag 21 september 2008 22:21 schreef Leatherface het volgende:
Argentina hard op weg naar de finale.
6-4 6-2 4-0 in het voordeel van Del Potro inmiddels.
Benieuwd welke ondergrond de Argentijnen gaan kiezen in de finale tegen Spanje. Kan me moeilijk voorstellen dat ze het op gravel gaan proberen.
Als Martin mee doet ( is zijn besluit natuurlijk) dan is alles mogelijkquote:Op maandag 22 september 2008 15:17 schreef wimderon het volgende:
Nederland tegen Argentinië, Spanje, Rusland, VS, Kroatië, Zweden, Duitsland of Frankijk. Alleen Zweden lijkt me doenbaar. Heel misschien VS ofzo op gravel ofzo, tegen de rest ben je op papier kansloos.
Lijkt me ook. Nadal is op hardcourt best verslaanbaar als je heel goed speelt. Ik heb altijd een beetje het idee dat het ongeveer zo werkt op hardcourt: of je speelt fantastisch en in alle andere gevallen wint Nadal.quote:Op maandag 22 september 2008 13:09 schreef Norrage het volgende:
Ik zie Del Potro Nadal wel gewoon van de baan blazen als het geen gravel is hoor. Nadal zal ten tijde van de finale (helemaal eind seizoen) volgens mij echt sowieso helemaal op zijn...En gezien Del Potro's prestaties de laatste tijd......
Wordt in ieder geval heel spannend denk ik. Eindelijk een finale waarbij er 1 land niet uitgesproken favoriet is omdat zij thuis spelen. Beide landen hebben gewoon dezelfde baanvoorkeuren eigenlijk,
Soderling, Johansson en qua dubbel nog Aspelin, die met eerder genoemde Johansson nog zilver haalde op de Spelen. Ook Zweden ga je niet winnen op papierquote:Op maandag 22 september 2008 18:19 schreef tennisboy het volgende:
Ik denk helaas dat we alleen een kans hebben om te winnen tegen Zweden. Tegen de andere landen zijn we helaas kansloos, als je ziet hoeveel goede spelers die landen hebben. Dus laten we hopen dat Zweden uit de koker rolt.
Johansson is nog niet zeker dat die doorgaat volgens mij, daarnaast is Haase tegenwoordig al beter dan Johansson. Zo'n dubbel zegt ook weinig, Haase/Wessels kan zeker winnen van welk Zweeds duo dan ook. Natuurlijk is Nederland geen favoriet voor zo'n ontmoeting tegen Zweden, maar tegen de rest zijn ze bij voorbaat al bijna kansloos (als Verkerk niet meedoet).quote:Op maandag 22 september 2008 18:56 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Soderling, Johansson en qua dubbel nog Aspelin, die met eerder genoemde Johansson nog zilver haalde op de Spelen. Ook Zweden ga je niet winnen op papier
Ik had het er gister over met wat vrienden op de tribune, lekker Euro/Afrika I met een exotische uitreis was eigenlijk nog wel het mooiste geweest, maar tis wereldgroep geworden. Dan maar hopen op een mooie trip ipv het tennis weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |