Hij was in de buurt, sort of. En we waren aan het proberen wat af te spreken om te praten. Al sinds half juli ofzo.quote:
Heeft het jou enige verheldering of opluchting opgeleverd?quote:Op maandag 15 september 2008 23:38 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Hij was in de buurt, sort of. En we waren aan het proberen wat af te spreken om te praten. Al sinds half juli ofzo.
Die ex van mij woont hemelsbreed hier 50 meter vandaan, dat is wel makkelijk qua huizenoppas. Verder zien we elkaar gemiddeld 1x per half jaar. Gaat prima zo.quote:Op maandag 15 september 2008 22:54 schreef Vork het volgende:
Die van mij heeft afgelopen weekend juist weer de huissleutel ingeleverd. Het is niet handig om een reserve setje sleutels aan de andere kant van het land te hebben liggen.
Ik vroeg m of ie me in de ogen kon kijken en kon zeggen dat t niets meer zou worden. Dat kon ie niet want hij wilde niet tegen me liegenquote:Op maandag 15 september 2008 23:38 schreef ColdFeet het volgende:
Heeft het jou enige verheldering of opluchting opgeleverd?
Euh, door wie?quote:Op maandag 15 september 2008 23:42 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik vroeg m of ie me in de ogen kon kijken en kon zeggen dat t niets meer zou worden. Dat kon ie niet want hij wilde niet tegen me liegenIk zoek afsluiting en hij weet t gewoon na dikke 8 maanden nog steeds niet
Zo word ik toch nooit meer normaal, in plaats van het in zelfmedelijden zwelgende wezen dat ik achter mijn rug om genoemd word
Af-en-toe lekker naar Israel toe is ook leuk, mits buiten de meest gevaarlkijke plekken.quote:Op maandag 15 september 2008 23:40 schreef DarkElf het volgende:
we hebben net besloten dat we dit echt een hele leuke tijd vinden ondanks af en toe weg moeten voor Israel enzo
Ja ik zou graag willen dat het nog iets word. We waren een close match samen, en ondanks de moeilijkheden die we hadden, hadden we het toch fijn en leuk samen.quote:Op maandag 15 september 2008 23:44 schreef ColdFeet het volgende:
Euh, door wie?
Maar hee, wat balen dat je zo geen closure krijgtzou jij willen dat het nog wat wordt?
wrs ja, en het compenseert lekker met thuis werken, das ook knusquote:
Klopt, ik heb me er wel druk over gemaakt hoor in t begin en hij ook maar nu hij er een paar keer geweest is voelt het beter... en Tel Aviv is gewoon een normale stad waar niets aan de hand is.. Dat scheelt enormquote:Op maandag 15 september 2008 23:44 schreef golfer het volgende:
[..]
Af-en-toe lekker naar Israel toe is ook leuk, mits buiten de meest gevaarlkijke plekken.
Das wel grappig want sinds dit project is hij pas 7 werkdagen weggeweest naar TA en 2 naar Berlijn, helemaal niet zoveel dus alleen omdat het best ver is voelt het meer ofzo (klinkt vast vreemd). Gelukkig merken we ook nu weer idd dat het en goed gaat en we elkaar enorm missen, en als je dat ervaart is het gewoon (buiten soms vervelend natuurlijk, dat is nu eenmaal zo) toch ook leuk want een teken dat alles ok is idd ..quote:Op maandag 15 september 2008 23:46 schreef ColdFeet het volgende:
Elfje, wat fijn dat dat zo voelt, ondanks dat je elkaar regelmatig niet ziet. Hij heeft door zijn werk wel echt de thrill die hij nodig heeft, he... En jij hebt thuis lekker de regelmaat/rust die goed voelt. Jullie komen ook echt over als een perfect match: heel harmonieus, goed op elkaar afgestemd!
jeetje meis wat enorm klote ditquote:Op maandag 15 september 2008 23:49 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ja ik zou graag willen dat het nog iets word. We waren een close match samen, en ondanks de moeilijkheden die we hadden, hadden we het toch fijn en leuk samen.
trek het je niet zo aan mensquote:Op maandag 15 september 2008 23:42 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik vroeg m of ie me in de ogen kon kijken en kon zeggen dat t niets meer zou worden. Dat kon ie niet want hij wilde niet tegen me liegenIk zoek afsluiting en hij weet t gewoon na dikke 8 maanden nog steeds niet
Zo word ik toch nooit meer normaal, in plaats van het in zelfmedelijden zwelgende wezen dat ik achter mijn rug om genoemd word
Absoluut! Hij beseft toch ook wel dat hij het je alleen maar nòg moeilijker maakt! Dat je zo niet 'opnieuw' kunt beginnen?quote:Op maandag 15 september 2008 23:59 schreef octopussy het volgende:
verder snap ik die hele ex van jou niet. Beetje iemand emotioneel aan het lijntje (leintjuh) houden
dat dus.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Absoluut! Hij beseft toch ook wel dat hij het je alleen maar nòg moeilijker maakt! Dat je zo niet 'opnieuw' kunt beginnen?
Misschien kan jij de knoop doorhakken en zeggen dat je je eigen leven begint en hem domweg niet meer wilt zien. Als hij er uit is kan hij contact met je opnemen.
Isa jij weet toch ook wel dat het niet zo makkelijk is? Het idee alleen al geeft me een beklemmend gevoel op de borst met een vlammende en stekende pijn.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:00 schreef Isabeau het volgende:
Absoluut! Hij beseft toch ook wel dat hij het je alleen maar nòg moeilijker maakt! Dat je zo niet 'opnieuw' kunt beginnen?
Misschien kan jij de knoop doorhakken en zeggen dat je je eigen leven begint en hem domweg niet meer wilt zien. Als hij er uit is kan hij contact met je opnemen.
Lieverd, mijn ex zei tenminste nog duidelijk dat hij een ander had en dat het over wasquote:Op dinsdag 16 september 2008 00:02 schreef Leintjeuh het volgende:
Isa jij weet toch ook wel dat het niet zo makkelijk is? Het idee alleen al geeft me een beklemmend gevoel op de borst met een vlammende en stekende pijn.
Ik trek het me wel aan, ondanks dat ik weet dat ik dat niet moet doen.quote:Op maandag 15 september 2008 23:59 schreef octopussy het volgende:
trek het je niet zo aan mens![]()
verder snap ik die hele ex van jou niet. Beetje iemand emotioneel aan het lijntje (leintjuh) houden
die site zegt:quote:Huurtoeslag is mogelijk, afhankelijk van je inkomsten en vermogen. Kijk voor een proefberekening op www.toeslagen.nl. De rekenhuur voor huurtoeslag zal tussen de ¤ 320,- en ¤ 345,- liggen
dus dan zit ik toch nog steeds safe om huurtoeslag te krijgen?quote:Omdat u jonger bent dan 23 jaar, mag uw huur niet hoger zijn dan ¤ 348,99 per maand.
Wat ik eruit opmaak is dat je gewoon in aanmerking komt voor huurtoeslag zolang je (kale!) huur maar onder de 349 euro ligtquote:Op dinsdag 16 september 2008 00:36 schreef Memento-Mori het volgende:
help iemand heeft me in de war gemaakt
de ssh (van nieuwe appartementje) zegt:
die site zegt:
als ik het expres iets hoger invul:
dus dan zit ik toch nog steeds safe om huurtoeslag te krijgen?
de kale huur zit tussen de 311 en 334 zegt de verhuursite en de rekenhuur is nog 15euro voor dingen als huismeesterkosten geloof ik, die in de veel bredere servicekosten zitten samen met internet/gwl etc maar die lkaatste dingen vallen niet onder rekenhuur, lijkt me oiok wel dat ze daarbij rekening houden bij een flat voor uitsluitend studenten, ik ben 20 en zit in eht 3e jaar, als je het goed doet ben je met 23 al klaarquote:Op dinsdag 16 september 2008 00:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat ik eruit opmaak is dat je gewoon in aanmerking komt voor huurtoeslag zolang je (kale!) huur maar onder de 349 euro ligt
Al die extra's tellen niet mee voor de rekenhuur voor je huursubsidie, dus ik neem aan dat je gewoon recht hebt op huursubsidie. Wel dure studentenkamers zegquote:Op dinsdag 16 september 2008 00:43 schreef Memento-Mori het volgende:
de kale huur zit tussen de 311 en 334 zegt de verhuursite en de rekenhuur is nog 15euro voor dingen als huismeesterkosten geloof ik, die in de veel bredere servicekosten zitten samen met internet/gwl etc maar die lkaatste dingen vallen niet onder rekenhuur, lijkt me oiok wel dat ze daarbij rekening houden bij een flat voor uitsluitend studenten, ik ben 20 en zit in eht 3e jaar, als je het goed doet ben je met 23 al klaar
welnee, heel gewone prijzen in de randstad.quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Al die extra's tellen niet mee voor de rekenhuur voor je huursubsidie, dus ik neem aan dat je gewoon recht hebt op huursubsidie. Wel dure studentenkamers zeg
ja dat heb ik net dus gedaan en ik zit safe als het onder 348,99 is en volgens de ssh is het 345 de rekenhuur, dus neem aan dat ze er rekening mee houden toch zo te lezen. en ik krijg met 345 euro 144 euro toeslag dus betaal rond de 300 dan net zoveel als nu inc gwl 100mb internet maar wel dubbel zoveel ruimte 30m2quote:Op dinsdag 16 september 2008 00:47 schreef octopussy het volgende:
[..]
welnee, heel gewone prijzen in de randstad.
MeMo heb je al eens een proefberekening gedaan?
http://www.toeslagen.nl/reken/huurtoeslag/
Je weet hoe slordig ik benquote:Op dinsdag 16 september 2008 00:55 schreef octopussy het volgende:
Isa, ik bewaar eigenlijk geen stukjes tekst. Misschien kan je een BoekMetMooieTeksten aanleggen?
awwquote:Op dinsdag 16 september 2008 01:00 schreef Memento-Mori het volgende:
Oh ik had nog niet verteld dat ik vanabond na het werk 1 van mijn hamsters levenloos aantrofhij was wel al heeeel oud
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |