Jeeh +1quote:Op donderdag 18 september 2008 11:33 schreef Jeeh het volgende:
BeanEnige film waar ik haar van herken trouwens.
Dat je punten jat is tot daar aan toe, maar dat je ook nog slappe excuses gaat verzinnen...quote:Op donderdag 18 september 2008 16:36 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Voor alle duidelijkheid toen ik het schreef stond het antwoord van Doff er nog niet. Dat mensen niet denken dat ik aan makkelijk punten jatten doe.
Dez weet Doff vast ook wel. En anders iemand anders wel.[ afbeelding ]
Ok, deze verkapte hint had ik nog niet eens gezien.quote:Op donderdag 18 september 2008 21:29 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Nu vragen jullie je natuurlijk af waarom die een plaatje plaatst van Amsterdam CS. Maar dat is het helemaal niet. Amsterdam CS ziet er heel anders uit. Het is ok niet Den Haag CS. Ook niet Rotterdam CS. Ook niet Utrecht CS. Dit plaatje komt echt uit de film. En die is niet uit Nederland.
Stardustquote:Op vrijdag 19 september 2008 13:26 schreef wyccie het volgende:
Mijn favoriete film van vorig jaar staat er wel bij.
quote:Op vrijdag 19 september 2008 17:41 schreef lamers het volgende:
Stardust
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |