Godverdikkie, die cliffbangers worden beter en beter
bogus. i'm just a jealous guy.
hehe dat lucht op
En Bart, HAHAHA..leuke opmerking " er zitten nu drie Bianca's op de bank"
toch wel een van de leukste dingen van vanavond was de manier waarop maurice in beeld werd gebracht toen het gesprek over homo's ging, all eyes on him!
kreeg een beetje een kleurtje, maakte zich ervan af door godverdomme anouk te zeggen, en kroop weer terug in zijn schild.
zelfs de camera's richtten zich op hem.
geweldig.
bogus.
Groetjes van mij
Dennis
1. Kunnen jullie regelen dat wij de laatste nacht weer bij elkaar slapen....ik neem het vloeibare rubber wel mee... en ik spuit je er helemaal mee vol.
2. Tja en toen zaten er niet 1 maar 3 Bianca's op de bank. ha ha ha ha
Verder was Willem om te
Anouk maakte een opmerking die zelfs de overige bewoners te ver ging: Je anus verleggen?!
Ruud begint weer een beetje bij te trekken en En Karin en Maurice waren gewoon Karin en Maurice.
Ok Anouk wil graag weg..Laat haar dan gaan.
In de volgende ronde zal het denk ik gaan tussen Maurice en Bart.. en dan wint Bart weer!..Is eindelijk Maurice weg en heeft hij dan ook echt verloren van Bart! Vervolgens zal hij in een dwangbuis moeten om dat de vriendijn van Maurice het ook nog eens uitgemaakt heeft
..Ze zag eindelijk in dat Maurice ECHT geen inhoudt heeft
Bart is eerlijk, voelt zich zichtbaar op zijn gemak, en heeft als enige een gezonde wantrouw jegens veronica. hij steekt er echt bovenuit.
bogus. i'm just a jealous guy.
bogus. the sun is up but i am not.
quote:
op 11-23-1999 om 07:52 PM schreef Hunter het volgende:
Bart kan niet tegen medebewoners die elkaar analyseren (3 Bianca's) en geeft vervolgens een zeer zelfingenomen staaltje van 'zelf-analyse' in de DBK weg, dat in toon geen cent verschild wat de anderen zaten te verkondigen.
Hunter wacht even...Wat Bart zei in de DBK is iets wat Bart zo heeft ervaren.Wat Bianca met haar z.g. Pyscho kennis wilde duidelijk maken
is dat ze weet hoe mensen moeten doen en hoe ze reageren. Is een heel groot verschil. En dat is ook precies van de 3 Bianca´s vandaag op die bank deden. Het z.g. weten te vertellen hoe een ander met bepaalde zaken om te gaan. DUS?!: Bart heeft een zeer scherpe en juiste analyse getrokken.
Zij beschouwt er door de meerderheid van Nederland uitgesodemieterd worden als eervol. Gewoon je eigen gang gaan en opstappen als je weg wilt is in haar optiek laf. Dit is een soort kadaverdiscipline waar ze zelfs in het leger niets meer van moeten hebben.
Bart daarentegen vond de keuze tussen hem en Anouk wel eerlijk. Wat een lefgozer. De eerlijke strijd aangaan tegen een meisje dat Nederland smeekt om haar alsjeblieft weg te sturen, "want anders ga ik donderdag toch weg."
Dus sinds vanavond is het officieel, het publiek heeft voor het eerst de kans om twee bewoners heen te zenden. Een kans die we niet mogen laten liggen.
Groetjes
bogus. i'm just a jealous guy.
quote:
op 11-23-1999 om 11:01 PM schreef Thorka het volgende:
Ik vind het interessantste van de uitzendingen, de reacties op het forum erna! Sinds V Bart in de promotie heeft gegooid zijn steeds meer mensen hier Bart-positief. V doet z'n werk schijnbaar grandioos. De opmerking van Bart over 3 Bianca's vind ik wederom een typische Bart-opmerking. De enigste manier voor hem op te proberen sterk over te komen is door een ander naar beneden te halen. Waarschijnlijk heeft hij dit in het leger geleerd. De "therapieen" waaraan hij zo'n hekel lijkt te hebben zou hij zelf misschien heel goed kunnen gebruiken. Wanneer hij wat meer inzicht heeft in zichzelf zou hij misschien niet meer te hoeven lopen over de persoonlijkheden van anderen. Bianca was (ondanks haar onzekerheid) een te sterke persoonlijkeid voor Bart. Zij "sloeg"niet terug wanneer hij haar ronduit beledigde. Ik denk dat dit hem nog steeds dwars zit. Ze is al enige tijd uit het huis en nog steeds vindt Bartman het nodig haar naar beneden te halen.
Go on Bart, je zult die 250.000 hard nodig hebben om buiten het huis vrienden te maken en te behouden (jammer dat de vrienden met het geld zullen afhaken). Hou dus je broers maar in ere....
Helemaal met je eens, Thorka, al valt het niet mee dat hier te zeggen....
Wat deze thread mij vooral laat zien is: hoe exact het mechanisme werkt waardoor mensen op school gepest worden. Het gaat nl. zó automatisch, dat niemand door heeft wat ie doet, de meest onzinnige redeneringen ervoor worden gevonden, en iedereen elkaar meesleept. En het enige wat erachter zit is: "ha - die is zo zwak, die kan ik goed omlaag halen, dan lijk ikzelf hoger" alleen dat wordt niet in woorden gedacht, dus zal meteen iedereen hier protesteren 'dat dat nimmer hun bedoeling is geweest'. En wie is nou makkelijker doelwit dan Maurice ? Vooral als je hem anoniem omlaag kunt halen. Heerlijk toch ? Laf weliswaar, maar dat merkt toch niemand als iedereen het doet.
Het blijkt dus veel posters alleen te gaan om zichzelf en afreageren - en dat is nou precies waarom VOO met zo'n 'kijkspel van ratten in een kooi' zoveel succes heeft...
[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 24 November 1999).]
Even over de keuze van de stukken die VOO uitzond (ik heb namelijk zelf heel lang de streams zitten te bekijken), ik vond de keuze een beetje flauw. Ik doel dan met name op het feit dat ze het gezeur uit de DBK uitzonden. Anouk viel daar telkens in herhaling, zei het alleen elke keer in net ff iets andere woorden en ze zei daar niks anders dan dat ze sinds dag 1 voor al zei. Ik wordt daar een beetje ziek van. nodeloze beeldvulling dus.
Of beeldvervuiling beter gezegd.
Haar redenatie is inderdaad ook te stom voor worden. De eer aan je zelf houden houdt in dat op het moment dat je dent, FOK it, bekijk het maar, de groente ik ga, dat je dan ook gaat.
Terugkomen op, je door de dagen heentrekken als door een bak stroop, smeken om weggestemd te worden en dan donderdag eindelijk weg 'mogen' omdat 80% van Nederland je gezeik zat is, is allerminst eervol. De enige eer die Anouk heeft is dat ze de stemronde van Steriel gewonnen heeft. maar als je Steriel bekijkt is de vraag of van haar winnen nog wel eervol is.
En als laatst kom ik even terug op de allereerste opmerking in dit Topic: Die cliffhanger op het einde van het programma.
Die was al 68 dagen lang triest maar die van vandaag sloeg werkelijk alles.
Ook iets walgelijks vind ik overigens telkens die zinnetjes die de stem er soms doorheen gooit.
"Mauwries heeft iets goed te maken"
"er heerst grote spanning, barst de bom of..."
"Anouk zoekt toenadering tot"
Echt walgelijke suggestieve commentaren die er werkelijk ongefundamenteerd ingegooid worden. Alsof als je iets doet voor een ander dat altijd met de bedoeling is om iets goed te maken, te slijmen of toenadering te zoeken.
Eigenlijk beginnen over het algemeen de uitzendingen mij steeds meer tegen te vallen.
De streams kijken leert eigenlijk veel meer en beter hoe het zit, je ziet de achtergronden tot iets. Op TV zie je ze dan ineens zomaar een beetje elkaar afbekken zonder dat je de reden weet waarom.
Ik hoop daarom dat velen van jullie de streamverslagen ook altijd lezen, Oliebol, Binky, Vele anderen en ik doen dat voor elkaar omdat het leuk is maar ook omdat een ieder hier dan een beter inzicht heeft in hoe alles gelopen is, hoe alles ECHT ging. En qua meningen over de bewoners kun je beter daar op af gaan dan het 'bebrilde' beeld welke VOO elke dag voorschotelt.
Mijn post wordt nu wel erg lang en is nu dan ook afgelopen.
wel nog even een P.S.: Lees ook het Topic over het artikel in de Vara gids, gepost door Hunter (als ik het ff goed zeg uit mijn hoofd) en aangemaakt door Anne17, daarin staat namelijk een leuk stuk over de streamverslagen hier op FOKzine.
Aan de stem en uitvoerige uitleg die Bart in de dagboek-kamer geeft, zijn toehoorder met 'je' aansprekend, meen ik toch echt op te maken dat hij het tegen de 'psych' heeft.
En uitzenden daarvan zou toch nooit gebeuren ? Of is VOO zó krap in het voorraadje van spannende momenten dat ze die regel ook maar doorbreken (zonder medeweten van de bewoners) ?
Of vergis ik me en is het gewoon een lang gesprek met een redactie-lid ? Het 'imago' van privacy van dat kamertje is iig erg verneukeratief: ze zeggen daar dingen die van beide kanten 'privé' bedoeld zijn....Dat soms dezelfde avond 2 miljoen 'anderen' het wel zien is bij hen nog niet doorgedrongen, blijkbaar - zó groot is nou de menselijke behoefte aan (een zekere mate van) privacy. Over misbruik gesproken.....
[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 24 November 1999).]
Wie zou die initiële 'ene'dan zijn?
quote:
op 11-23-1999 om 07:37 PM schreef oliebol2000 het volgende:
Allereerst gelijk met de vingers bij het potlood toen Bart aan Anouk dat tekenraadseltje wilde voordoen, direct ongevraagd met de vingers erbij..BAH je was toch aan het koken Willem, hou je dan daar bij![]()
. En nog geen 5 minuten later het verhaal dat meneer wel zo vooraan in de kerk ging zitten en populair zeggen "gaat U gang meneer Pastoor....YAKKKKKKK...wat een kwal is Willem
Je draait mijns inziens toch wat ver door in je antipathie, Oliebol. Alles wat Willem doet of zegt vind je wanstaltig, maar dat is mij echt te gortig. Waarom mag ie zelf niet 1 seconde een raadseltje proberen in het voorbijgaan, 't is toch ook goed gebruik om bij anderen te gaan zitten en middenin gesprekken te vallen? En dat van die kerk, daar was toch ook niks mee, was leuk, viel goed.. als Bart het gezegd had was het zeker heerlijk rebels en raak getypeerd van de koele moordgozer...
quote:
op 11-24-1999 om 02:20 AM schreef Moor het volgende:Aan de stem en uitvoerige uitleg die Bart in de dagboek-kamer geeft, zijn toehoorder met 'je' aansprekend, meen ik toch echt op te maken dat hij het tegen de 'psych' heeft.
Of vergis ik me en is het gewoon een lang gesprek met een redactie-lid ?
Volgens mij betrof het inderdaad een redactielid en afgaande op wat ik weet, zag en hoorde leek het me dat het Hans was (hoe of wat ie verder heet weet ik niet).
Ik zeg dit even met het oog op wanneer op de dag welk redactielid de stem in het huis is en het moment waarop Bart in de dagboekkamer gezeten heeft.
Ik zeg dit trouwens wel onder voorbehoud, maar mijns inziens ligt het dus zo.
Maar dan inderdaad nog Moor, zouden ze wel iets meer respect voor de privacy mogen houden. Dat nomineren hoort erbij, dingen vragen prima, maar persoonlijke dingen in de dagboekkamer horen niet op de tv thuis.
P.S. Ruud heeft best wel een kleintje (en ik kan het weten na vandaag )
Ook onbegrijpelijk dat ze die beelden niet even weghalen op de streams en dat ze nominaties altijd proberen te verneuken (hoewel dat maandag dus niet lukte, ze waren 5 seconden te laat met het beeld wegdraaien).
quote:
op 11-24-1999 om 02:20 AM schreef Moor het volgende:
Ik probeer het nog maar weer eens te vragen:Aan de stem en uitvoerige uitleg die Bart in de dagboek-kamer geeft, zijn toehoorder met 'je' aansprekend, meen ik toch echt op te maken dat hij het tegen de 'psych' heeft.
En uitzenden daarvan zou toch nooit gebeuren ?
Of vergis ik me en is het gewoon een lang gesprek met een redactie-lid ? Het 'imago' van privacy van dat kamertje is iig erg verneukeratief: ze zeggen daar dingen die van beide kanten 'privé' bedoeld zijn....Dat soms dezelfde avond 2 miljoen 'anderen' het wel zien is bij hen nog niet doorgedrongen, blijkbaar - zó groot is nou de menselijke behoefte aan (een zekere mate van) privacy. Over misbruik gesproken.....
Moor,
weer kijkend naar de DBK scenes valt me op dat Anouk echt naar 'het pubiek' praat en Bart 'prive'
Ik heb ergens een keer opgevangen dat de bewoners zeiden dat scenes in de DBK niet uitgezonden zouden worden... behalve als men zich tot het publiek richt
Het zal wel de desinformatie zijn van V door de bewoners over sichzelf te laten praten zonder dat ze het weten
quote:
op 11-23-1999 om 08:32 PM schreef renaisy het volgende:
heb ik het zelf verzonnen of heb ik het toch vorige week in de streamverslagen gelezen? toen vorige week bekend werd dat anouk zou vertrekken maar dat vertrek na ingrijpen van veronica uitstelde tot deze week zodat ze weg kon gaan met de nominaties, riep bart toch dat hij dat niet zou pikken en ook zou vertrekken als hij genomineerd werd?
vanavond zei hij in de uitzending dat ie gewoon wil blijven.... wie heeft het antwoord?
Beste R. Bart zou alleen weggaan als hij er uitgenomineerd zou worden! Het idee van V. was dan dat A. Zijn plaats mocht innemen en dat B. dan toch zou kunnen blijven. Als dat zou gebeuren zei B. toch weg te gaan. Hij wilde niet aan deze praktijk meedoen.
Dan nog even Anouk,ze zegt de hele tijd eervol weggaan enz. maar vandaag zegt ze dat het voor 90 % zeker is dat ze gaat. Wat zeikt ze nou? Ze heeft toch verzekerd dat ze weg zou gaan ook als ze niet genomineerd zou worden door het publiek? Waarom anders de topic´s " Extra belronde bedrog! " Ik begrijp dat hele kind niet, wees flink en ga nu weg. Dan heeft V. echt een probleem
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |