Naar mijn weten niet verboden. Vroeg het me enkel af.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:30 schreef neo567 het volgende:
Omdat..Dat kan...is het verboden dan?
Of heb je dat liever niet?
Ik kan overal op terugkomen, moet kunnen![]()
Neuh, jij niet...ik vaak:quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:34 schreef Mathara het volgende:
[..]
En dat terwijl ik absoluut niet curieus benintegendeel zelfs
![]()
Je maakt me nieuwsgierigquote:
Wat kost zo'n kreng tegenwoordig?quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:46 schreef Dementor het volgende:
[..]
Soms moet je gewoon een Wii kopen.
Kijk bij Komplettquote:Op vrijdag 12 september 2008 14:47 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Wat kost zo'n kreng tegenwoordig?
+/- 250 voor het sports pack.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:47 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Wat kost zo'n kreng tegenwoordig?
Wou je dat je rijk was en niet zo knap??quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:44 schreef noekje het volgende:
Soms hè..
ah 250 dusquote:
Ook dat natuurlijk.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:49 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wou je dat je rijk was en niet zo knap??
Ben momenteel zo arm als een kerkratquote:Op vrijdag 12 september 2008 14:49 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wou je dat je rijk was en niet zo knap??
Heb ik ook wel eens last van...![]()
Ja en stel dat ik vanavond de Bart Smit binnenloop en zeg,'Hé arbeider! Ga jij eens gauw een wii voor me pakken én Mario Kart!' Hoe groot is de kans dat ik als een blij meisje naar buiten huppel?quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:46 schreef Dementor het volgende:
[..]
Soms moet je gewoon een Wii kopen.
Ik voel soms met je mee.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:44 schreef noekje het volgende:
Soms hè..
Ja hè? Ik wist het wel.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:53 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik voel soms met je mee.
Geloof ik.
Of je belt even voordat je langs gaat.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:52 schreef noekje het volgende:
[..]
Ja en stel dat ik vanavond de Bart Smit binnenloop en zeg,'Hé arbeider! Ga jij eens gauw een wii voor me pakken én Mario Kart!' Hoe groot is de kans dat ik als een blij meisje naar buiten huppel?
Goh, da's best een aardig idee.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:53 schreef Dementor het volgende:
[..]
Of je belt even voordat je langs gaat.
![]()
Als je er lief bij kijkt, denk ik groot....quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:52 schreef noekje het volgende:
[..]
Ja en stel dat ik vanavond de Bart Smit binnenloop en zeg,'Hé arbeider! Ga jij eens gauw een wii voor me pakken én Mario Kart!' Hoe groot is de kans dat ik als een blij meisje naar buiten huppel?
Oh ik vond het wel saxy klinken eigenlijk.quote:Op vrijdag 12 september 2008 14:58 schreef noekje het volgende:
[..]
Goh, da's best een aardig idee.
Dat arbeider-ding is natuurlijk een grapje. Voor CarO.
kom Noek niet FOK vol spammen, maar bellen.... ik wachtquote:Op vrijdag 12 september 2008 14:58 schreef noekje het volgende:
[..]
Goh, da's best een aardig idee.
Dat arbeider-ding is natuurlijk een grapje. Voor CarO.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |