Ik ging zo vanmiddag even de bikinilijk bijwerken met een schaartje. Knippen ging best lekker en ik zat de hele tijd in mijn hoofd van "knipping streak" en "boom, hairschot" als ik een paar haren tegelijk eraf joeg. Maar goed, na een tijdje ging het niet zo best meer want er nog maar een paar haren over en die zijn zo lastig te pakken. Dus ik greep het scheerapparaat.
De bovenkant ging wel goed en ik dacht "laat ik de zak ook nog even doen". Dat ging helemaal verkeerd.
De eerste paar halen waren wel ok, maar toen probeerde ik het van achter naar voren te doen zeg maar. Nou dat ging niet. Het was net als een naald in je huid steken en dan die naald naar boven duwen zodat je huid overeind blijft staan, begrijp je.
Maar nu heb ik dus een klein bloedend gaatje in mijn zak zitten en het bloed nog steeds. Ik probeerde al een pleister maar toen ging ik masturberen en ging die pleister er steeds af.
Klacht: ik heb dus nu een pijnlijke zak.
Samenvatting: Ik ging scheren maar dat ging fout nu gat in mijn zak
Paint: