Zoals ze vroeger op Fok! wel pleegden te zeggen: "Pics, or it didn't happen!"quote:Op woensdag 17 september 2008 17:08 schreef Wunny het volgende:
Woei, laser is binnen, mooi dingetje ( 30mW green true ).
Erg cool!
quote:Op woensdag 17 september 2008 19:58 schreef MacorgaZ het volgende:
DealExtreme Hong Kong Post is weer snel geworden, iets wat de 10de is verzonden is vandaag binnengekomen, het heeft dus precies een week geduurd.![]()
Beter, maar ik heb FOK! niet hoeven missen hoorquote:Op woensdag 17 september 2008 20:48 schreef neo2000 het volgende:
Offtopic: hoe bevalt het unbande leven je weer, RacerDKB?![]()
Het lijkt wel zéér korte termijn, om 18:00 was het nog 1.41 en nu (21:00) is het bijna 1.44! 1.44 is ie al een tijdje niet meer geweest!quote:Maar dat betekent ook dat de dollar het voor ons op kortere termijn weer toffer maakt crap bij DX te bestellen..!
Die heb ik!quote:Op woensdag 17 september 2008 21:05 schreef mstr het volgende:
Vandaag Cannot-Blow-Out Magical Relighting Candles 2-Pack 18-Candle (Practical Joke) besteld.
Komt omdat de pakjes 9 óf 10 kaarsjes bevatten.quote:Op woensdag 17 september 2008 21:06 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Die heb ik!
Ze werken best goed, en ik had er 20 ipv 18 ontvangen.
quote:Op woensdag 17 september 2008 21:20 schreef Stinosss het volgende:
Ah, ben blij dat jij ook kunt lezen.
Hmm.. Okay.. 1.44 is niet slecht.. Maar goed, Paypal past maar eens per dag koers aan toch..? En die gaan wel safe zitten schat ik zo..quote:Op woensdag 17 september 2008 20:51 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Het lijkt wel zéér korte termijn, om 18:00 was het nog 1.41 en nu (21:00) is het bijna 1.44! 1.44 is ie al een tijdje niet meer geweest!
Ik heb de MX 500 van bol.com ze zijn identiek alle details, en de geluidskwaliteit ook.quote:Op donderdag 18 september 2008 10:11 schreef Stinosss het volgende:
En waar maak jij uit op de het echte zijn?
Jij kan door het schilletje heen kijken?
Of het is gewoon goede namaak. Ik ga ook is iets proberen te bestellen bij FP, maar eerst iets leuks kiezen dat ik ook ga gebruiken.quote:Op donderdag 18 september 2008 10:13 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Ik heb de MX 500 van bol.com ze zijn identiek alle details, en de geluidskwaliteit ook.
Als je het niet gelooft, moet je het zelf maar proberen voor 3 dollar..
Ja, dat heb ik dus ook nog steeds. Zit er dus ook sterk aan te denken om het maar te cancellen allemaal....quote:Op donderdag 18 september 2008 10:38 schreef 1-of-6Billion het volgende:
'k Kreeg vanmorgen een mail dat mijn bestelling nog wel even op zich laat wachten en dat ik eventueel mocht cancellen....![]()
Als DX nou eens lieten weten WELK product de wachttijd veroorzaakt, zou ik die er uit kunnen gooien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |