abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61515836
Even geleend van GeenStijl, maar hij is té mooi om er niks mee te doen:
quote:
UTRECHT- Medewerkers van Rijkswaterstaat hebben sinds dinsdag LEF. Dit is een future center waar wordt geprobeerd de mensen van Rijkswaterstaat uit hun normale werkpatroon te halen en effectiever en te laten denken.
In een ruimte van drieduizend vierkante meter worden zintuigen en brein geprikkeld. In een ’energizer’ kan er even opnieuw worden opgeladen en in een ruimte met een werkplaatssfeer worden denkers letterlijk en figuurlijk aan het werk gezet.

Het centrum kostte ruim vijf miljoen euro. Cees Plug, directeur van LEF, weet zeker dat LEF gaat renderen. ,,In Nederland lijkt het fileprobleem onoplosbaar. We hebben echt nieuwe inzichten nodig om een oplossing te vinden. Door mensen achter hun bureau weg te halen en even helemaal anders dan anders te laten denken, hopen we tot creatieve ideeën te komen.’’

Ton Knoester is een van de mensen die de medewerkers van Rijskwaterstaat begeleidt in het future center. ,,Vaak is er een idee, maar weten we het zelf nog niet. Ik probeer de mensen te faciliteren in hun bewustwordingsproces.’’

Volgens Knoester staat het vast dat mensen die in staat zijn een verbinding te maken tussen hun gevoel en hun brein, grotere inzichten hebben en sneller kunnen beslissen. ,,Als je mensen uit een taaie situatie haalt en hun denken en voelen beïnvloedt, kun je een slag slaan in hun werkproces.’’

Knoester vindt dat Rijkswaterstaat lef heeft getoond door het centrum te openen. ,,Mensen ontwikkelen zich persoonlijk door op reis te gaan, een cursus te volgen of in therapie te gaan. Rijkswaterstaat haalt deze persoonlijke ontwikkeling voor de medewerkers naar het bedrijf.’’

De hoge kosten van LEF wuift Koester weg. ,,Als hier één idee zou ontstaan waar we een paar miljoen kunnen besparen, heeft het LEF zijn waarde ook in financieel opzicht bewezen.’’
Bron: AD.nl

Bekijk vooral even de foto's op GeenStijl. . Ach, wat is vijf miljoen als het toch van de belastingbetaler afkomstig is!
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  woensdag 10 september 2008 @ 08:14:06 #2
176873 marcel-o
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_61515992
ohja
zag k op rtl nieuws gister

Partij kk herrie is daar te horen in de pauzes


hele discotheek
hebben ze ook huis dealers?
| Wordfeud: marcel-o |plug.dj/uptempo |<-- draai zelf je platen
  woensdag 10 september 2008 @ 08:15:45 #3
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_61516007
Dat is slechts 31 cent per Nederlander.
And now for something completely different, I'm on a horse.
  woensdag 10 september 2008 @ 08:16:13 #4
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_61516011
Dus ze hebben er zelf ook aan meebetaald, hoor.
And now for something completely different, I'm on a horse.
  woensdag 10 september 2008 @ 08:16:46 #5
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_61516021
"."
And now for something completely different, I'm on a horse.
pi_61516073
Wat mij vooral opvalt is de abominabele kwaliteit van het stuk in het AD..... hebben ze daar geen spellings/gramatica checker of editors meer?
pi_61516328
Wat een onzin zeg
Help dan de mensen aan het roken. Vaak komen tijdens de informele rookpauze's de beste ideeen boven.
pi_61516581
Dit geloof je toch niet
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_61516604
Bizar.
pi_61516624
Whehe, dat filmpje onderaan http://www.rijkswaterstaa(...)ndleiding/index.aspx .

't Is trouwens ook een normaal bezoekerscentrum dacht ik, met tentoonstelling enzo. Dus niet alleen gepimpte vergaderzaal voor medewerkers.
pi_61516641
Het is trouwens niet alleen het belachelijk hoge geldbedrag dat zo schokkend is, maar ook die sektarische sfeer die het uit straalt, het zou zo een decor kunnen zijn voor een vernieuwde verfilming van 1984
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_61516645
Na de regenboogroute verbaast niets mij meer.
pi_61516782
Moet je vooral proberen bij (rijks)overheidspersoneel.
  woensdag 10 september 2008 @ 09:14:13 #14
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_61516795
"Door mensen achter hun bureau weg te halen en even helemaal anders dan anders te laten denken, hopen we tot creatieve ideeën te komen"

Dan geef je ze een zandbak en wat race-autotjes, geen esoterisch verantwoorde discotheek.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_61516847
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:05 schreef JohnDope het volgende:
sektarische sfeer
quote:
Het 3000 vierkante meter LEF Center -kosten 5 miljoen euro- telt verschillende onderdelen en workshops. Een ervan is een meditatieve denkruimte. Doel van deze ZEN ruimte is om de deelnemers te inspireren en tot rust te laten komen. „We kunnen daarvoor een boeddhist inschakelen”, aldus LEF directeur Cees Plug. Rijkswaterstaat heeft contacten met boeddhisten om mee te werken aan het programma in deze meditatieve ruimte. Zen is een Japanse vorm van boeddhisme. Bij de ingang van de meditatieve ruimte hangt een afbeelding van een Boeddhabeeld.

Volgens Plug er worden „geen rare toestanden” uitgehaald met mensen. Ook zou de meditatieruimte „geen new age achtige” opzet hebben. De aanpak is -volgens de LEF directeur- ook niet te zweverig voor nuchtere aannemers. „We bieden gelegenheid aan mensen om zich bijvoorbeeld vóór een vergadering even in alle stilte voor te bereiden.” Volgens Plug is er voor de opening uitgebreid nagedacht over de juiste presentatie en communicatie van de meditatieve ruimte.
pi_61516911
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:16 schreef cinnamongirl het volgende:

[..]


[..]


Gekker kan het niet worden
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_61516933
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:14 schreef Dagonet het volgende:

"Door mensen achter hun bureau weg te halen en even helemaal anders dan anders te laten denken, hopen we tot creatieve ideeën te komen"

Dan geef je ze een zandbak en wat race-autotjes, geen esoterisch verantwoorde discotheek.
Ja maar, ja maar... Er studeren ieder jaar heel veel studenten af aan nieuwerwetse onzinstudies als multimediale vormgeving en communicatie etc. Die lui zoeken natuurlijk allemaal een baan, en gaan uiteindelijk dit soort dingen produceren met belastinggeld.

De gewone ingenieur die bij de RWS Bouwdienst een mooie brug zit te tekenen, heeft echt niet om dit soort Zen-toestanden gevraagd.

Zoiets ontspuit aan breinen van mensen die niets nuttigs te doen hebben, zich vervelen, en zich bij de overheid aan marktwerking weten te onttrekken.
  Admin woensdag 10 september 2008 @ 09:21:30 #18
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_61516949
Past wel in het " er moet ruimte zijn voor medidatie" van het FNV.
Malloten.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
pi_61516979
Teveel geld en geen winstoogmerk/bedrijfsmatige insteek is een slechte combi. Een dúre combi.
pi_61517010
Nouja, hopelijk verdient deze meuk zich terug als bezoekers/conferentie-centrum oid.
pi_61517073
Linkse geldverspilling
Winnaar van de POL Ton Elias Trofee - Beste nieuwkomer in '08
Atheïst - Conservatief - Republikeins - Realist. Duidelijk?
  Moderator woensdag 10 september 2008 @ 09:30:06 #22
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_61517120
Tof. Binnenkort maar een Rijkswaterstaat bezoeken.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
  Moderator woensdag 10 september 2008 @ 09:31:38 #23
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_61517142
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:27 schreef Scaurus het volgende:
Linkse geldverspilling
Ja, want links heeft nu ook de volledige macht in handen.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
pi_61517814
quote:
Op woensdag 10 september 2008 09:31 schreef UIO_AMS het volgende:

[..]

Ja, want links heeft nu ook de volledige macht in handen.
Wel bij de ambtenarij.
  Moderator woensdag 10 september 2008 @ 10:13:19 #25
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_61517956
quote:
Op woensdag 10 september 2008 10:05 schreef Diederik_Duck het volgende:
Wel bij de ambtenarij.
Dus de CDA minister van Verkeer en Waterstaat en zijn staatssecretaris van de CU hebben zitten slapen toen het plan voor nieuwbouw van die vermaledijde en absolute macht hebbende PvdA-ambtenaren geaccordeerd moest worden.

Klinkt logisch.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')