Zijn ook mijn favo's omdat ik als 12 jarige een shirtje van ze droeg.quote:
Niet doen in de buurt van Yankee Stadium, en andersom trouwens ook niet. Voor je het weet heb je een batterij tegen je knar.quote:Op woensdag 10 september 2008 00:34 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zijn ook mijn favo's omdat ik als 12 jarige een shirtje van ze droeg.
Ik heb vliegangstquote:Op woensdag 10 september 2008 00:35 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Niet doen in de buurt van Yankee Stadium, en andersom trouwens ook niet. Voor je het weet heb je een batterij tegen je knar.
Oude stadions blijven het mooist.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:00 schreef fanneke het volgende:
Ben er één keer geweest. Kutclub met een kutpubliek.
Wel een mooi oud stadion met een geweldige traditie.
Maar het is duidelijk niet meer van deze tijd als je het vergelijkt met andere MLB stadions.
Ik hoop voor macondo dat ie nog aan kaartjes kan komen voor een wedstrijd tijdens de laatste dagen van Yankee Stadium.
Het nieuwe Yankee stadion staat naast het huidige.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Oude stadions blijven het mooist.
New Wembley. Wie verzint zo iets ?
Ik denk dat het Yankee stadium wereldwijd nog bekender is dan het Wembley of Maracanaquote:Op donderdag 11 september 2008 01:19 schreef fanneke het volgende:
[..]
Het nieuwe Yankee stadion staat naast het huidige.
Eigenlijk zouden ze het oude moeten laten staan en er een groot museum van maken. Want het is een stadion met een geweldige historie (heb er in mijn vakantie nog een prachtig boek over gekocht).
Maar ja, de grond is duur hè, in New York City.
Verklaar je nader.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:00 schreef fanneke het volgende:
Ben er één keer geweest. Kutclub met een kutpubliek.
Inderdaad, ook midden in de wedstrijd tegen de Royals even een minuutje stilte voor de troepen in het buitenland, die vechten voor onze vrijheid. Nou had ik zoiets wel in de USA moeten verwachten natuurlijkquote:Op donderdag 11 september 2008 06:34 schreef Bilibala het volgende:
Ik ben afgelopen juni ook naar een wedstrijd van de Yankees (tegen de Bluejays) geweest. Vond het wel leuk om een keer meegemaakt te hebben, de sfeer, 'God bless America' tijdens the seventh inning stretch
Voor tickets kan je ook Craigslist proberen: http://newyork.craigslist.org/tix/
Weinig of geen respect voor de tegenstander (Texas Rangers is mijn geval). Was in de andere stadions die ik heb bezocht wel anders.quote:Op donderdag 11 september 2008 07:46 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Verklaar je nader.
Is men er agressief? Is de sfeer er ook zo anders dan elders in de MLB?
Je moet de 'attitude' van de Yankees fans een beetje met een korrel zout nemen, hoor. Het is een beetje schelden naar alles wat beweegt, het heeft een hoog tongue-in-cheek-gehalte. Ze hebben iedere tegenstander luidkeels uitgekafferd, maar dat neem je als tegenstander toch hopelijk niet serieus?quote:Op donderdag 11 september 2008 14:09 schreef fanneke het volgende:
[..]
Weinig of geen respect voor de tegenstander (Texas Rangers is mijn geval). Was in de andere stadions die ik heb bezocht wel anders.
Is ook het enige stadion in de US waar ik een vechtpartij heb gezien. Zaten wat agressieve lui tussen, en dan zat ik nog niet eens in de bleachers waar vaak de fanatiekste zitten.
Hee, ik heb ook NYY - TEX gezien, op 2 juli geloof ik (in elk geval overwinning voor Yankees). Sfeer was daar best goed, waarschijnlijk omdat ze wonnen, maar tochquote:Op donderdag 11 september 2008 14:09 schreef fanneke het volgende:
[..]
Weinig of geen respect voor de tegenstander (Texas Rangers is mijn geval). Was in de andere stadions die ik heb bezocht wel anders.
Is ook het enige stadion in de US waar ik een vechtpartij heb gezien. Zaten wat agressieve lui tussen, en dan zat ik nog niet eens in de bleachers waar vaak de fanatiekste zitten.
Niet de Bulls? Of was dat echt alleen maar in het Jordan-tijdperk?quote:Op zaterdag 13 september 2008 14:22 schreef popolon het volgende:
Ook het meest gedragen sportlogo ter wereld.
NYC.
True, true.quote:Op zaterdag 13 september 2008 17:18 schreef popolon het volgende:
Kijk alleen al naar de petjes, zelfs in Nederland.
Wist ik niet. Leuk weetjequote:Op zaterdag 13 september 2008 14:22 schreef popolon het volgende:
Als je naar NYC gaat ga je naar de Mets, de club die oranje draagt vanwege de Hollandse achtergrond in NYC.
Haha moet je naar de Red Sox tegen de Yankees gaan. Heb er nog mooie filmpjes van, maar er waren veel opstootjes toen de yankees klop kregen in eigen huis. Veel Boston fans waren er trouwens, erg verassend.quote:Op donderdag 11 september 2008 16:13 schreef UtrechtSlim het volgende:
[..]
Vechtpartijen heb ik er niet gezien.
En via http://www.eventticketscenter.com ?quote:Op donderdag 23 april 2009 16:13 schreef Lexie het volgende:
Ik wil eind mei een wedstrijd bezoeken. Maar via hun eigen site lijken de (goedkopere) kaartjes al uitverkocht, lijkt me een beetje sterk
.
Daar hebben ze inderdaad veel tickets. Alleen de verzendkosten zijn 40 dollar voor twee kaartjes, dat is wel erg overdreven voor twee goedkope kaartjes.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:35 schreef Fargo het volgende:
[..]
En via http://www.eventticketscenter.com ?
Ook geen verkeerd nieuw stadion. De Mets zijn zeker een team om naar toe te gaan als 't met de Stinkees (quote:Op maandag 27 april 2009 00:22 schreef Almighty het volgende:
Je hebt denk ik een grotere kans bij de Mets in die week.
En geen sfeerquote:Op maandag 27 april 2009 00:49 schreef popolon het volgende:
[..]
Vergeet je barbecue niet mee te nemen, eten op de parkeerplaats en geen gedonder met fans van het andere team. Zo hoort 't.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |