Maar hij blijft lekker bij onsquote:Op vrijdag 12 september 2008 19:18 schreef Greys het volgende:
Ik ben zo verliefd op Gijs!![]()
Die luierfoto
En Diddle en Gijs samen liggen!
je zei nu toch he? ja toch? ja he?!quote:Op vrijdag 12 september 2008 17:41 schreef Juup© het volgende:
Zullen nog wel eens een filmpje maken van Diddle en Gijs die in en met het kattenhuisje aan het vechten zijn
hier moet ook alles 'dood' en gesloopt, tot je opstaat, dan is het al snel MRRRRRAAUWWWWW *geslijm* in de hoop dat er iets eetbaars aan komt waaienquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:03 schreef Juup© het volgende:
Het vervelende is dat ze blijkbaar precies weten wanneer wij willen gaan filmen, want dan stoppen ze met rammen en raggen in en met het huisje
Het nadeel van 's avonds filmen met het fototoestel is dat de kleuren en zuiverheid veel minder zijn overdag is het ook niet alles, maar shit happens![]()
Hee Staliquote:Op vrijdag 12 september 2008 22:03 schreef Stali het volgende:
Ik vind Diddle ook een machtig beest trouwens. Die kwekt echt he?.
He Duchess, bij het kijken van een van de filmpjes gaf joetoep ook Diddle naar voren bij de fontein.quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:16 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Hee Stali
Ja Gijs is een grote lawaaimaker hoor! Hij maakt al net zoveel geluid als Diddle, en die kan er wat van
Gijs praat terug als je iets tegen hem zegt. Zo lief
Die (Bailey) heeft de kleine ook geaccepteerd. 's Morgens als ik beneden kom (voordat de katten eten krijgen) dan waren normaal Bailey en Diddle compleet gestoord en aan het jagen op elkaar, vanmorgen waren het Bailey en Gijsquote:Op vrijdag 12 september 2008 22:41 schreef Adelante het volgende:
Hoe reageert die andere kat nu, die er eerst niets van moest hebben?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |