abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 8 september 2008 @ 20:28:54 #1
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482407



Wat is Twente
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twente
quote:
Twente (Begin van de jaartelling de Tubanti, in het oude Latijn vermeld als Tuihanti, in 797 Tuianti, in 799 Tueanti, in 851 Thuehenti en in de elfde eeuw Tuente en tenslotte Twente of Twenthe) is een streek in het oosten van Nederland, die het oostelijke deel van de provincie Overijssel omvat en min of meer begrensd wordt door de rivieren Regge en Dinkel en de grenzen met Duitsland en de Achterhoek (provincie Gelderland). De naam Twente is afkomstig van de Romeinse benaming Tuihanti oftewel Tubanten voor de Germanen die in dit gebied woonachtig waren en in de Vroege Middeleeuwen door de Germaanse stam der Saksen geassimileerd en hevig beïnvloed werden.
Wat vind men van het westen?
quote:
Uit de gouden korenaren,
schiep God de Twentenaren,
en uit het kaf en de resten,
de mensen uit het Westen.
Wat zijn tukkers?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tukker
quote:
Tukker is de bijnaam die door sommige Nederlanders wordt gegeven aan Twentenaren.

Tukker komt waarschijnlijk van het woord "tuk" in het dialect, dat broekzak betekent - wellicht verwijzend naar de gewoonte om met beide handen in de broekzak over straat te gaan, hetgeen voor de stedeling boers overkwam. Tukker zou daarom een weinig vleiende beschrijving kúnnen zijn, ware het niet dat het voor Twentenaren tegenwoordig een geuzennaam is. Zo gebruiken fans van de Twentse voetbalclub FC Twente het woord Tukker veel op spandoeken.

Afgeleid van het woord Tukker wordt soms naar Twente verwezen als Tukkerije, met name als het om een negatieve associatie gaat.
Is er ook een volkslied?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Twents_volkslied
quote:
Dôar lig tuss'n Déénkel en Regge 'n laand
oons mooie en neerige Twèènte
't Laand van katoen en 't laand van d'n es
den greun is in wéénter en lèènte.
Doar ruust de rouw op d'n kaamp in de wéénd
geet 't rad van de möl in de bekke gezwéénd
Dôar steet nöast d'n eek'n d'n beuk en de dan
Dat is oons zo leeve land Twèènte (2x)
Is er een Twents woordenboek?
http://www.mijnwoordenboek.nl/regio/Twents
Met vertaalapparaat:
quote:
BREDA
De politie van Breda is op zoek naar de eigenaar van bijna 100.000 euro. Het bedrag zat in een plastic zak die een passant woensdagavond vond langs een weg in het Ulvenhoutsebos bij Breda. De eerlijke vinder heeft het geld afgeleverd bij de politie in Breda. De politie stelt een onderzoek in, omdat zij het niet onwaarschijnlijk acht dat het geld te maken heeft met een criminele activiteit. Zij heeft de euro's veilig opgeborgen in een kluis. Als de politie de eigenaar van het geld binnen een jaar niet heeft gevonden, komt dat volgens de Nederlandse wetgeving toe aan de vinder.
quote:
breda
de polietsie van breda is op zeuk noar de eigenaar van bienoa 100.000 euro. 't bedrag zat in toet'n dee veurbieganger woensdagoamd vond langs weg in 't ulvenhoutsebos bieje breda. de eerlijke vinder hef 't gèèld ofgeleverd bieje de polietsie in breda. de polietsie stelt onderzeuk in, omdat zij 't nich onwaarschijnlijk acht dat 't gèèld te maak'n hef met criminele activiteit. zij hef de euro's veilig votdoan in kloes. aske de polietsie de eigenaar van 't gèèld binnen joar nich hef vonn, kump dat volgens de nederlandse wetgeving too aan de vinder.
Er is toch ook een serie over Twente?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Van_jonge_leu_en_oale_groond
quote:
Van Jonge Leu en Oale Groond is een Twentse soapserie die in opdracht van RTV Oost door NL Film & TV werd geproduceerd. De regie was in handen van Johan Nijenhuis (afl. 1-4, bekend van onder andere Costa! en ZOOP), Steven de Jong, Geert Lautenschutz, Jan van den Nieuwenhuijzen en Jan Albert de Weerd. De verhaallijnen waren van Ingrid van den Heuvel. Het oorspronkelijke script was in het Nederlands. De eindredactie van de dialogen in het Twents was in handen van Herman Finkers, die zelf ook meespeelde. De dertig afleveringen werden wekelijks uitgezonden door RTV Oost. De serie geniet grote bekendheid in de regio Overijssel. De eerste aflevering op zondag 2 oktober 2005 trok 300.000 kijkers, later is wel eens een aantal van 375.000 gehaald. Ondernemers uit de regio, onder andere Wehkamp, Grolsch en Bolletje, sponsoren de productie. Inmiddels hebben Omroep Gelderland, RTV Noord-Holland, RTV Utrecht en RTV Noord de serie ook uitgezonden. Vanaf 21 mei 2007 wordt de serie ook dagelijks om 18.45 uur op Nederland 2 uitgezonden door de KRO.

In augustus 2006 werden de opnames voor een tweede serie van 24 afleveringen afgerond. Dit deel werd vanaf 8 oktober 2006 op RTV Oost uitgezonden. De Twentse vertaling van de dialogen was deze keer in handen van Goaitsen van der Vliet.
Komen er ook voetbalclubs uit Twente?
Ja zeker, op dit moment spelen er 2 clubs uit Twente in de Eredivisie, te weten

Heracles Almelo

zie ook --> www.heracles.nl
quote:
Heracles is een Nederlandse betaald voetbalclub uit Almelo, opgericht op 3 mei 1903. De club behoort daarmee tot de oudste voetbalverenigingen van Nederland.

Heracles heeft verscheidene landskampioenschappen gewonnen (1926/1927 en 1940/1941). Vanaf 1974 bestond de betaald voetbalorganisatie onder de naam 'SC Heracles'74'; sinds 1998 luidt de officiële naam 'Heracles Almelo'.
De eerste maal dat Heracles, toen nog SC Heracles, in de Eredivisie uitkwam was van 1961 tot 1965. Daarna hebben ze tot 1985 weer in de Eerste Divisie gespeeld om in 1985 voor de duur van één seizoen terug te keren in de hoogste afdeling van het betaald voetbal. Daarna heeft het twintig jaar, namelijk tot het Eerste Divisiekampioenschap van het seizoen 2004-2005, geduurd voordat Heracles weer kon uitkomen in de Eredivisie.
Een van de bekendste spelers uit de clubgeschiedenis is de Zuid-Afrikaan Steve Mokone. Andere bekende oud-spelers zijn Hendrie Krüzen en Folkert Velten. Krüzen is momenteel lid van de trainingsstaf van Heracles.

Haar thuiswedstrijden speelt Heracles in het Polman Stadion, dat plaats biedt aan 8500 toeschouwers. Na de rappe uitverkoop van seizoenskaarten voor het seizoen 2005/2006 smeedde het bestuur een plan om nog voor de start van de competitie het stadion met zo'n 3000 zitplaatsen uit te breiden tot bijna 10.000 zitplaatsen. Ook is het de bedoeling dat er een hele reeks nieuwe skyboxen wordt gebouwd. Waar normaliter bovenop de bestaande tribune wordt gebouwd, is het in het Polman Stadion de bedoeling dat de tribunes naar onderen doorgetrokken worden tot aan het veld, iets wat een zogenaamd "Engels sfeertje" moet gaan creëren. Inmiddels zijn de plannen ten uitvoer gebracht en is de totale capaciteit van het stadion verhoogd van 6900 (400 plaatsen voor de bezoekende club) tot 8500. Heracles speelt haar thuiswedstrijden als enige ploeg in de eredivisie op kunstgras.

De huidige trainer is Gert Heerkes. Hij volgde interimtrainer Hendrie Krüzen op. Krüzen was tijdelijk trainer na het ontslag van Ruud Brood.
en

FC Twente

zie ook --> www.fctwente.nl
quote:
FC Twente is een Nederlandse voetbalvereniging uit Enschede die sinds de oprichting in 1965 betaald voetbal speelt. De club ontstond uit een fusie tussen Sportclub Enschede en de Enschedese Boys. Op het seizoen 1983/84 na speelde FC Twente altijd in de Eredivisie. Het eerste elftal wordt momenteel getraind door oud-speler Fred Rutten en zijn assistent Erik ten Hag.

Sander Boschker is de speler die de meeste competitieduels voor FC Twente speelde. Een thuiswedstrijd tegen FC Groningen op 12 november 2006 (7-1) was zijn 424e; daarmee haalde hij Epi Drost (423 wedstrijden) in.
De uitslag van de wedstrijd tegen Groningen is tevens de grootste in het huidige stadion. De grootste overwinning ooit is 8-0, een uitslag die behaald werd tegen De Graafschap op 14 september 1975 en tegen FC Utrecht op 23 april 1977. Clubtopscorer is Jan Jeuring met 104 nationale en 19 Europese doelpunten. In het seizoen 1971/72 kreeg FC Twente in 34 competitiewedstrijden slechts dertien tegengoals. Dit is een record voor de Nederlandse Eredivisie.

FC Twente speelt zijn thuiswedstrijden in het Arke Stadion. Dit stadion werd op 10 mei 1998 geopend en bood aanvankelijk plaats aan 13.500 toeschouwers. Later is dit teruggebracht naar 13.250. Met ingang van het voetbalseizoen 2008/2009 is het stadion uitgebreid met een gedeeltelijke tweede ring waardoor de capaciteit wordt vergroot naar 24.353 bezoekers. De naam zal na de uitbreiding "Grolsch Veste" luiden, een verwijzing naar vestingstad Groenlo waar de fabriek van sponsor Grolsch zijn oorsprong heeft.[1] De eerste officiële wedstrijd die in het huidige stadion werd gespeeld was op 10 mei 1998 tegen PSV, een competitiewedstrijd die in 3-0 voor de Tukkers eindigde.
Tot 1998 werd gespeeld in het Diekmanstadion, wat voor 1965 de thuisbasis was van Sportclub Enschede.

De meest bekende trouwe aanhang van FC Twente zijn de Ultras Vak-P. Maar ook de Vriendenkring is een trouwe Twente aanhang. De Vriendenkring is veruit de oudste supportersvereniging van Twente; in de jaren 80 begon zich echter een groep (vooral jonge) Twente-fans zich van de oudere gevestigde supportersgroep af te splitsen. Deze jongere groep Twentse supporters wilden samen nieuwe activiteiten ondernemen voor jongeren gericht op FC Twente. Eind jaren 80 legde, de op dat moment nog niet officiële supportersvereniging, Vak-P de fundamenten voor de Ultras cultuur in Nederland.
Er zijn momenteel tien officieel erkende supportersverenigingen verspreid door de regio. Ook vlak over de grens in Duitsland is er een officieel erkende Twente-fanclub. In 2007 kwam daar ook een Australische supportersvereniging bij onder de naam "Tukkeroos". Enkele Twente supporters hebben sinds de jaren 90 een vriendschapsband met aanhangers van het Duitse Schalke 04.

Twente won twee maal de KNVB-beker, in 1977 na een finale tegen PEC Zwolle en in 2001 na winst tegen PSV. In 1975, 1979 en 2004 verloor Twente de bekerfinale. Het beste competitieresultaat is een tweede plaats in 1974, eenzelfde klassering als voorganger Sportclub Enschede in 1958 behaalde. Zeven keer legden de Tukkers beslag op de derde plek in de eindrangschikking van de Eredivisie. In seizoen 1983/84 haalde FC Twente een tweede plaats in de eerste divisie en promotie naar de Eredivisie, nadat het het jaar daarvoor was gedegradeerd. Als bekerwinnaar mocht Twente in 2001 spelen om de Johan Cruijff-schaal. De wedstrijd tegen PSV ging echter met 3-2 verloren.
FC Twente speelde éénmaal een Europese finale. In 1975 werd de finale van de UEFA Cup over twee wedstrijden verloren van Borussia M'gladbach, nadat in de halve finale Juventus was uitgeschakeld. In 1973 werd de halve finale van de UEFA Cup gehaald en in 1978 de halve finale van de Europacup II.
FC Twente was in 2006 één van de elf UEFA Intertoto Cupwinnaars, na winst over twee wedstrijden tegen Kalmar FF uit Zweden. Daarmee is Twente de tweede club van Nederland die een Intertoto Cup wint, waarmee het toegang verwierf tot de tweede kwalificatieronde voor de UEFA Cup van dat jaar. Hierin werd het echter uitgeschakeld door FC Levadia uit Estland.
Welke FOK!-users komen er allemaal uit Twente dan?

Kom je ook uit Twente en sta je er niet in?
PM dan even je username een woonplaats naar dennistd, en hij zet je erbij


OP is te vinden via: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Tukker_Topic
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:29:59 #2
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61482429
eem gooische vrouwen beloeren
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 20:34:07 #3
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482547
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:29 schreef Dos37 het volgende:
eem gooische vrouwen beloeren
succes
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:34:18 #4
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61482555
Ole
pi_61482665
quote:
Op maandag 8 september 2008 19:57 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

is ie lastig?
All the time
Noot noot.
pi_61482747
wat is er nou met je kleding Samzz??
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  maandag 8 september 2008 @ 20:43:50 #7
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61482825
Ja ik kan niet verzinnen wat ik aan moet, ik kan de helft niet terug vinden en dan ben ik ook nog een stel setjes kwijt

Waarom is m'n naam fout geschreven?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:43:51 #8
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482827
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:37 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

All the time
* rulerofdeath slapt skippy
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:44:33 #9
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482851
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:43 schreef Samzz het volgende:
Ja ik kan niet verzinnen wat ik aan moet, ik kan de helft niet terug vinden en dan ben ik ook nog een stel setjes kwijt

Waarom is m'n naam fout geschreven?
oepsie
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61482853
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:43 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

* rulerofdeath slapt skippy
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 20:45:04 #11
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61482857
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:37 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

All the time
Kangoeroetjes zijn toch schattig? Of niet...?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:45:50 #12
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61482885
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:44 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

oepsie
Ja, schaam je
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61482888
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:45 schreef Samzz het volgende:

[..]

Kangoeroetjes zijn toch schattig? Of niet...?
No
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 20:46:11 #14
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61482894
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:37 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

All the time
Ja maar ik wil met je
  maandag 8 september 2008 @ 20:46:38 #15
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61482910
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:45 schreef Samzz het volgende:

[..]

Kangoeroetjes zijn toch schattig? Of niet...?
Altijd
  maandag 8 september 2008 @ 20:46:40 #16
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61482911
Ik ben Viva la Vida aan het grijsdraaien
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:47:41 #17
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61482950
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:46 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

No
Misschien helpt meppen met een slipper... werkt ook bij nare vliegen.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:47:46 #18
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482957
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:45 schreef Samzz het volgende:

[..]

Ja, schaam je
Ik heb al een verzoek tot verandering gedaan
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:48:02 #19
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61482967
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:47 schreef Samzz het volgende:

[..]

Misschien helpt meppen met een slipper... werkt ook bij nare vliegen.
Het is uit
  maandag 8 september 2008 @ 20:48:44 #20
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61482988
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:44 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

niets te danken
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:49:23 #21
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483003
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:48 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Het is uit
Noh

Dan moet je Jojoortje ook maar niet pesten he.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61483013
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:46 schreef Samzz het volgende:
Ik ben Viva la Vida aan het grijsdraaien
Nice
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 20:49:57 #23
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483022
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:47 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

Ik heb al een verzoek tot verandering gedaan

Topperrrr
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:50:42 #24
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483048
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:49 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Nice
Vind ik ook wel...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61483067
fijne avond nog
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  maandag 8 september 2008 @ 20:51:34 #26
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483070
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:49 schreef Samzz het volgende:

[..]

Noh

Dan moet je Jojoortje ook maar niet pesten he.
Jojoortje pest me ook
  maandag 8 september 2008 @ 20:51:52 #27
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483075
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:51 schreef ReMcOrE het volgende:
fijne avond nog
pi_61483080


^^

Die moet serieus in elk Tukkertopic
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 20:53:22 #29
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483112
Wat is dat?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:54:05 #30
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483140
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:48 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Het is uit
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61483141
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:53 schreef Samzz het volgende:
Wat is dat?
Mijn idool
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 20:54:48 #32
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483162
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:49 schreef Samzz het volgende:

[..]

Topperrrr
en is gebeurd
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 20:58:19 #33
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483271
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:54 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Mijn idool
Coool

WIl jij geen date met Skippy?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:59:47 #34
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483304
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:54 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]


Ik was er kapot van
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 20:59:59 #35
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483312
pi_61483320
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:58 schreef Samzz het volgende:

[..]

Coool

WIl jij geen date met Skippy?
I'd rather die
Noot noot.
  maandag 8 september 2008 @ 21:00:27 #37
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483324
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:54 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]


Het is weer aan
  maandag 8 september 2008 @ 21:00:58 #38
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483340
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:00 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

I'd rather die
  maandag 8 september 2008 @ 21:02:03 #39
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483366
-oeps-
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:02:32 #40
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483386
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:00 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

I'd rather die
Dat lijkt me dus duidelijk
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:02:47 #41
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483391
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:00 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:03:10 #42
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483401
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61483409
Weer terug van fitness
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 21:03:53 #44
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483425
quote:
Op maandag 8 september 2008 20:59 schreef Samzz het volgende:

[..]

Ik was er kapot van
* rulerofdeath troost Samzz
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61483439
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:03 schreef Samzz het volgende:


Tralalalaaa
Dit is echt zo'n nummer waarbij je met z'n allen met grote pullen bieren op de tafel staat te dansen en te springen!!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 21:04:53 #46
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483447
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:03 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

* rulerofdeath troost Samzz


Was he... het is verleden tijd
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:05:59 #47
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483488
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:04 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Dit is echt zo'n nummer waarbij je met z'n allen met grote pullen bieren op de tafel staat te dansen en te springen!!
Dat is dan ook precies wat wij gaan doen in Schijndel
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:06:12 #48
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483492
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:03 schreef Samzz het volgende:


Tralalalaaa
Wat is dat voor zooi
  maandag 8 september 2008 @ 21:07:15 #49
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483520
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:04 schreef Samzz het volgende:

[..]



Was he... het is verleden tijd
beter laat dan nooit
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:07:18 #50
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483523
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:06 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Wat is dat voor zooi
Band Zonder Banaan

Die zijn echt zó tof
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:07:56 #51
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483542
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:07 schreef Samzz het volgende:

[..]

Band Zonder Banaan

Die zijn echt zó tof
Dcw muziek
  maandag 8 september 2008 @ 21:08:58 #52
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483565
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:07 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dcw muziek
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:09:29 #53
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483583
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:07 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dcw muziek
Dcw muziek?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:09:39 #54
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483593
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:08 schreef Samzz het volgende:

[..]


  maandag 8 september 2008 @ 21:10:13 #55
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483617
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:09 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

Dcw muziek?
Dcw is de sociale werkplaats in enschede
  maandag 8 september 2008 @ 21:11:07 #56
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483639
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:10 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dcw is de sociale werkplaats in enschede
tis geen fucking josti band
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:11:24 #57
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61483652
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:11 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

tis geen fucking josti band
Lijkt het anders wel op
  maandag 8 september 2008 @ 21:13:16 #58
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483719
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:09 schreef skippy22 het volgende:

[..]


Pas maar op, ik bijt je tong eraf

[ Bericht 0% gewijzigd door Samzz op 08-09-2008 21:18:25 ]
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61483752
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:10 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dcw is de sociale werkplaats in enschede
Waar staat die afkorting dan voor?

De Sociale Werkplaats zou ik denken

De C !? Werkplaats?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 21:17:01 #60
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61483859
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:11 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Lijkt het anders wel op
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:20:31 #61
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61483972
Ik houd m'n leven in de hand, t liefst gevuld tot aan de rand *zingt
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:23:55 #62
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484089
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:14 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Waar staat die afkorting dan voor?

De Sociale Werkplaats zou ik denken

De C !? Werkplaats?
Weet ik niet
  maandag 8 september 2008 @ 21:25:01 #63
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484142
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:13 schreef Samzz het volgende:

[..]

Pas maar op, ik bijt je tong eraf
  maandag 8 september 2008 @ 21:25:44 #64
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484167
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:25 schreef skippy22 het volgende:

[..]


Jaa, dat je het maar even weet.

Verder:
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:25:57 #65
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484174
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:13 schreef Samzz het volgende:

[..]

Pas maar op, ik bijt je tong eraf
Go San Go San
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:27:09 #66
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484228
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:25 schreef Samzz het volgende:

[..]

Jaa, dat je het maar even weet.

Verder:
en ik dan
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:28:29 #67
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484291
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:27 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

en ik dan
Jij ook hoor
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:28:39 #68
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484298
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:25 schreef Samzz het volgende:

[..]

Jaa, dat je het maar even weet.

Verder:
Echte fok liefde
  maandag 8 september 2008 @ 21:29:00 #69
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484315
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:28 schreef Samzz het volgende:

[..]

Jij ook hoor
Jij hebt er ook 2
  maandag 8 september 2008 @ 21:29:32 #70
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484344
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:29 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Jij hebt er ook 2
Nee, want Wouterrrrr heeft al lang een vriendin.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:30:09 #71
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484358
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:28 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Echte fok liefde
Ruzietjes horen daar ook bij
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:31:13 #72
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484398
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:30 schreef Samzz het volgende:

[..]

Ruzietjes horen daar ook bij
  maandag 8 september 2008 @ 21:34:38 #73
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484549
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:28 schreef Samzz het volgende:

[..]

Jij ook hoor
whoei
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:36:34 #74
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484621
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:29 schreef Samzz het volgende:

[..]

Nee, want Wouterrrrr heeft al lang een vriendin.
met 1 r
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:38:02 #75
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484685
en mijn vriendin is niet in het fobo te vinden, skippy
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:39:43 #76
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61484753
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:38 schreef rulerofdeath het volgende:
en mijn vriendin is niet in het fobo te vinden, skippy
Was ook niet aan het zoeken
  maandag 8 september 2008 @ 21:40:50 #77
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484804
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:36 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

met 1 r
Ik wilde gewoon even LOI'en...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:41:40 #78
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484840
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:39 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Was ook niet aan het zoeken
wat wel dan

of alle reacties napluizen?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:42:45 #79
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61484880
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:40 schreef Samzz het volgende:

[..]

Ik wilde gewoon even LOI'en...
maarre dat vind ik maar niets. als ik zo aangesproken wordt, voel ik me net zo'n ballie met 20 polo's over mekaar
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:43:42 #80
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61484916
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:42 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

maarre dat vind ik maar niets. als ik zo aangesproken wordt, voel ik me net zo'n ballie met 20 polo's over mekaar
Dat kan niet, want dan stik je van de hitte.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:46:23 #81
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61485017
gooische vrouwen was niets aan
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 21:46:37 #82
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485024
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:43 schreef Samzz het volgende:

[..]

Dat kan niet, want dan stik je van de hitte.
die ballies blijkbaar niet
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:47:01 #83
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485045
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:46 schreef Dos37 het volgende:
gooische vrouwen was niets aan
daarom kijk ik er niet naar
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61485140
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:46 schreef Dos37 het volgende:
gooische vrouwen was niets aan
Das toch ook alleen voor sentimentele vrouwen?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 21:50:30 #85
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485175
Normaal is Gooische vrouwen vet tof... maar Annette is weg
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61485207
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:50 schreef Samzz het volgende:
Normaal is Gooische vrouwen vet tof... maar Annette is weg
Alleen die Nicolette vind ik wel lekker, de rest niet
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 21:54:31 #87
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485305
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:41 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

wat wel dan

of alle reacties napluizen?
Nee ook niet
  maandag 8 september 2008 @ 21:55:38 #88
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485337
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:51 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Alleen die Nicolette vind ik wel lekker, de rest niet
Daar kijk ik dan weer net niet naar...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:56:05 #89
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485355
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:51 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Alleen die Nicolette vind ik wel lekker, de rest niet
http://www.nieuwslog.nl/d(...)oise_vrouwen_jpg.jpg Is dat die ene met zwart haar ?
  maandag 8 september 2008 @ 21:56:30 #90
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485367
Samzz is trouwens geil
  maandag 8 september 2008 @ 21:56:52 #91
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485390
Help
  maandag 8 september 2008 @ 21:57:39 #92
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485418
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:51 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Alleen die Nicolette vind ik wel lekker, de rest niet
is dat geen voetbalvrouwen?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:58:23 #93
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485444
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:56 schreef skippy22 het volgende:
Help
ik ga je echt geen handje helpen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 21:59:02 #94
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485471
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:56 schreef skippy22 het volgende:
Samzz is trouwens geil
Noh
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:59:35 #95
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485498
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:58 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik ga je echt geen handje helpen
Hij bedoelt help als in: Nu gaat San me vermoorden
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 21:59:36 #96
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485499
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:59 schreef Samzz het volgende:

[..]

Noh
hoe weet ie dat?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:00:16 #97
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485527
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:59 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

hoe weet ie dat?
Gokje
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:00:25 #98
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485535
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:59 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

hoe weet ie dat?
Zei ze @ msn
  maandag 8 september 2008 @ 22:00:37 #99
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485546
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:59 schreef Samzz het volgende:

[..]

Hij bedoelt help als in: Nu gaat San me vermoorden
dan nog niet. hij moet zichzelf maar kunnen helpen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:00:55 #100
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485564
ee niet echt he
[21:48:05] La San(f) says:
mag best
[21:48:11] La San(f) says:
het komt gewoon omdat ik geil ben
[21:48:11] La San(f) says:
bah
[21:48:25] Bebuidelde says:
dacht ik al
[21:48:26] Bebuidelde says:

[21:48:32] La San(f) says:
hoezo dacht je dat nu weer
[21:48:37] Bebuidelde says:
  maandag 8 september 2008 @ 22:01:08 #101
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61485567
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:00 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Zei ze @ msn
niks mis met
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 22:01:19 #102
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485582
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:00 schreef Samzz het volgende:

[..]

Gokje
jaaja
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61485619
quote:
Op maandag 8 september 2008 21:57 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

is dat geen voetbalvrouwen?
Och goddomme ja...
Al die verschillende programma's ook

Ik zapte een keer langs voetbalvrouwen, en toen werd Nicolette net geneukt door zo'n sjonnie
Mijn ma echt zo: Zucht!! Een Nederlandse serie zeker?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 22:02:09 #104
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485624
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:00 schreef skippy22 het volgende:
ee niet echt he
[
Anders gooi je even heel de berichtgeschiedenis op internet, vriend
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:02:27 #105
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485633
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:00 schreef skippy22 het volgende:
ee niet echt he
[21:48:05] La San(f) says:
mag best
[21:48:11] La San(f) says:
het komt gewoon omdat ik geil ben
[21:48:11] La San(f) says:
bah
[21:48:25] Bebuidelde says:
dacht ik al
[21:48:26] Bebuidelde says:

[21:48:32] La San(f) says:
hoezo dacht je dat nu weer
[21:48:37] Bebuidelde says:
msn logs

skippy weer een ban
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:03:27 #106
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485675
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:02 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Och goddomme ja...
Al die verschillende programma's ook

Ik zapte een keer langs voetbalvrouwen, en toen werd Nicolette net geneukt door zo'n sjonnie
Mijn ma echt zo: Zucht!! Een Nederlandse serie zeker?
hahaha

tjah, ik haal ze ook door mekaar. ik moest in eerste instantie ook aan voetbalvrouwen denken.
het lik ook allemoal op mekaar
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:04:51 #107
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485716
Voetbalvrouwen is nog toffer dan Gooische Vrouwen! En Footballers' Wives is nog mooier dan Voetbalvrouwen. En Sex and the City is het mooist van allemaal
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:05:05 #108
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485725
zal ik je dekken ?
[22:02:35] La San(f) says:
ik wil geen baby kangoeroetjes
[22:02:41] Bebuidelde says:
prfffff
[22:02:49] La San(f) says:
oh nee
[22:02:52] La San(f) says:
dat kan ook heel niet xD
[22:03:02] Bebuidelde says:
kunnen het proberen
[22:03:20] La San(f) says:
proberen kan altijd
[22:03:43] Bebuidelde says:
hupsa
[22:03:51] La San(f) says:
op z'n hondjes zeker
[22:04:07] Bebuidelde says:
op z,n roetjes
[22:04:10] Bebuidelde says:
hap
[22:04:18] Bebuidelde says:
voorpoten om je middel
[22:04:32] Bebuidelde says:
woepsie woepsie woepsie
  maandag 8 september 2008 @ 22:05:56 #109
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485753
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:02 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

msn logs

skippy weer een ban
Crap was ook zo spannend
  maandag 8 september 2008 @ 22:06:27 #110
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61485769
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:04 schreef Samzz het volgende:
Voetbalvrouwen is nog toffer dan Gooische Vrouwen! En Footballers' Wives is nog mooier dan Voetbalvrouwen. En Sex and the City is het mooist van allemaal
Kijk het nooit
  maandag 8 september 2008 @ 22:07:03 #111
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485797
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:05 schreef skippy22 het volgende:
zal ik je dekken ?
[22:02:35] La San(f) says:
ik wil geen baby kangoeroetjes
[22:02:41] Bebuidelde says:
prfffff
[22:02:49] La San(f) says:
oh nee
[22:02:52] La San(f) says:
dat kan ook heel niet xD
[22:03:02] Bebuidelde says:
kunnen het proberen
[22:03:20] La San(f) says:
proberen kan altijd
[22:03:43] Bebuidelde says:
hupsa
[22:03:51] La San(f) says:
op z'n hondjes zeker
[22:04:07] Bebuidelde says:
op z,n roetjes
[22:04:10] Bebuidelde says:
hap
[22:04:18] Bebuidelde says:
voorpoten om je middel
[22:04:32] Bebuidelde says:
woepsie woepsie woepsie
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:07:41 #112
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485827
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:06 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Kijk het nooit
ik kijk ook geen van die series
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:08:22 #113
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61485858
Sex and the City is ongeveer m'n bijbel
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61485861
Ik kijk DBZ .
  maandag 8 september 2008 @ 22:09:46 #115
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485923
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:08 schreef Samzz het volgende:
Sex and the City is ongeveer m'n bijbel
ik heb geen bijbel
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:09:52 #116
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61485928
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:08 schreef Rumille het volgende:
Ik kijk DBZ .
wat?
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 22:10:42 #117
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485959
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:08 schreef Rumille het volgende:
Ik kijk DBZ .
ik niet
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:11:15 #118
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61485982
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:09 schreef Dos37 het volgende:

[..]

wat?
volgens mij is dat DragonBall Z
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:12:41 #119
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486031
Dragonball Z is tof!!!
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:13:07 #120
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486059
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:09 schreef Dos37 het volgende:

[..]

wat?
Wie ben jij eigenlijk?
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:13:25 #121
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61486067
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:11 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

volgens mij is dat DragonBall Z
Nooit van heurt
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 22:13:48 #122
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486082
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:12 schreef Samzz het volgende:
Dragonball Z is tof!!!
vond het eerder wel eens leuk. maar nu vind ik Alfred veel leuker
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:14:25 #123
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61486104
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:13 schreef Samzz het volgende:

[..]

Wie ben jij eigenlijk?
Ook een tukker
  maandag 8 september 2008 @ 22:16:00 #124
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486152
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:13 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Nooit van heurt
is een tekenfilm
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:16:21 #125
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486162
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:14 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Ook een tukker
Joh....
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:18:15 #126
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61486240
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:16 schreef Samzz het volgende:

[..]

Joh....
  maandag 8 september 2008 @ 22:19:29 #127
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486279
Ik ga zo naar bed.
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:19:43 #128
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486296
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:18 schreef skippy22 het volgende:

[..]

helderlicht
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:20:13 #129
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486319
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:19 schreef Samzz het volgende:
Ik ga zo naar bed.
dat zei je al
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:20:29 #130
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61486334
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:19 schreef Samzz het volgende:
Ik ga zo naar bed.
Wij gaan zo naar bed
  maandag 8 september 2008 @ 22:21:16 #131
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61486362
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:20 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Wij gaan zo naar bed
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 22:21:26 #132
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486366
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:20 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Wij gaan zo naar bed
Oh ja
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:21:29 #133
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486367
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:20 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Wij gaan zo naar bed
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:22:19 #134
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486393
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:21 schreef Dos37 het volgende:

[..]

great minds think alike
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:22:50 #135
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61486423
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:22 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

great minds think alike
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 22:25:39 #136
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486518
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:22 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

great minds think alike
Geef jezelf nu niet teveel credit
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:28:19 #137
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486626
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:25 schreef Samzz het volgende:

[..]

Geef jezelf nu niet teveel credit
ssst
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:29:02 #138
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486657
Nu ga ik naar bed

Welterusten kinders
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:30:20 #139
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486704
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:29 schreef Samzz het volgende:
Nu ga ik naar bed

Welterusten kinders
truste lieverd
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61486732
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:29 schreef Samzz het volgende:
Nu ga ik naar bed

Welterusten kinders
Welterusten oudere Samzz!
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  maandag 8 september 2008 @ 22:30:51 #141
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61486738
  maandag 8 september 2008 @ 22:31:29 #142
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486764
Doehoeeeei
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  maandag 8 september 2008 @ 22:31:57 #143
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61486776
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:30 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Welterusten oudere Samzz!
Zo oud ben ik niet...
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61486816
De kansloosheid heeft weer meester van jullie gemaakt? Goeie genade, 6 pagina's alweer.
  maandag 8 september 2008 @ 22:36:12 #145
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486934
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:33 schreef Blawh het volgende:
De kansloosheid heeft weer meester van jullie gemaakt? Goeie genade, 6 pagina's alweer.
welke kansloosheid?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:36:50 #146
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61486961
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:31 schreef Samzz het volgende:

[..]

Zo oud ben ik niet...
en zo voel je je gelijk 20 jaar ouder
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61487035
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:31 schreef Samzz het volgende:

[..]

Zo oud ben ik niet...
Je ziet er wel oud uit
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61487082
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:36 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

welke kansloosheid?
Dunno, moet toch een soort tvp plaatsen.
  maandag 8 september 2008 @ 22:42:42 #149
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61487158
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:38 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Je ziet er wel oud uit
vind je
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:43:05 #150
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61487170
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:40 schreef Blawh het volgende:

[..]

Dunno, moet toch een soort tvp plaatsen.
ojah, klopt
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 22:46:38 #151
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61487294
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:33 schreef Blawh het volgende:
De kansloosheid heeft weer meester van jullie gemaakt? Goeie genade, 6 pagina's alweer.
Je moet het aantal berichten per pagina ook hoger zetten
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_61487319
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:46 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Je moet het aantal berichten per pagina ook hoger zetten
Moet niks natuurlijk.
  maandag 8 september 2008 @ 22:49:18 #153
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61487396
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:47 schreef Blawh het volgende:

[..]

Moet niks natuurlijk.
Nee ie mut mangs hen drieten
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  maandag 8 september 2008 @ 23:09:23 #154
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61487804
quote:
Op maandag 8 september 2008 22:49 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Nee ie mut mangs hen drieten
dat muj
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  maandag 8 september 2008 @ 23:57:52 #155
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61488533
snel is aans
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 06:45:03 #156
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61490395
goedemorgen luitjes
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61491030
Moggel.
  dinsdag 9 september 2008 @ 08:25:08 #158
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61491041
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 08:24 schreef Rumille het volgende:
Moggel Morgen.
ook goedemorgen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61491553
  dinsdag 9 september 2008 @ 09:04:03 #160
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61491632
Goeiemorgen
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 9 september 2008 @ 09:04:20 #161
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61491637
Ik ga The Queen kijken
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 9 september 2008 @ 09:11:02 #162
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61491736
moin zoow
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  dinsdag 9 september 2008 @ 09:17:53 #163
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61491860
goedemorgen luitjes
ik ga zo maar eens richting station
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61491895
Kenker men. Jullie vliegen dr weer door heen !

Moggel
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_61492269
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 09:20 schreef Roycoooooo het volgende:
Kenker men. Jullie vliegen dr weer door heen !

Moggel
Mogguh!

Om eindelijk maar eens antwoord te geven op je vraag: Ik speel in het 2e.. Bedenk me net dat ik dat nog steeds niet gedaan had
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61493568
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 09:43 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Mogguh!

Om eindelijk maar eens antwoord te geven op je vraag: Ik speel in het 2e.. Bedenk me net dat ik dat nog steeds niet gedaan had
Lol ! 2e van Oldenzaal? Anders heb ik wel een keer tegen je gevoetbald volgens mij..
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 9 september 2008 @ 11:06:09 #167
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61494032
Ik heb m'n kleren weer gevonden Ma had ze op dr kamer staan
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 9 september 2008 @ 11:33:17 #168
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61494682
joow luitjes
hier vanuit de klas
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61495501
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 10:46 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Lol ! 2e van Oldenzaal? Anders heb ik wel een keer tegen je gevoetbald volgens mij..
Heb je toen gewonnen? Verloren?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61495552
Zo mijn nieuwe voetbalschoenen maar ophalen bij de schoenenmaker, en dan gelijk door naar school..

14:15 pas beginnen
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
pi_61495585
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:12 schreef Oldenzaal het volgende:
Zo mijn nieuwe voetbalschoenen maar ophalen bij de schoenenmaker, en dan gelijk door naar school..

14:15 pas beginnen
Ik ga zo lekker weer naar huis, heb het wel weer bekeken op school.
pi_61495806
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:10 schreef Oldenzaal het volgende:

[..]

Heb je toen gewonnen? Verloren?
Volgens mij was dat het 1e van jullie zelfs. Dik gewonnen, geloof 6-1 oid.. Speelden we op kunstgras in Bornerbroek, volgens mij was Blawh daar ook nog wel bij als ik t mij goed herinner??

Ging mijn voetbalschoen kats kapot, tape dr op gedaan maar gleed elke keer uit !
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
pi_61495918
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:23 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

Volgens mij was dat het 1e van jullie zelfs. Dik gewonnen, geloof 6-1 oid.. Speelden we op kunstgras in Bornerbroek, volgens mij was Blawh daar ook nog wel bij als ik t mij goed herinner??

Ging mijn voetbalschoen kats kapot, tape dr op gedaan maar gleed elke keer uit !
Nu je het zeg, dat klopt inderdaad volgens mij.Als ik het goed herriner was het stervenskoud die ochtend, heerlijk die gure wind er ook nog bij.
  dinsdag 9 september 2008 @ 12:56:39 #174
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61496476
Ik heb net geheel zelf mijn ketting van de fiets gemaakt
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
  dinsdag 9 september 2008 @ 12:57:14 #175
191665 Samzz
Patagonische supergirl
pi_61496496
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:14 schreef Blawh het volgende:

[..]

Ik ga zo lekker weer naar huis, heb het wel weer bekeken op school.
Oh. boefje
“What do I wear in bed? Why, Chanel No. 5, of course”
pi_61498101
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:28 schreef Blawh het volgende:

[..]

Nu je het zeg, dat klopt inderdaad volgens mij.Als ik het goed herriner was het stervenskoud die ochtend, heerlijk die gure wind er ook nog bij.
haha toen ja ! Speelden we nog samen op t middenveld
A.F.C.A.
Op woensdag 13 juni 2007 09:49 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
knuffelnegertje van de SC! ^O^
  dinsdag 9 september 2008 @ 14:04:24 #177
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61498215
Hoi
  dinsdag 9 september 2008 @ 14:05:43 #178
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61498253
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:57 schreef Samzz het volgende:

[..]

Oh. boefje
Ik had ook geen zin meer
  dinsdag 9 september 2008 @ 16:51:18 #179
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61502625
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:56 schreef Samzz het volgende:
Ik heb net geheel zelf mijn ketting van de fiets gemaakt
zozo, grote meid
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 16:51:40 #180
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61502633
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 14:04 schreef skippy22 het volgende:
Hoi
hoi skippy
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61502751
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 14:00 schreef Roycoooooo het volgende:

[..]

haha toen ja ! Speelden we nog samen op t middenveld
Vroeger ja, goede oude tijd.
pi_61502754
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 12:56 schreef Samzz het volgende:
Ik heb net geheel zelf mijn ketting van de fiets gemaakt
Je hebt de ketting er weer op gelegd bedoel je?
Op dinsdag 23 december 2008 13:19 schreef Slarioux het volgende:
Wauw, wat een grap. Ik heb niet meer zo gelachen sinds 11 september.
  dinsdag 9 september 2008 @ 17:07:08 #183
67174 Dos37
Come on Twente
pi_61503051
Moin
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  dinsdag 9 september 2008 @ 17:12:52 #184
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61503213
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 16:51 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

hoi skippy
Hoi
pi_61504209
Woonplaatsmatige tvp.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504223
Ik heb het vanmiddag heel gezellig met Samzz gehad
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504239
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 17:55 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik heb het vanmiddag heel gezellig met Samzz gehad
Gedate?
Noot noot.
pi_61504281
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 17:56 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Gedatezoend?
Ja
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 17:59:36 #189
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504336
Wat
pi_61504339
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 17:59 schreef skippy22 het volgende:
Wat
Zie boven.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:00:23 #191
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504350
Zullen we ook een keer jojoortje
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:00:51 #192
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504362
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 17:59 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Zie boven.
Dat zag ik
pi_61504373
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:00 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dat zag ik
Ok.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504382
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:00 schreef skippy22 het volgende:
Zullen we ook een keer jojoortje
Haar zie ik morgenmiddag

Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504393
Samzz is er nog niet, ze is toch niet op het pliesiebureau om je aan te geven Guitarist?
pi_61504401
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:01 schreef Blawh het volgende:
Samzz is er nog niet, ze is toch niet op het pliesiebureau om je aan te geven Guitarist?
Neu, ze is naar haar paard.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:03:25 #197
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504421
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:01 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Haar zie ik morgenmiddag


  dinsdag 9 september 2008 @ 18:04:31 #198
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504438
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:02 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Neu, ze is naar haar paard.
Zeker eerst op jou gereden
pi_61504442
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:03 schreef skippy22 het volgende:

[..]



Ik hou het wel bij San
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504451
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:04 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Zeker eerst op jou gereden
Ik had het over zoenen.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:07:31 #201
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504494
een FOK! stelletje?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:07:35 #202
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504503
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:05 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Ik had het over zoenen.
Ja ja kleine vuilak
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:08:07 #203
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504513
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:07 schreef rulerofdeath het volgende:
een FOK! stelletje?
Lijkt er wel op
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:08:36 #204
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504521
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:07 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Ja ja kleine vuilak
je klinkt een beetje geïrriteerd
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504531
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:07 schreef rulerofdeath het volgende:
een FOK! stelletje?
Iedereen rukt alles meteen uit het verband he?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504536
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:08 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

je klinkt een beetje geïrriteerd
Indd
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:09:10 #207
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504539
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:08 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Lijkt er wel op
dat zal dan wel een ToF stel worden
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504543
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:09 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

dat zal dan wel een ToF stel worden
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:10:25 #209
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504567
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:08 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Iedereen rukt alles meteen uit het verband he?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik ruk niks uit het verband. dan mag ik het daarna zelf weer gaan verbinden onie? ben nie gek
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:11:15 #210
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504580
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:09 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

let op de woordspeling
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504585
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:10 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik ruk niks uit het verband. dan mag ik het daarna zelf weer gaan verbinden onie? ben nie gek
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehehehe
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504593
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:11 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

let op de woordspeling
Daarom ook 2 x
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:12:05 #213
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504602
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:08 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

je klinkt een beetje geïrriteerd
Oh tis meer bagger
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:12:45 #214
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504618
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:09 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

dat zal dan wel een ToF stel worden
Dat kan ik vanuit hier niet zien
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:13:02 #215
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504630
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:11 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hehehehe
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maar hoezo uit het verband gerukt? zoene --> neuken --> stelletje.
dan heb ik maar 1 stap over geslagen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504631
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:12 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Oh tis meer bagger
Hoe jij je nu voelt, of bagger posten?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504648
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:13 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

maar hoezo uit het verband gerukt? zoene --> neuken --> stelletje.
dan heb ik maar 1 stap over geslagen
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Welke stap sloeg je over?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:13:48 #218
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504649
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:12 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Oh tis meer bagger
onder het mom van: je moet toch wat zeggen
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504660
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:12 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dat kan ik vanuit hier niet zien
Je kan het echt niet hebben he?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:14:53 #220
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504674
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:13 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Welke stap sloeg je over?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ow, je hebt dus ook al geneukt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:14:57 #221
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504676
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:13 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Hoe jij je nu voelt, of bagger posten?
Bagger posten
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:15:29 #222
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504688
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Je kan het echt niet hebben he?
Ja echt wat een jaloersheid
pi_61504689
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:14 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ow, je hebt dus ook al geneukt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat zeg ik toch niet?
Ik dacht dat je in het rijtje nog wat vergeten was
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:15:43 #224
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504692
Leuke dag gehad vlegels
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:15:47 #225
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504693
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:12 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Dat kan ik vanuit hier niet zien
let op de woordspeling skippy
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504696
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:15 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Ja echt wat een jaloersheid
Het druipt eraf ja
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504701
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:15 schreef skippy22 het volgende:
Leuke dag gehad vlegels
Zeker, jij?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504727
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 17:57 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Ja
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:01 schreef Blawh het volgende:
Samzz is er nog niet, ze is toch niet op het pliesiebureau om je aan te geven Guitarist?
Noot noot.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:17:11 #229
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504730
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:15 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Dat zeg ik toch niet?
Ik dacht dat je in het rijtje nog wat vergeten was
nee ikke niet. jij misschien?
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:17:24 #230
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504734
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:15 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Het druipt eraf ja
Ik heb al een fok vriendinnetje
pi_61504753
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:17 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

nee ikke niet. jij misschien?
Misverstand dus
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:18:26 #232
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504756
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Zeker, jij?
Jawel halve dag vrij genomen en morgen de hele dag
pi_61504761
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:17 schreef Jojoortje het volgende:

[..]


[..]


Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504768
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:18 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Jawel halve dag vrij genomen en morgen de hele dag
Lekker
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:18:56 #235
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504772
Oh jojoortje leest stiekem mee
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:19:12 #236
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504782
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:15 schreef skippy22 het volgende:
Leuke dag gehad vlegels
ik wel.
zie vraag van david
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504798
Ik wil pics van jullie date
Noot noot.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:20:13 #238
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504804
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:18 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Lekker
Zeker jij morgen weer naar school ?
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:20:21 #239
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504809
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:18 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Misverstand dus
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
tjah, dat hej mangs
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:20:31 #240
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504815
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:19 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

ik wel.
zie vraag van david
Oh niet gezien
pi_61504822
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:20 schreef Jojoortje het volgende:
Ik wil pics van jullie date
Die zijn er niet.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:21:15 #242
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504835
nu ga ik eten. anders ben ik om 20.00 nog niet begonnen

tot later
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504839
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:20 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Zeker jij morgen weer naar school ?
Tot half 5
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504840
Volgende TT is bekend lijkt me zo?
pi_61504853
Eetze wouter.
pi_61504855
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:20 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Die zijn er niet.
Dan wil ik pics van jullie eerste keer
Noot noot.
pi_61504857
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:20 schreef rulerofdeath het volgende:

[..]

tjah, dat hej mangs
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:22:17 #248
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504871
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:21 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Dan wil ik pics van jullie eerste keer
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:22:23 #249
148588 rulerofdeath
Ruler the Rotting-BrainEater
pi_61504875
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:20 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Oh niet gezien
jawel, maar daar hej al antwoord op gegeven
Learn as if you're going to live forever, Live as if you're going to die tomorrow
De BIE®TAFELop youtube en dumpert _O_ >100k views *O*
I wanna die the same way I was born: Screaming and covered with blood
Arbeit macht frei. Ik heb nu 40 jaar vakantie *O*
pi_61504880
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:21 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Dan wil ik pics van jullie eerste keer
Whehehe
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504890
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:21 schreef rulerofdeath het volgende:
nu ga ik eten. anders ben ik om 20.00 nog niet begonnen

tot later
Smakelijk
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:23:00 #252
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504892
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:21 schreef rulerofdeath het volgende:
nu ga ik eten. anders ben ik om 20.00 nog niet begonnen

tot later
Eetze
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_61504915
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:21 schreef Blawh het volgende:
Volgende TT is bekend lijkt me zo?
Ik heb een flauw vermoeden ja
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:25:30 #254
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61504952
Zal ik hem maken
pi_61504956
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:23 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Ik heb een flauw vermoeden ja
Tenzij jij de lapo voor je rekening neemt.
pi_61504966
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:25 schreef Blawh het volgende:

[..]

Tenzij jij de lapo voor je rekening neemt.
Donders m'n best doen dus
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504979
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:25 schreef skippy22 het volgende:
Zal ik hem maken
Als je de LaPo hebt, wens ik je veel plezier.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61504980
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:25 schreef skippy22 het volgende:
Zal ik hem maken
Van mij mag je hem inkoppen hoor.
pi_61504991
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:26 schreef Blawh het volgende:

[..]

Van mij mag je hem inkoppen hoor.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505056
Ik heb echt het gevoel alsof ik me nou moet verdedigen omdat ik Samzz gezoend heb
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:30:03 #261
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505058
pi_61505061
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:30 schreef skippy22 het volgende:

Wat nou weer?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505101
Verdedigen, nee hoor. Een ToF-stelletje.

Je kunt alleen wel wat reacties hier verwachten inderdaad, je hebt geluk dat er nog geen ONZ'er hier een topic heeft geopend in ONZ.
pi_61505109
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:31 schreef Blawh het volgende:
Verdedigen, nee hoor. Een ToF-stelletje.

Je kunt alleen wel wat reacties hier verwachten inderdaad, je hebt geluk dat er nog geen ONZ'er hier een topic heeft geopend in ONZ.
Whehehe, dat hoeft voor mij ook niet.
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505150
Maja, ze is echt wel een leuke meid hoor
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:41:50 #266
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505292
Ken je jojoortje ook in het echt ?
pi_61505310
Ze komt me bekend voor, maar ik weet niet meer waarvan.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:43:35 #268
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505333
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:42 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ze komt me bekend voor, maar ik weet niet meer waarvan.
Uitgaan mischien ?
pi_61505363
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:43 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Uitgaan mischien ?
Geen idee, zou kunnen.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:44:45 #270
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505364
Wel even doorposten Anders heb ik alles voor niks in kwrite overgenomen
pi_61505376
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:44 schreef skippy22 het volgende:
Wel even doorposten Anders heb ik alles voor niks in kwrite overgenomen
Kwrite? Wat is dat?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:46:00 #272
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505389
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:45 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Kwrite? Wat is dat?
Zoiets als notepad alleen dan voor linux
pi_61505406
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:46 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Zoiets als notepad alleen dan voor linux
Waarom doe je dat dan?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:49:12 #274
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505450
Kan dennistd, niet p,men
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:49:35 #275
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505461
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:46 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Waarom doe je dat dan?
Voor het volgende topic toch Of kan dat anders ?
pi_61505468
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:49 schreef skippy22 het volgende:
Kan dennistd, niet p,men
Huh, ik snap je niet
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505480
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:49 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Voor het volgende topic toch Of kan dat anders ?
Voor de OP?
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:50:41 #278
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505495
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:49 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Huh, ik snap je niet
Oh wil ook in dat plaatje staan zie onderaan
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:50:58 #279
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505501
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:50 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Voor de OP?
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:51:21 #280
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505510
Nog maar 30
pi_61505512
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:50 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Oh wil ook in dat plaatje staan zie onderaan
Je hoeft alleen dennistd maar te pm'en, anders kan het geloof ik niet.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:51:42 #282
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505516
Oh minder
pi_61505517
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:51 schreef skippy22 het volgende:
Nog maar 30
Oow.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:51:57 #284
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505519
Ja hoor mamma heeft het eten klaar
pi_61505521
Ik ga trouwens koken en dergelijke, ik zie de volgende TT zo wel
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505532
Doei allen

tot straks
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:52:22 #287
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505533
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:51 schreef -_Guitarist_- het volgende:

[..]

Oow.
Spannend
pi_61505540
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:52 schreef skippy22 het volgende:

[..]

Spannend
Bibber
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:52:40 #289
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505542
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:52 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ik ga trouwens koken en dergelijke, ik zie de volgende TT zo wel
Bagger hem wel vol
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:52:54 #290
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505546
Zo
pi_61505549
Whehehe
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:53:08 #292
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505556
Jojoortje ik hou van je
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:53:20 #293
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505562
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:53 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Whehehe
pi_61505566
Tot straks iedereen
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:53:41 #295
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505575
Nog maar een paar
pi_61505577
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:53 schreef skippy22 het volgende:
Jojoortje ik hou van je
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:54:11 #297
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505581
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:53 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Tot straks iedereen
Addios
pi_61505582
Nog nooit een LaPo gehad?
Brutal. Fucking. Metal.
pi_61505594
Vol.
Brutal. Fucking. Metal.
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:54:46 #300
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505600
quote:
Op dinsdag 9 september 2008 18:54 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Nog nooit een LaPo gehad?
Oh vast wel
  dinsdag 9 september 2008 @ 18:54:56 #301
120235 skippy22
Potente kangoeroe
pi_61505603
Nog niet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')